Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, valóban létezik...

Mit gondoltok, valóban létezik ilyesmi egy halott városban?

Figyelt kérdés
Sok angol nyelvű cikket olvastam hogy Amerikában még mindig van nagyon sok olyan kisváros ami kihalt, mert anno valami járvány pusztított vagy leégett stb.. Sok mende-monda van a paranormális jelenségekről általában az ilyen helyeken, ti hisztek ebben ? Engem valahogy nem tudnak meggyőzni az ilyen dolgok:D
2010. jún. 1. 13:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
En kecskemeten voltam ilyen elhagyott laktanyan, csak ott is aknak voltak mindenhol szoval a fuveknel vigyazni kellett, meg minden tiszta kosz meg uvegszilank volt..
2010. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Szentkirályszabadja, vagy a helyiek szerint Szabadi Balatonalmádi és Veszprém között van. Nagyszüleim is szabadin élnek, apukám is ott nőtt fel. A nagypapám mesélt még róla, hogy régen mikor kiment arrafelé milyen borzalmas állapotban lévő női holttestet talált, ill. hogy es gyébként nagyon sok élményt juttat eszébe a repülők zaja a mai napig. Voltam már én is az elhagyott orosz laktanyánál, azért h gyakoroljam a vezetést, de komolyan mondom nem vágyom oda vissza. Valóban nagyon félelmetes egy hely, noha csak nappal jártam arra. Ha azok az épületek beszélni tudnának...Igen, én is azt mondom, hogy mindenképp autóval érdemes oda kimenni, már csak a kóbor kutyák miatt is.
2010. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kecskeméten nem tudok ilyen legendáról, talán mert szentkirályszabadjával ellentétben ott katonákvoltak elszállásolva,akik amúgyis fel voltak készülve a gyors távozásra ha áthelyezik őket, szabadján meg civil oroszok laktak,berendezkedtek, és az istennek se gondolták volna, hogy egyszer hirtelenjében menniük kell.
2010. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Budapesten, Vecsés környékén is vannak ilyen régi orosz laktanyák. Mi is, egy ilyennek szemben lakunk, mögötte pedig az erdő:D Mivel már megszoktam nem félek, de nem sétálgatnék sötétben kihalt városokban.
2010. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
azért laktanya és volt ruszki város közt van egy kevés különbség :)
2010. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!