Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, veletek...

Mit gondoltok erről, veletek mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is: Nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban..

Szóval észrevettem, hogy az utóbbi 1-2 évben valahogy "előre" megjelennek a fejemben gondolatok, amik rövid időben belül "megtörténnek".

Itt nem feltétlen nagy dolgokra kell gondolni, de pl: egyik nap eszembe jut valami olyan szó/ eszembe jut egy tárgy.. egy emlék / akármi, amire szinte esély nincs szóba kerülne, erre meg a következő percben valaki megemlíti az adott dolgot.

Ennyire sok véletlen egybeesés lenne? Akkor úgymond előre beugrott valami, és aznap tényleg megtörtént.. Ne értsetek félre, tényleg szinte jelentéktelen dolgok, de elég fura.. néha olyan jó az "időzítés"..



Mit gondoltok? Mi lehet ez?


2017. dec. 30. 20:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Jedi vagy
2017. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszed el, de én ugyanezt a kérdést akartam írni (másmilyen megfogalmazással), csak megelőztél. Nálam például nem pontosan úgy van, viszont néhányszor már előfordult, hogy hirtelen valami az eszembe jutott, de nem emlékeztem rá pontosan micsoda, csak néhány halvány gondoltból állt. Olyan ez, mint amikor egy ismerős nevet akarsz felidézni és a nyelveden van mégsem tudod kimondani. Amikor pedig arra kerül a sor pontosan tudod mi fog történni, annak ellenére, hogy még meg sem történt. Nem mondanám, hogy Deja-vu vagy ilyesmi, mivel nem utána van. Nem tudom ez ezoterikus vagy sem, irányítani sem lehet, de néhányszor már lottóztam, szerencsejátékoztam és sokszor volt, hogy nagyobb összeget is nyertem. Párszor már megkérdezték tőlem hogyan csinálom, azzal szoktam ilyenkor viccelni, hogy időutaztam. :D
2017. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
Az idő csupán illúzió, a terv/forgatókönyv, amit végigjátszol és megtapasztalsz itt az életben, időn kívül létezik, és mivel Te vagy a játékos és a forgatókönyvíró is egyben, láthatsz "előre" dolgokat. Ez lehet a rendszer hibája, vagy éppen a rendszer része is, ezt soha sem fogjuk tudni megmondani a játék hatása alatt...
2017. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
12%
#3 Idő = ok-okozat = mértékegység! Az illúzió még rendben van, de magyarázz már bele hülyeségeket!
2017. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Az az idő hamiska ami a kobakodban van. Te a jelenben létezel és az folyamatos. Nincs 3 részre osztva.
2017. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
40%
#5 Mi bajod van?
2017. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszek a jelenben! Amint kimondod jelen már el is múlt.
2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
18%

Kék bálna: mondok egy példát, te vagy az, aki hallgatja a lemezjátszót, a lemez az életed, a most az a pozíció a lemezen, ahol a lemezjátszó feje van, a múlt az, amit már lejátszott, a jövő az, amit még le fog játszani. A most csupán illúzió, a lemezt Te tetted be a lemezjátszóba (te választottál), a lemezjátszót Te indítottad el.


De akár mondhattam volna egy interaktív mozifilmet, vagy számítógépes játékot is...


Nem magyarázok bele semmit, ez a valóság, amiben jelenleg tapasztalunk, folyamatosan másolja önmagát, újabb és újabb valóságok jönnek létre a már létező valóságokban. Erre számtalan élő példát is láthatsz, ha nyitott szemmel jársz és képes vagy külső szemszögből, elfogultság nélkül vizsgálni az életed...

2017. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Hoppá gatyagyár. Hát tesó ezt te csak úgy elővarázsoltad? Nem rossz nem rossz.
2017. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%

#8 De nekem nincs lemezlejátszóm. :O A most nem az idő, annak a hiánya! MOST, MOST, MOST, MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST,MOST, MOST, MOST.. Mikor is van az? Jövő, jelen van, most nem létezik! Csak egy szinonima.

"Te tetted be a lemezjátszóba (te választottál), a lemezjátszót Te indítottad el.

De akár mondhattam volna egy interaktív mozifilmet, vagy számítógépes játékot is..."

Nézd már át az ok és okozati törvényeket! Ha meséket akarsz mondani pályát tévesztettél!

2017. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!