Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, veletek...

Mit gondoltok erről, veletek mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is: Nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban..

Szóval észrevettem, hogy az utóbbi 1-2 évben valahogy "előre" megjelennek a fejemben gondolatok, amik rövid időben belül "megtörténnek".

Itt nem feltétlen nagy dolgokra kell gondolni, de pl: egyik nap eszembe jut valami olyan szó/ eszembe jut egy tárgy.. egy emlék / akármi, amire szinte esély nincs szóba kerülne, erre meg a következő percben valaki megemlíti az adott dolgot.

Ennyire sok véletlen egybeesés lenne? Akkor úgymond előre beugrott valami, és aznap tényleg megtörtént.. Ne értsetek félre, tényleg szinte jelentéktelen dolgok, de elég fura.. néha olyan jó az "időzítés"..



Mit gondoltok? Mi lehet ez?


2017. dec. 30. 20:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Ha benne van a lehetőség, akkor végleges. "

Ennyit rólad!

"Mindenesetre a személyeskedésnek nem sok haszna lenne egy vitában. Kár, hogy nem vagy képes az érvelésre."

Ugyan már. Vitának nevezed ezt? Pff... Érvelésre azért nem vagyok képes — szerinted, mivel nem érted nem látod át a vitánk miről szól. Meséket mondasz , amit semmivel se tudsz alátámasztani. Személyeskedek — mondod, alacsony intelligenciám van — mondod, szeretnél pezsgőt bontani — mondod... Ja. Azt nem. Felsőbbrendű azért hiszed magad, mivel átlátod a rendszert, végleges jövő — mondod. Hogyan látod át, magyarázd már el nekem? Képeket látsz a fejedben? Vagy csak találgatsz? Az a végleges? Gamert akarsz játszani? Csak egy NPC vagy, nem egy Player! Miért vagy NPC? Előre be vagy programozva, csak a programodnak előre megírt kérdésekre tudsz válaszolni. Sosem lesz képes valódi válaszokat adni. Nem értetted miért mondtam, hogy nem vagy egyedül az Univerzumban. Asszem ilyesmire céloztam. Talán.

"De a lehetőségek tárháza leírható a legkisebb atomi építőelem tulajdonságaiból. "

???

"Szokj hozzá a gondolathoz, nem vagy teremtő és az összes lehetőséged előre definiálva lett. "

Nem szenvedek semmiféle Istent játszó komplexban. No, de akkor most definiáld mi lesz a következő válaszom! Egyszerű ugyebár?

2017. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Kék Bálna ha jól értem vitapartnered a determinisztikus világképben hisz, azaz hogy minden pillanatból egyenesen következik a következő, beleértve a saját gondolatainkat és cselekedeteinket is. Ami akár igaz is lehet, bár számunkra tök mindegy. :)


Ugyanakkor a 3-as hozzászólásából arra következtetek hogy ha egyszer túllendültök ezen a részen akkor előhúzza az ingujjából a reinkarnáció kártyát.

2017. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#32 Én sokkal sunyibb vagyok nála. Egy rakás ütőkártyám van. Csak játszok vele és növelem a pontozási arányom. De ne mond el neki. :D
2017. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
"Mi hát az idő?Ha senk sem kérdezi, tudom, ha kérdik tőlem, s meg akarom magyarázni, nem tudom." (Hippói Szent Ágoston)
2017. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen.
2018. jan. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!