Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni hogy...

Hogyan tudnám elfogadni hogy nincs semmi se a halál után?

Figyelt kérdés
Sajnos akárhogy szeretnék hinni benne hogy van,de sajnos a tudomány már bebizonyította hogy semmi sincs a halál után.Egyszerűen a sírás tör rám hogy tényleg csak ennyi az élet hogy csak múlandó testek vagyunk akik elporlandnak egyszer.Írjatok tanácsokat hogy fogadjam el ezt az egészet.

2018. nov. 3. 20:29
1 2 3
 1/24 Miss Endzsi ***** válasza:
13%
Nekem is nehéz, és rossz, depresszív is szoktam lenni tőle, de nem tehetek ellene semmit. Próbálom széppé tenni ezt a kis időt.
2018. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%

"a tudomány már bebizonyította hogy semmi sincs a halál után"

Lószart bizonyította. Nem is az a feladata. De tőlem azért fogadd el ezt a téveszmét, nem érdekel, sírdogálj.

2018. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

Tudomásul kell venni, hogy KÉTSZER HAL MEG az ember.

Először amikor eltemetik(elégetik),

másodszor és végleg, amikor elfeledik.

Úgy kell élni, hogy sokáig jó emlék maradjon a hátrahagyottakban, akkor kitolódik végleges halála ideje!

(Valamikor sírkövekkel csinálták a templom padozatát, hogy amíg el nem kopnak a vésetek rajta, emlékezzenek az illetőre.)

2018. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%

dubitus te biztos hallottál a kétszerszülettekről

"A kultúrában a halál mindig az élet része, már csak azért is, mert az igazi élet csak a kétszer születettek számára nyílik meg, akik már ebben az életben megízlelték a halált."

2018. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
A tudomány sem, és egyetlen egy ember sem tudta bebizonyítani hogy mi van halál után, és nem is fogja tudni soha. Feltevések, elméletek vannak. Ezt fogadd el inkább és könnyebb lesz. Valamint ne a halálod utáni időszakra koncentrálj hanem a mostra, amiben élsz.
2018. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

Megoldás:

javaslom, olvass a halálközeli élményekről.


(Én még sose álmodtam, miután elaludtam. A tudomány is bebizonyította, hogy az úgynevezett álmodás: kamu. Sokan esküsznek rá, hogy létezik álom, de én nem hiszem. Sőt, kizárt az is, hogy az életünk egy álom volna. Miért? Csak. Mert csak úgy mondom. Miért ne! Ennélfogva marhára tudományos az "okfejtésem".)

2018. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
ajánlott: [link]
2018. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

:D ezen jót mosolyogtam.

Komolyan sírsz ez miatt?

Amúgy nincs bebizonyítva. Legalább annyi pro, amennyi kontra állítás van ezzel kapcsolatban. Egyszer mindenki megtudja az igazságot...

2018. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Shamash ***** válasza:
81%
A tudomány nem bizonyította be, hogy nincs élet a halál után! A vallás sem!
2018. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
a tudomány nem bizonyította be, magáról az öntudatról(lélekről) se tudunk szinte semmit. Azért itt van pár dolog ami megnyugtathat. Teóriák szerint az öntudat kvantum szinten létezik ami a test halála után nem semmisül meg. Másrészt a halálra szükség van. Az élet egy ajándék, de csak a halál adhat neki értelmet, ha nem lenne halál, ma is a tengerben sodródnánk tudatlan egysejtűként, mivel nincs halál így nincs oka annak hogy az élőlények tovább szaporodjanak, fejlődjenek, halál nélkül nem alakult volna ki egy ilyen sokszínű élővilág. Ha nem lenne halál, nem lenne izgalom az életben, nem félünk, nem fáj semmi, nem lenne semmi amitől élőnek érezzük magunkat, egyszerűen csak cél nélkül léteznénk. A halál szerves része az életnek, így jöhetett létre a művészet is, mely az életből merít. Ha halhatatlanok lennénk egy idő után megőrülnénk és így maradnánk örökké. A halál olyasvalami amin minden élőlény kivétel nélkül osztozik, nem tudsz ellene semmit se tenni. Viszont amit tenni tudsz az az hogy ne a halálon gondolkozz hanem azon hogy hozd ki a legtöbbet az életedből.
2018. nov. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!