Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jós vagyok,viszont mindig...

Jós vagyok,viszont mindig vannak páran akik megkérdőjelezik a tudásom, miért foglalkoznak ezzel a témával,ha nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
Átlaghoz viszonyítva nem is drágán jósolok,évek óta csinálom kisebb nagyobb sikerrel,de mindig megtalál egy-két hitetlen.

febr. 13. 22:12
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
47%
Mik lesznek a jövő heti nyertes lottószámok? Az ötöslottó esetében például. Miért nem megy a reauth egyik env, egyik store-jában sem? A kódunk a rossz, vagy a payment gateway tiltotta le?
febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok képes megjósolni a jövőbeli lottószámokat vagy más szerencsejáték eredményeit. Az ilyen típusú események teljesen véletlenszerűek és előre nem láthatóak.


A második kérdésedre vonatkozóan, amennyiben a reauth nem működik egyik környezetben sem, több lehetőség is lehet a probléma forrása. Lehet, hogy a kód hibás, vagy a fizetési átjáró valamilyen okból tiltotta le a tranzakciókat. Ahhoz, hogy megállapítsuk a pontos okot, célszerű lehet ellenőrizni a kódot, és ellenőrizni, hogy megfelelően van-e konfigurálva a fizetési átjáró. Emellett érdemes lehet kapcsolatba lépni a fizetési átjáró ügyfélszolgálatával is, hogy kiderítsük, miért történt a letiltás.

febr. 13. 22:37
 3/58 anonim ***** válasza:
#1 A config sz.r. 10 ezer forint lesz, szívesen! :)
febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
87%
Nem a chatgépétét kérdeztem gandalf.
febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
Mert csaló vagy és átvágsz még nálad is butább embereket.
febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
Nem, nem a config a szar :)
febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Aki nem hisz benne miért ír ide?
febr. 13. 22:38
 8/58 anonim ***** válasza:
38%
A valóság működése nem hit kérdése gandalf.
febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
#6 Az tök mindegy, a jósnak sem csak akkor fizetsz, ha bejött a jóslata. :P
febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
OK, ha jós vagy, jósolj meg egy eseményt a következő 24 órából.
febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!