Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jós vagyok,viszont mindig...

Jós vagyok,viszont mindig vannak páran akik megkérdőjelezik a tudásom, miért foglalkoznak ezzel a témával,ha nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
Átlaghoz viszonyítva nem is drágán jósolok,évek óta csinálom kisebb nagyobb sikerrel,de mindig megtalál egy-két hitetlen.

febr. 13. 22:12
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

#50 Hát ez ilyen, nekem is van vonzás törvényében hívő ismerősöm. Nem, valamiért még mindig nem szakadtak rá milliárdok és úgyanúgy éli az életét, mint előtte, csak néha "bevonz" a kaparós sorsjegyen 1-2 ezer forintot. :D Szóval működik! :D


A helyzet az, hogy hinni könnyű, mert az se idő, se erőszfeszítés.

Tudni nehéz, mert az idő, munka és tanulás.


A hitnek behazudott eredménye van (ne is hívjuk inkább eredménynek), míg a tudásnak valódi.

febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Ha lennèl kedves nekem privàtban jòsolni igazàn hàlàs lennèk. Szüksègem lenne most rà, èletemben először!🙏
febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Mást nem tudsz tenni, mint megmondod nekik, hogy el lehet menni innen, és többet ne jöjjenek.

Én sem értem, hogy miért megy oda, ha nem hisz benne.

Vagy lehet, hogy hisz benne, csak nem meri kimutatni, mert cikinek találja.

febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Az én jósom halottlátó is először dilinek néztem aztán meg kB az állam leesett. Az itt helyben eltűnt srácot 1 hét után ő találta meg durva volt nem arra keresték de ő megmondta szinte pontosan hol a teste.szóval jah én se hittem amíg be nem bizonyosodott utána elmentem hozzá szerelmi kötést csináltatni meg jósoltatni is nem csalódtam benne
febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

[link]


"A Forer-hatás (más néven Barnum-hatás vagy a személyes megerősítés téveszméje) szerint egy egyén nagy valószínűséggel bármely felületes, részletekbe nem bocsátkozó személyiség-jellemzést pontosnak, magára illőnek fog találni, ha azt a meggyőződést keltik benne, hogy az kifejezetten az ő számára készült.

A Forer-hatás a szubjektív megerősítés jelenségéhez kapcsolódik, melyről akkor beszélünk, ha valaki két, össze nem függő vagy véletlen esemény között kapcsolatot tételez fel valamely hit, elvárás vagy hipotézis alapján. (Például a horoszkóp tartalma és élete egy közeljövőben bekövetkező eseménye vagy épp aktuális érzései, személyiségképe között.)"

febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Helló Mindenki! Nem értem miért bántjátok szegény jós urat. Hiszen ő mindent képes megjósolni a konkrét dolgokon kívül, hiszen azok véletlenszerűek😃
febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Nincs vèletlen!
márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"...bla bla miért foglalkoznak ezzel a témával,ha nem hisznek benne?"


Itt a válaszoknak nem feltétele nem a hit. Csak feldob az oldal kérdéseket, amire az válaszol, akinek éppen kedve van.

Ha véletlenül irritáló egy kérdés, arra is szabad válaszolni szerintem.

Talán többeket irritál az emberek hülyítése is, pláne abból még anyagi haszon szerzése.

Nem mintha irigyelné bárki, sőt bizonyos esetekben még szurkolunk is, hogy akik eszetlen, fizessen! Megérdemli.

De attól még véleménye lehet bárkinek. Az meg különösen furcsa, ha valaki kérdez, akkor mit csodálkozik? Ő kérdezte mások véleményét.

Megkapta.

márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!