Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jós vagyok,viszont mindig...

Jós vagyok,viszont mindig vannak páran akik megkérdőjelezik a tudásom, miért foglalkoznak ezzel a témával,ha nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
Átlaghoz viszonyítva nem is drágán jósolok,évek óta csinálom kisebb nagyobb sikerrel,de mindig megtalál egy-két hitetlen.

febr. 13. 22:12
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Benne van a vállalkozói kategóriák között. Ha jól emlékszem, akkor jós és egyéb spiritiszta segítő szolgáltatás. Tehát konkrétan a Nav elismeri. :D Persze kivizsgálni rettentően nehéz...


Spirituálisok és mágiások között is megosztó téma, hogy ilyen képességet áruljunk-e vagy sem. Hiszen ezt segíteni kaptuk. Mondjuk úgy, hogy nekem engedték. Én úgy gondolom, hogy normális nem lehúzó árral és pláne nem kóklerkedve rendben van. Csak én nem építettem ki hálózatot vagy nem engedtem útjára hirdetést és aztán elengedtem a témát. Sok illetőnek segítettem már előtte és ráadásul szociális segítő szaktudásomat is össze tudom hozzá hozni tanácsokhoz. De nem jött össze vevőkör. Időm sem nagyon van valójában, úgyhogy látványosan nem térülne meg. Igazából eléggé olcsón is vállaltam volna. Pontosan azért, mert sok a kókler lehúzó irreális áron.

Helyette csinálom egy hobbimat nyílvánosan, ami már régen elúszott és újra visszataláltam erre. Az sikeres lett most újra. Aztán még előttem az élet. ^.^

febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szellemi degeneráció, köszönjük szépen, és jelentésre kerül.
febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
Akkor felérnétek ésszel, hogy ilyen nem létezik.
febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
De annak van, aki ezt gondolja valakiről és trollkodva itt üldözi.
febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Két papír bizonyítja az intelligenciámat, bocs! :D Itt lehet abbahagyni.
febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Hát persze mr geller, hát persze.
febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Plusz a saját esetemben eléggé nagy bizonyíték saját magamnak is, mikor semmit nem tudok a másikról és egész háttérről telitalálat. Nem minden esetben, de sűrűn. A másik nem lehet olyan elmebeteg, hogy csak meghülyít és utána újra fizet.

Téma befejezve.

febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Második plusz: ez olyan ártó viselkedés, mint amikor bemegy valaki a melegekhez és a keresztényekhez mocskolódni. A kereszténységet én is szidnám szívesen, de nem szabad ilyet csinálni. :D Nagyon apróságokat szoktam csak mondani. De azt szokták mondani, hogy mindenkit meg kell hagyni a saját hitében. Pláne ha nem tudunk vele mit kezdeni. Téríteni és erőszakkal átvezetni nem lehet. Pontosan így vélekedünk egymásról és halál után kiderül. ;-)
febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

"De azt szokták mondani, hogy mindenkit meg kell hagyni a saját hitében."


Az offline életben van ilyen, hogy rá kell hagyni, az is inkább akkor, ha nyugszik magának és nem akar még ő okoskodni, másokat "felvilágosítani".

De amikor egy ilyen netes felületen, valakik házhoz mennek a pofonért, az mire számít?

Természetesen, vannak szabályok általában, de ez például nem egy vallási portál, ahol vallási alapon mondjuk kitiltanák, aki nem hívő.

Te itt megkérdezed mások véleményét és ha az nem ütközik itteni szabályokba, akkor így jártál szerintem.


"viszont mindig vannak páran akik megkérdőjelezik a tudásom"

A Föld lakosságának döntő többsége ellened szavazna? A sok buta...

febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

"mindenkit meg kell hagyni a saját hitében"

Hát a gyakori pont nem erről szól. Meg attól is függ mi az a hit, amiben meg kell hagyni valakit. Szerintem jobb szólni, annak, aki fordítva ül a lovon, ha így folytatja érhetik kellemetlen meglepetések.

Lehet kellemetlen vagyok, de én a való életben is meg szoktam kérdezni ilyen beszélgetésekben embereket, hogy biztosak-e benne, jól vannak-e, van-e erre pénzük, és hasonlók. Sajnos volt olyan az ismerősi körben, aki ilyen hit alapú dolgon ment tönkre.

febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!