Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jós vagyok,viszont mindig...

Jós vagyok,viszont mindig vannak páran akik megkérdőjelezik a tudásom, miért foglalkoznak ezzel a témával,ha nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
Átlaghoz viszonyítva nem is drágán jósolok,évek óta csinálom kisebb nagyobb sikerrel,de mindig megtalál egy-két hitetlen.

febr. 13. 22:12
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy hogy lehet valaki olyan buta hogy hisz a jóslásba.

De akik ilyen mérhetetlenül ostobák azok meg is érdemlik.

Nem te vagy az a jósnő a facebook idiótákból?

febr. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
91%

#21 Ó, hát ha ez a jóslás, akkor én is tudok jósolni. :) Jósoljak neked, kérdező?


Te valószínűleg egy olyan ember vagy, aki figyelemre és szeretetre vágyik. Teljesen átlagos, középszerű ember vagy, aki különösebben semmiben sem tehetséges vagy sikeres. Vágysz arra, hogy különleges legyél, ezért olyan különleges képességeket találsz ki magadnak, mint hogy te képes vagy a jövőbe látni.


Valószínűleg nem vagy kitartó semmiben és nem tudsz hosszútávon küzdeni a céljaidért, sikereidért, ezért az ezoteriához fordulsz, amit pontosan az ilyen embereknek találtak ki, a fogyitablettákkal és a szerencsejátékkal együtt. Te a 0, vagy minimális befektetett munkával elért könnyű és gyors eredmények híve vagy, olyannyira, hogy még a nyilvánvaló kudarc ellenére is képes vagy elhinni, hogy ezek működnek. Eközben a szíved mélyén valójában nagyon is jól tudod, hogy nem működnek, viszont ezek nélkül eszköztelennek érzed magad és nem tudod, hogyan juthatnál előrébb az életben.


Te mennyit kérsz el egy ekkora szövegért? Tudok még mesélni a családodról és a barátaid(?)-ról is.

febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
30%

Rosszindulatú trollok és erre élvezkednek. Egy kifejezetten nagy görény illetőt többen ismerünk is innen, aki kifejezetten üldözi is a spirituálisokat és lejáratja magát.


A jóslás nem így működik, de ez amúgy csak látványos trollkodás mindenki részéről.

febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen embereknek vagy pontosabban rosszindulatú hitetleneknek nincs is értelme normális választ adni.


Egyébként én tudok jósolni és sok embernek segítettem már - többnyire ingyen. Vállalkozó akartam lenni, de nem hirdettem magamat és nem jött össze. Illetve megesett a szívem sokszor. Aztán lelőttem a vállalkozást és folytattam ingyen.

febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
54%
Ja, mi vagyunk a rosszindulatúak, nem azok, akik tudatosan hazudnak.
febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg akarod cáfolni a "hitetleneket" itt a lehetőség: Írj le egy jóslatot.
febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

36


Rendben! Megjósolom neked,hogy ezt elfogod olvasni. 🤡🐑

febr. 14. 18:13
 38/58 anonim ***** válasza:
61%
elvileg bünteti a törvény az ilyesmit. Ha te valóban pénzért csinálsz ilyesmiket.
febr. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

Nem vagy jós, csak jóslással foglalkozol. Furcsa, hogy pénzt kérsz érte. Amikor valami már benned van, nem kérsz érte pénzt, ahogy azért se, hogy felsegíts valakit a villamosra.


Mindegy, miért találnak be, az az ő elméjük, de engem sosem találnak be semmiért, amit csinálok, mert nem vittem le a földi rendszer szintjéig.


Amíg ez nem egy benned élő lehetőség, amit használsz az életedben úgy, mint más a kezét, addig nem vagy az, csak azzal foglalkozó.

febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

"Aki nem hisz benne miért ír ide?"


Ez az egyik legostobább szólás, ami itt elő szokott fordulni.

Régen a Barátok Közt egyik ismert topikjában is voltak, akik csak fikázni tudták a sorozatot, de azt éveken keresztül.

De akkor minek nézték?

Szerintem az inkább érthetetlen. Nem nézek egy sorozatot, ha az már csak bosszúság forrása, hiszen volt is rá példa, amit félbehagytam emiatt.

Ez a téma más, itt a főoldalra kitett linkek képében az ember arcába tolakodik az irritáció. Aki pedig regisztrált felhasználó és kérdezik a véleményét, az talán nem válaszolhat?

Vagy: minek kiírni egy kérdést, ha valaki csak Bólogató Jánosokat szeretne?

Annak sincs semmi értelme.

Azt én értem, hogy fájó tud lenni, amikor valakinek megkérdőjelezik a szellemi képességeit, de ez azoknak jelent problémát, akik nem biztosak magukban, ezért nekik fájhat az igazság.

Nekem nem fáj, ha olyanok kritizálnak, akiken látom, hogy nincs azon a szinten, nem lehet komolyan venni, kitalációkat hord össze rólam is, vagy még normálisan magyarul írni sem képes stb.

Például olyan torzszülött szavakat használ, hogy "leszületés", meg még számos jellel elárulja, hogy nem okos.

febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!