Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jós vagyok,viszont mindig...

Jós vagyok,viszont mindig vannak páran akik megkérdőjelezik a tudásom, miért foglalkoznak ezzel a témával,ha nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
Átlaghoz viszonyítva nem is drágán jósolok,évek óta csinálom kisebb nagyobb sikerrel,de mindig megtalál egy-két hitetlen.

febr. 13. 22:12
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Konkrétan mit? Sok ilyen van
febr. 13. 22:49
 12/58 anonim ***** válasza:
Rögtön az első hozzászólásban találsz kettőt kislányom. Hajrá.
febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
Konkrétan bármi olyat, amiből egyértelmű, hogy tényleg jós vagy.
febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Ha tudsz olvasni te kis fiúcska akkor olvashattad a válaszaimat az első válasz két kérdésére! Ha nem fuss neki mégegyszer.
febr. 13. 22:53
 15/58 A kérdező kommentje:

13


Sok olyan van írj konkrétat tegyél fel egy kérdést ami hozzád vagy valakivel/valamivel kapcsolatos.

febr. 13. 22:54
 16/58 anonim ***** válasza:
Az nem a te válaszod volt kislányom. Megengedem, újrapróbálhatod.
febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
40%

Rendben akkor itt egy konkrét: Ha most előveszem a franciakártya paklit, és megnézem a legfelső lapot, mi lesz az?

Ellentétben a lottószámokkal ez nem véletlen, hiszen már most is eldőlt, csak nem tudom mi az.

febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a jóslásban, annyit tudok, hogy aki állandóan megkérdőjelez mindent az nem a barátod abban biztos lehetsz
febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

16


Neked jósolok, illetve elemezlek!


Valószínűleg bizonyos okokból kételkedsz(akár irígységből) a jóslásokban vagy az én képességeimben. Esetleg valamilyen személyes okból nehezen fogadod el a jóslásokat.Lehet, hogy szkeptikus vagy kritikus vagy a természetfeletti és az ezoterikus dolgokkal kapcsolatban, és ezért kérdőjelezed meg a jóslásaimat. Makacs,önfejű vagy és nehezen fogadod el mások véleményét vagy tapasztalatait, és inkább a saját nézőpontjaidad tartod elfogadhatónak.

febr. 13. 23:08
 20/58 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem jóslat.

De adok még egy esélyt. Ha tényleg jós vagy, meg tudod jósolni, mi az, ami meggyőzhetne erről.

febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!