Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jós vagyok,viszont mindig...

Jós vagyok,viszont mindig vannak páran akik megkérdőjelezik a tudásom, miért foglalkoznak ezzel a témával,ha nem hisznek benne?

Figyelt kérdés
Átlaghoz viszonyítva nem is drágán jósolok,évek óta csinálom kisebb nagyobb sikerrel,de mindig megtalál egy-két hitetlen.

febr. 13. 22:12
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

17


Általában a jóslások nem a kézzel fogható dolgokról szólnak, hanem inkább az események vagy a jövőbeli lehetőségek érzékeléséről és interpretálásáról. A jóslások gyakran az emberi érzelmekre, viselkedésre, környezetre vagy egyéb nem-materiális tényezőkre összpontosítanak.

Jóslások lehetnek arról, hogy milyen érzelmeket hoz fel valaki egy adott helyzetben, vagy hogy milyen lehetőségek várnak rá a jövőben. Ezek az információk nem mindig könnyen mérhetők vagy megfoghatók, és gyakran az intuícióra, az empátiára vagy más okkult vagy spirituális képességekre támaszkodnak.

És általában a jóslások a kézzel fogható dolgokon túlmutatnak, és inkább a mélyebb értelmezéseket és összefüggéseket vizsgálják.

febr. 13. 23:14
 22/58 anonim ***** válasza:
63%
Tehát összegezve akkor bullshitet adsz elő az "ügyfeleknek", amekkorát nem szégyellsz. Hisz interpretáció kérdése. Na látod, az ilyen férgeket kéne tárgyalás nélkül rács mögé vágni.
febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Olvass utána mit jelent az a szó hogy interpretáció! Ne írj butaságokat. És igen én is elítélem a csalókat!
febr. 13. 23:22
 24/58 anonim ***** válasza:
61%
AKkor hogy tudsz tükörbe nézni?
febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Már elmondtam sokszor a hitetlen kételkedő,kötekedő,hozzánemértő,az menjen melegebb éghajlatra! Köszönöm a szíves megértésed! De senki nem kíváncsi rád! Ha gondod van ezzel kapcsolatban nyiss egy másik kérdést és ott tárgyald ki ezt a problémádat!
febr. 13. 23:28
 26/58 anonim ***** válasza:
61%
Szóval akkor nem jós vagy, henem könnyen belelátsz az emberekben. Ebben semmilyen spirituális nincs.
febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
Mihez nem értek? Hazudozáshoz, csaláshoz? Mások átveréséhez? Ebben igazad van.
febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Mert átverés az egész.
febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján kb. azt lehet megállapítani, hogy ügyes marketinges vagy (nagyjából a profi hazudozó szinonímája).


Ha személyesen veszi fel veled a kapcsolatot valaki és rendesen elmeséled neki a múltját és az életproblémáit, akkor előre informáltak téged a rendszergazdik vagy a szolgálatok. Ha korrekt valószínüsíthető predikciókat addsz neki, akkor az azt jelenti, hogy okos vagy és jól informált.


Varázstalanítva lett a világ.


Ennek ellenére én nem zárom ki, hogy vannak éber emberek magas intiutív képességekkel, csak nem tudok olyasmit ellenőrizni, amire nem látok rá.

febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jós lennél, akkor csak megkérdeznéd a kártyát.
febr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!