Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ez a nagy sátánista harc...

Mi ez a nagy sátánista harc GYIK-on?

Figyelt kérdés
Miért van ennyi kérdés a spirituális sátánizmussal kapcs? Én benne vagyok a témában és egyszerűen nem veszem komolyan a JoSt-t, nevetségesnek tartom a spirituális sátánizmust, de miért kell ilyen sokszor feltenni kérdésnek?

2019. szept. 10. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
23%

nem fogod fel h nem csak neten tanúlmányoztam???

nem jut el az agyadig a művészettörténész barátaim említése???

nem fogod fel amiket írtam???


grimoriek- azt írtad, hogy mágusok írták...de gyagya vagy... nézz már utánna te gyökér!!!

na mindegy. idióta vagy.

nem kerüljük a "sötét" oldalát a dolgoknak.

spiritualitásban sok veszélyek vannak, amiket le is írtak és írtunk.

1. eleve sok meditáció nagyon erős és veszélyes lehet, főleg azoknak akik agyi, keringési vagy pszichés betegsége van pl: agydaganaton átesettek, szívritmus zavarosok, pánikbetegek.

plussz a negatív entitásokról is szó esik.

valamint fekete mágiát is alkalmazunk, mivel mi nem fordítjuk csak úgy oda a másik orcánkat is.


te nagyon gyökér vagy. semmit nem tudsz felfogni.

nem érted, hogy diplomám van (csak sajnos nem töri, nem művészettörténeti stb.)

és sok ilyen barátom van.

nem fogod fel azokat amiket írtam???

nem fogod fel, hogy...

na mindegy...

amúgy a grioriákat igen, zsidók írták, nézz utánna, zsidó nevek és konkrétan le is van írva hogy mind zsidó családból származnak.


plussz Andor Lavey... aki ugye kitalálta a Lavey Sátánizmust. wikipédia is leírja h zsidó származású.

az tényleg kitalált dolog. semmi történelmi, misztikus, ezotérikus stb. háttere sincsen. csak megszabja pontokban azt h milyenek legyenek az emberek Sátánitsa kifejezés alatt.

az nem vallás.

inkább abba kötnél bele.


amiket írtál: bocs de azok mind tini híreszetlések- vagyis kitalált dolgok. Nemrég írta meg egy gyakorin lévő valaki- a vallás kritika kategóriában.

Te valamit nagyon benézel.

meg nem fogsz fekl semmit sem.

de amugy látszik h neked csak szórakozás vitatkozni a Sátánistákkal.

nyomorúlt vagy.

csak kiköhhínted h te utánna jártál meg hogy van tudásod. de amiket írtál az semmi. amiket én írtam azok konkrét bizonyítékok h valóban utánna jártam a dolgoknak. csak nem akarod felfogni.


felőlem Sátán lehet gonosz is. nekem tökmindegy.

de simerem őt-akár hiszed, akár nem.

szóval nem kerülöm a rossz, gonosz dolgokat, mint állítod.

amilyen sok hozzád hasonló idióta létezik jobban örülnék neki ha a zsidóknak lenne igaza. inkább lenne Sátán gonosz és a hozzád hasonló barmok életét tenném tönkre.

ennyi. van sötét oldala is amitől nem félek.

nem kell hinni.

de ha már cáfolsz valamit, KÖNYÖRGÖM!!!! ne lennél ekkora idióta!!!

2019. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
23%

Olvastad már a fekete föld könyvét? A sötétség pallosai? Ismered XAZUBA istent?



ezt tettem ki amit írtál.


válasz mindjárt bemásolom.

2019. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
23%

-XAZUBA???

nem istom...mintha egy új tini irányzat lenne.

-igen az.

2019. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
23%

-nincs ilyenn xazuba.


-Sötétség pallosai szerintem nincsen. nem az Idő paollosa-ra gondolsz. Ez csak egy könyv. Valószínűleg ez a Sötétség pallosai is csak könyv. ami nem vallási könyv stb. semmi köze sincsen a vallásokhoz, vagy misztifikált történelemhez.

de szerintem ikább kitalálta, hogy lenyűgözzön vagy nem tudom. Ilyen nem létezik.

2019. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
23%

magadat járatod le az ostobaságaiddal.

ha annyira akarsz valóban kutatgatni-bár inkább csak a Jos lejáratására fókuszálnál.

inkább kérted volna h adjam meg a művészettörténész és egyébként volt keresztény és mindíg keresztény barátaim elérhetőségeit.

de a facebookos oldalon ki fogjuk adni amúgy... még az említett szankrit másolatokat és azok fordításait is és egyéb más dolgokat. csak előbb a jos dolgokat rendezzük le.

2019. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
0%

jut eszembe. van olyan ismerősöm aki külföldi és még magyarra fordított vallástörténeti műsorokat, sorozatokat tud elérni.


ezekben pontosabban foglalkoznak a zsidók és a vallásháborúk létrejöttével stb.


szóval vannak történelmi hátterei a pogány vallásnak, ami mint még a wikipédia is leír a pogány vallás egyenlő a Sátánizmussal. a nem pogányok -zsidók és keresztények a pogány vallásúakat nevezték meg Sátánizmus kifejezéssel.


tehát jó lenne elgondolkoznod, hogy máskor mibe kontárkodsz bele....

2019. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
0%

most néztem meg hogy a grimoriák könyveket kik találták meg. wikipédián megnézheted. zsidó történészek:

Owen Davies és a többi, nézd meg... szóval...

2019. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
Fú de tévedsz :D Hát persze. Ki nem szrja le a végzettséged? Ki törölheted a sggd a diplomáddal. Itt már mindent torzítasz csak, hogy neked legyen igazad. Hát elég szégyen, hogy nem ismered azt az istent. Innen látszik korlátolt tudatlanságod. Bármit írhatok tényleg akármit, te úgy is ragaszkodni fogsz a kis angyali világodhoz. Úristen művészettörténelem... egyébként keresztények szoktak ilyenekkel jönni. Ugyanolyan vagy, mint a keresztények. Semmi bizonyítékot nem tudtok felmutatni, semmit az égvilágon, akárcsak a kersztények, csak bele láttok bizonyos dolgokat, amiket ti bizonyétékként fogtok fel és úgy mutogattok, pedig nem az. Keresztények is hivatkoznak rengeteg forrásra, bibliai idézetre bizonyítékként, de hát annyira látszik rajtad ez a vallásos agymosás, ahogy elborult elmével írod a magadét, mint egy szektás fogyatékos. Kicsit nézz már utána a Joy of Satan múltjának és jelenének te tökfej, mielőtt annyira heves szitkozódásba kezdesz. Tuti valami szemüveges lúzer gyerek lehetsz. Egyik jehova ismerős viselkedik így mint te.A sátánizmus eleve hibás név, amit ti használtok, mivel a Sátán a héber megfelelője, nektek a másik fordításból kellene kihozni valamit. A Luc római isten de nem Lucifer. Ezt bírom bennetek, hogy amiben van Sai meg Sait stb (példának írom) ti már rögtön Sátánt láttok benne vagy Luc vagy Lux-hoz hasonló már rögtön Lucifer holott semmi köze nincs a sátánizmushoz ti nagyon nagyon hülyék. Torzítotok össze-vissza ahogy nektek csak jól esik. De ha már le akarja valaki leplezni a JoS-t jaj hazugság... Te sem nézel a dolgok mögé csak a mézes-mázos felszínt látod, de sötét árnyoldalait nem. Hát nézz utána alaposan, mielőtt belemész a témában. De nem, te szándékosan nem akarod észre venni, mivel szereted ezt a világot és véletlenül sem akarod, hogy kiderüljön, hogy negatív. Pszichológiailag elbuktál, ahogy cáfolsz és torzítasz. Ez tipikus vallásos, teista emberre jellemző, ahogy írsz, mint egy idegbeteg. De ti semmit nem tudtok felmutatni. Én látom azt, amit te nem és amit én látok nem csupán illúzió. Te látni sem akarod azt, amit én, mert jól érzed magad ebben a világban, a te világodban. :)) Minden ami ellene szól szerinted hazugság szerinted. Ismerem ezt a teista, agymosott birka felfogást. Te valaminek a rabja vagy, egy olyan erőnek, ami nem enged önmagad lenni. Hiába az a sok meditáció, te nem vagy önmagad, nem vagy teljes önmagad, csak egy báb vagy vagy valaminek az eszköze. Én kimaradok az ilyen szűkléptekű szervezetekből pont ezért. Az okkult tudományok össze vannak gyűjtve a Kígyó rendjében és ennyi elég is. A JoS nem más, mint egy náci toborzó, ha kicsit vennéd a fáradságot és utána néznél a dolgoknak és nem ontanád magadból a teista hülyeségeid. Látszik az írásodon az, hogy egy szektás gondolkodású tipikus agymosott személy vagy. Amúgy ha olyan nagy fenyegetést jelentene a JoS a zsidóknak, akkor a zsidók minden oldalt lekapcsoltak volna egytől-egyig hadd ne mondjam. Azt javaslom nézz utána alaposan a JoS-nak és az alapítoknak, ne legyél ennyire elfogult és szektás.
2019. szept. 11. 20:51
 29/61 anonim ***** válasza:
0%

de fogyatékos vagy.....

nem látod hogy Igenis a zsidók mindent levesznek???

A Jost is többször...

nem bírod felfogni hogY igenis utánnanéztem a josnak???

na mindegy te egy idióta vagy.


a szűklátó dolgokat magadról írtad.

sokmindent felmutattam neked, de te egy idióta vagy...

maradj is az.

2019. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Te idióta barom. Nem a zsidók veszik le a dolgokat, hanem a weboldal alapvető szabályzataiba ütköznek a zsidózásotok és ezért törlődnek azok. Dehogy néztél te utána... De nem is akarsz, mert semmi kritikus gondolkodásod nincs, csak mész a csorda után, amiről azt hiszed, hogy ez a világot megváltó, "MINDENTTUDÓ" egyetemes igazságot hirdető egy s egyetlen igaz oldal. Holott olyan szinten átmossa az agyad, hogy rossz olvasni azt is, amiket írsz. Szektásodott, korlátolt gondolkodásod van. Dőlj csak be a szektádnak, sőt nyalj be jó mélyen, mert ezt teszed tudatod ellenére megalázkodsz és olyan erőknek teszed ki magad, amik csicskát csinálnak belőled. Azértpofázom, hogy a JoS nem valódi sátánizmus. Annak kell utána nézni, hogy mi a Joy of Satan hátsó motívuma. Ahhoz te túl elvakult vagy és korlátolt. Rabszolga vagy.
2019. szept. 12. 00:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!