Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ez a nagy sátánista harc...

Mi ez a nagy sátánista harc GYIK-on?

Figyelt kérdés
Miért van ennyi kérdés a spirituális sátánizmussal kapcs? Én benne vagyok a témában és egyszerűen nem veszem komolyan a JoSt-t, nevetségesnek tartom a spirituális sátánizmust, de miért kell ilyen sokszor feltenni kérdésnek?

2019. szept. 10. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim válasza:
"pogány vallásokban nincs áldozat!!!!" :D Biztos vagy benne? Egyébként mind a ketten idióták vagytok. Ha te a Joy of Satant szereted, meg se szólalj. Az oldalad belinkelted :D ez is egy ostoba megfontolatlan döntés volt. Mostantól nincs biztonságban. Kérdezőnek nagyon sok dologban igaza van, de kiderült, hogy ő is idióta. Felejtsd el az isteneket, mert nem léteznek. Emberek találták ki mind,babonás idióták és ne vitatkozz spirituális sátánistával, mert mindig neki lesz igaza, a vallás elvette az eszüket. Érvelhetsz ahogy akarsz, mindig neki lesz igaza. Soha nem fogod tudni meggyőzni az agymosott sátánistákat.
2019. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim válasza:

"Nekem Odin helyet ígért a Valhallában, és remélem nem fogsz Hel-be kerülni a hited miatt."

"Jézust követem és a mennyekbe kerülök, de ha te hiszel benne a pokolra jutsz "

"Buddhista vagyok és el akarom érni a nirvanát"

"Sátán az emberiség igaz teremtője, de ha ellen mersz szólni a vallásunk ellen, igaz istenek ellen, akkor zsidó vagy"


Fogd fel, fogadd el, hogy mindenki másban hisz vagy nem hisz. Egyik vallás sem jobb sem különb a másiknál.

2019. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
0%

sok vita van abból is hogy Egyiptomban rabszolgák voltak, -e vagy megbecsült munkások.

amúgy munkások voltak.

én csak azt nem szeretem ha tényleg buta emberekkel kell vitáznom.

az alap inteligencia sincs meg mára sajnos az emberiségben.


amúgy ha valaki nem akar úgymond olvasni, nagyon sok oktató filmek vannak és még sorozatos oktató filmek a zsidó vallásokról, de más vallásokról, történelmekről.

Hitlerről is rengeteg-bár Sátánista vagyok mégsem dicsőítem Hitlert.


szóval csak annyi a bajom, hogy senki nincs tisztában semmivel.

sem vallási, sem történelmi alapokat nem tudnak az emberek.

de aki nem is tud semmit és ráadásúl nem is tanúl semmit... azt nem értem hogy minek pörögteti magát és minek áll neki cáfolgatni???...

az hogy beadtam a linket...én nem bánom. hiszen azért is csináltam h akit érdekel az nézzen utánna. Mert a jos és a spirit of eridu nagyon tré és kevesebb kutatásaik vannak.


a Budhizmusba, a Krisnatudatba, a Shintoizmusba stb. és ezek változataiba senki sem köt bele, mert senki nem is tud olyan sokat róluk.



Krisna tudat- bele lehetne kötni abba, hogy Krisna születése elött Rama király végig gyűlölte. amikor megszületett hírtelen nagyon szerette Krisnát. Híres mondat: Akit gyűlölsz végűl megszeretsz. Hare Krisna, Hare Rama, stb.-a mantrájuk.


Budhizmus: abba bele lehet kötni hogy Kríjának nevezik azt amikor egy papírdarabra írnak valamit és úgy szentelnek meg dolgokat- a Kríja valójában egy jógasorozat, jógákkal és meditációkkal. a japánok ezt a szenteléses dolgot átvették a Budhistáktól- japán rajzfilmekben is láthatjátok hogy japánúl írnak egy cetlire mantrákat és azzal szentelnek, varázsolnak stb. aztán a kínaiak vették át csak ők sima szövegeket írtak rá és nem mantrákat.

stb. stb.stb.

az összes vallásról kéne tudnia szerintem legalább azoknak akik bele kötnek a Sátánizmusba.

az hogy neked nem tetszik... ennyi legyen és kész. minek kell cáfolgatni, ha még ráadásúl semmit sem tudsz.

nem tetszik neked és kész. leginkább csak magaddal harcolgatsz.

nekem nem tetszik a kereszténység és kész. nem állok le itt irogatni kérdéseket a kereszténységről és nem állok le vitázni egy kereszténnyel sem.

a vitát mindíg más kezdi és hát ne haragudj ha megvédem a saját vallásomat. szóval mi Sátánisták csak védekezünk és nem támadunk.


a jos és a spirit of eridu hibája hogy pocsékúl közöl mindent.

de aki tényleg meditál az azért egyre tisztábban értheti, hogy miért is tartjuk annyira fontosnak ezeket a dolgokat.

de ugye az ilyen ember úgysem meditál...és persze a Démonidézésektől is fél.

vagyis a konkrét utánna járást az ilyen alakok sohasem teszik meg. de ugye az alap dolgok után sem tudnak utánnajárni.

ez csak hőbörgés amiket itt művelsz, semmi több.

2019. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
57%

Az amatőr kutatók, önjelölt szakemberek feleslegesen verik a mellüket bármire is, hiába vitatkoznak. Attól mert valaki elolvasott pár JoS meg Eridu cikket, szemezgetett a google találatok közül vallás témában még nem lesz szakértő, nem lesz szakirányú végzettsége, nem tud szanszkritul, sem héberül, nem releváns a véleménye. Kocsmafilozófia szint, mint mikor valaki elolvasott egy indexes cikket a dualizmus koráról kiegészíti fantazmagóriákkal aztán osztja az észt. Ha akarsz valamit bizonyítani akkor diplomázz le egy adott szakon, válaszd ki a kívánt kutatási területet és publikálj a témában, addig amíg ez nincs meg hiába szakértősködik bárki annyit ér a véleménye mint egy ötödikesé ha most ideböfögne valamit a témához. Neked is állítólag diplomád van, de két szót nem tudsz egymás után hiba nélkül leírni vagy egy értelmes mondatot összerakni. Meg ilyen ökörségekkel előhozakodni hogy a művészettörténész ismerőseid ezt meg azt látták innen-onnan. Van bármi konkrétum? Mi a szanszkrit nyelvű forrás neve, mikor keletkezett, hiteles forrásról van szó? Van hiteles fordítása? Hol érhető el?

Levegőbe beszélni én is tudok, Mari néninek tegnap az űrlények ledobták az Arvisurákat azokban láttam ezt-azt, nem vicc.

Fejezzétek már be ezt a hülyeséget...

2019. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim válasza:
#44 Pontosan! Ahogy olvastam, állítása szerint ő bizonyított a kérdezőnek. De mit s hogyan? Mert ez minden csak nem bizonyíték.
2019. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

ahh. de sok ostoba van itt...

az egyszerű embereknek persze h a neten mutatom meg, hogy sokmindent meglehet ott is nézni. de ami nincs a neten azt persze, hogy nem értitek....


ha valaki annyira ellene van a Sátánizmusnak az miért olyan fogyatékos, hogy nem tudná megnézni a neten- egyszerű emberek- hogy igazak-e a zsidókról szóló állítások.?

Tóra, Talmud fenn van a neten is. Meg még egyéb zsidó dolgok. Rég bizonyították már, hogy a zsidók mennyire ember ellenesek és az ő vallásukat mégsem támadja senki sem.

szóval aki annyira le akarja járatni a Sátánizmust az valóban nem is néz utánna a dolgoknak. Csak lejárató gyerekes dolgokat írnak és beszélnek.


Ennyire nehéz???

Na mindegy...

2019. szept. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim válasza:
Véresvarjú te tényleg ultra ostoba vagy. A Tóra semmi rosszat nem tartalmaz. Zsidó közösséget is ismerek és tőlük tudom. Amiről te beszélsz az a Luzsénszky féle antiszemita hamisítvány. Tehát ti antiszemiták szándékosan hamisítottátok meg a Tórát. Olvasd el az eredeti Tórát a Makkabi kiadótól. Az igazi Tóra nem tartalmaz semmi rosszat, ez a ti antiszemita ferdítésetek. Nagyon elvakult ember vagy. Azt hiszed olyan nagy kutató vagy, közben ennyit sem tudsz. Ostobázod, hülyézed itt az embereket, közben te vagy a legnagyobb idióta mindközül a beszűkült gondolkodásmódoddal. Utána kell nézni az igazi Talmudnak, nem a hamisítványokból példázni. A zsidó közösség szerint azt sem tudják mi az a Joy of Satan, max egyfajta tinédzser bandának néznek titeket. Míg az oldalakon az áll, hogy a zsidók félnek a spirituális sátánistáktól. Körbe röhögnek titeket, ember.
2019. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim válasza:
*Talmud
2019. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim válasza:
2019. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim válasza:
2019. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!