Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kotest vegeztem...

Szerelmi kotest vegeztem erdekel az eredmenye?

Figyelt kérdés

Rengetegen irjak es erdeklodnek ez a tema irant de sehol semmi konkret... na hat most leptem es meglatjuk mi lesz! nagyon sok emberrel beszeltem a temarol es rengeteg szkeptikusba vagy hivobe botlottam sot siker storyba is de az ember akkor tudja meg azbigazat ha azt a sajat bőrén tapasztalja meg.

Tehat... meg fogadtam,hogy 5 egymastol teljesen kulon allo "magust" fogok felkeresni 4 re en talaltam ra es 1 et pedig ajanlottak akinel mar sikerult a kotes.

Neveket nem kozolnék még most... Annyi legyen eleg,hogy elkezdtuk 2 emberrel egyenlore a kozos munkat energia mozgatassal dolgoznak leginkabb szuletesi nev es datum kellett hozza emellett nekem is kell itthoni munkat vegeznem.

En felig szkeptikus felig hivo vagyok de amit teszek azt szivvel teszem! Rengetrg konyvet is olvasok a temarol de sajnos a jobbakat csak angolul talaltam igy nem ajanlanek semmit mert biztosan van aki nem beszeli a nyelvet.

Szoval folyamatosan jelzem es irom ha tortenik valami,hogy rendbe tegyuk ezt a temat vegre.



2019. okt. 16. 16:32
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Tudjatok amugy... fura... 99%ra veszem.hogy nem letezik
2019. okt. 17. 18:15
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

"masik meg azt mondta,hogy nem feltetlen rossz hiszen jot szeretnek a lanynak, jok a szandekaim"


Ezzel neki is ártasz, hiába a nagy jószándékod, te nagyon okos. De most már mindegy, majd meglátod, hogy visszanyal a fagyi, csak a lányt sajnálom, hogy egy ilyen barommal hozta össze az élet. Nem csodálom, hogy menekült előled.

2019. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Hat testverem te egy igazi téma szakertoje lehetsz,sok minden le jon abbol,hogy az ember hogyan ir es fogalmaz de egy biztos nem hiszem,hogy barkit meg rengetett volna a velemenyed es mar irtam ez elott is ,hogy igen.. vannak dolgok amiket jobb ha az ember megtapasztal de ha meg valoban letezik is a magia amit ketlek,akkor sem szeretnek semmilyen sirig tarto baromsagot... de ezt majd akkor ha a tovabbiakban kepes vagy emberi kommunikaciora is, maskulonben ezt a kerdest pont azert nyitottam h a ketsegbe esett embereket ne huzzak le csalok egy olyan dolog miatt ami lehet nrmis letezik
2019. okt. 18. 00:48
 14/33 Krúdy Gyula ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező,


2 témában idéznélek téged mert a többi gondolatom már megírták előttem.


1.:


Kétled, hogy létezik a mágia, és az összes "LEHET NEMIS LETEZIK EZ A DOLOG MAGA..." hozzászólásoddal kapcsolatban:


(Hasonlat)

Menj el egy fegyverkereskedésbe, és a fejedhez tartva húzd meg az egyik véletlen választott stukker ravaszát. Az amit te csinálsz az ugyan ez! Elvégre... LEHET NINCS IS BENNE TÖLTÉNY... Nem hiszed, hogy valami létezik, de ettől függetlenül életeket manipulálnál vele kísérletezgetés gyanánt. A példám csupán szemléletes hasonlat.


2.:


"Elvégre mindenki megérdemel egy második esélyt nem? :) "


Lehet, hogy igen, de azt a második esélyt attól kell kérni akit megbántottál! Spiritualitást tegyük félre mert arról kár beszélni. Egy párkapcsolat alapja az őszinteség, és a kommunikáció. Te se nem vagy őszinte, és ezek szerint meg sem tudjátok rendesen beszélni a dolgokat, tehát a kommunikáció sem megy. Ebből következik, hogy egy akaratos valaki lehetsz aki ráadásul nem hogy egyszer elkeserített valaki mást, de most ismét a tudta nélkül próbál az illető elméjére hatni. Tényleg "szeretheted"... Egyszer nem elég valakibe belerúgni mi? Ha Ő nem ad második esélyt akkor ha jól értem Ő már meghozta a döntését nem? Sőt! Korábban megadta neked is az esélyt amit eljátszottál. Vannak élethelyzetek mikor nem jár második esély. Ezt illik tiszteletben tartani! Miért is beszélek neked illemről...


Őszintén sajnálom szegény lányt.

2019. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

"Tudjatok amugy... fura... 99%ra veszem.hogy nem letezik"

Nem saját megfogalmazás, de ennél jobban aligha lehetne leírni:

Aki képtelen hinni abban, hogy kikel a mag, amit a mágiájával elültet, az jobb, ha bele sem fog az egészbe!

2019. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.. lehet igazad van,utolso elotti... nem bantottam meg! az h miert alakult ahogy az leginkabb arrol szolt h rossz idoben ismertuk meg egymast :)) mielott elmeleteket gyartasz gondoltam le szogeznem... amugy jo arc lehetsz es szep napot kivanok neked is :D
2019. okt. 20. 02:25
 17/33 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, kedves kérdező azon könyvekre, melyeket a témával kapcsolatban olvasol. Nem számít, hogy angol nyelvű.
2019. okt. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Joker2244 válasza:
Alakult már valami?
2019. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Crowley,Jung,Blavatsky konyveket egyenlore a magia es okkultizmusrol. Egyenlore meg semmi de 1 hete sincs,hogy vege az egyik energia mozgatasos magianak.(nem kotes)

Majs irok ha barmi tortenik vagy nem tortenik. 3 joslast csinaltattam es mind a 3 szerint bekules lesz a vege.. erdekes hogy hasonloakat mondtak,irtak...mind a 3an

2019. okt. 24. 02:37
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Írj majd mindenképp, kíváncsi vagyok 😊
2019. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!