Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kotest vegeztem...

Szerelmi kotest vegeztem erdekel az eredmenye?

Figyelt kérdés

Rengetegen irjak es erdeklodnek ez a tema irant de sehol semmi konkret... na hat most leptem es meglatjuk mi lesz! nagyon sok emberrel beszeltem a temarol es rengeteg szkeptikusba vagy hivobe botlottam sot siker storyba is de az ember akkor tudja meg azbigazat ha azt a sajat bőrén tapasztalja meg.

Tehat... meg fogadtam,hogy 5 egymastol teljesen kulon allo "magust" fogok felkeresni 4 re en talaltam ra es 1 et pedig ajanlottak akinel mar sikerult a kotes.

Neveket nem kozolnék még most... Annyi legyen eleg,hogy elkezdtuk 2 emberrel egyenlore a kozos munkat energia mozgatassal dolgoznak leginkabb szuletesi nev es datum kellett hozza emellett nekem is kell itthoni munkat vegeznem.

En felig szkeptikus felig hivo vagyok de amit teszek azt szivvel teszem! Rengetrg konyvet is olvasok a temarol de sajnos a jobbakat csak angolul talaltam igy nem ajanlanek semmit mert biztosan van aki nem beszeli a nyelvet.

Szoval folyamatosan jelzem es irom ha tortenik valami,hogy rendbe tegyuk ezt a temat vegre.



2019. okt. 16. 16:32
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Hat eddig semmi... hiaba keresem a lanyt nem nyit :) 5 bol 4 emberrel eddig nincs eredmeny kedden probalok meg 1 valakit aztan kiderul
2019. okt. 26. 19:54
 22/33 Souvenir válasza:
Kiknel probalkoztal? Priviben is írhatsz:)
2019. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
De nem azt állítják, hogy hónapokban (5-6)mérhető a hatás? Mert akkor 10 nap alatt nem jelentkezhet érdemi változás illetve ha nem történik semmi ennyi idő alatt az még nem jelent semmit. Legalábbis azok szerint akik ilyennel foglalkoznak.
2019. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%
Igen létezik és működik. Nekem sikerült. Sok idő volt de sikerült. Pozitív gondolkozás nagyon fontos, nyilván aki jobban hisz ezekben a dolgokban az fog ilyet kérni.
2019. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
Érdekelne az eredmény!!! Mi lett végül?
2020. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nagyon át tanulmányoztam a témat volt angyal,démon idézés, joslas,rúna sorolhatnam.

NEM LETEZIK SZERELMI KOTES,sajnos el kell fogadnunk ha valakit elvesztettuk es tovabb lepni mint az elengedes az elet resze,probalkozhattok tovabb hiszen ugyis fogtok es itt gyakorin is a sok csalo aldozataul fogtok esni :) de ki kell jelentenem,hogy utana neztem,olvastam,tapasztaltam gyakorlatban,hogy ez igy es ebben a formaban NEM LETEZIK.

2020. máj. 4. 03:42
 27/33 A kérdező kommentje:

A pozitiv gondolkodás es a vonzas torvenye sem ugy mukodik mint hiszitek vagy elő adják. NINCS OLYAN,HOGY A MAGIA AKKOR MUKODIK HA HISZEL BENNE, azzal,h hiszel valamiben es ugymond be vonzod az eletedbe az nem mas mint,hogy a hited miatt alapbol mashogy csinalod a dolgaid talan szamodra kedvezobbeb amire egyedul is kepes lettel volna,pozitiv gondolkodas? ugyan... szebben latod a sok szar magad korul ea ennyi,mas szemszogbol latod a dolgokat. Sok kamu kommentelo gyakorin akik valojaban valami lehuzos ál mágusnak a profilja... egyiksem tudott soha kezzel foghato bizonyitekot mutatni. Van egy angol oldal Be a living god... ez egy magikus forum,emberekkel akik magiaval foglalalkoznak,tudni kell angolul de ha vegig olvassatok a cikkeket... be latjatok,hogy nincs ra olvasas,nincs szertartas,nincs semmi ami a regi szerelmed vissza hozhatja.. csak a maga az ha valtoztatsz magadon,magadban..vonzová teszed magad stb...

ezt el kell fogadni

2020. máj. 4. 03:49
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült. Segítséggel ez igaz , mert ehhez szakember kell de sikerült.
2020. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

ne mond,hogy 100% ig azert sikerult mert,hogy a magia... valoszinuleg anelkul is sikerult volna mert voltal annyira tudatos. Alapjaraton ha valaki utana olvas a magianak nagyon hajaz a pszihologiara es pluszba meg hat... valoszinuleg egy kamu profil vagy aki most elhinti ezt,hogy masok megkerdezzek kinel sikerult es te mondasz egy nevet es lehuzzatok az illetot.. en megtehettem es velem egyutt mas emberek is ,hogy kifizessunk nagyobb osszegeket(millio feletti) es ki probaljunk sok magust mint magyarorszagon ea kulfoldon egy arant,utana olvassunk es jarjunk.

De fogok csinalni 1 oldalt amit be linkelek a hamis es csalo magusokkal kapcsolatosan,hogy mas ne essen ebbe a hibaba

2020. máj. 4. 21:17
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
De sikerült 100% - ban. Előtte 2 embernél is voltam , akik az vertek de itt sikerült.
2020. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!