Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kotest vegeztem...

Szerelmi kotest vegeztem erdekel az eredmenye?

Figyelt kérdés

Rengetegen irjak es erdeklodnek ez a tema irant de sehol semmi konkret... na hat most leptem es meglatjuk mi lesz! nagyon sok emberrel beszeltem a temarol es rengeteg szkeptikusba vagy hivobe botlottam sot siker storyba is de az ember akkor tudja meg azbigazat ha azt a sajat bőrén tapasztalja meg.

Tehat... meg fogadtam,hogy 5 egymastol teljesen kulon allo "magust" fogok felkeresni 4 re en talaltam ra es 1 et pedig ajanlottak akinel mar sikerult a kotes.

Neveket nem kozolnék még most... Annyi legyen eleg,hogy elkezdtuk 2 emberrel egyenlore a kozos munkat energia mozgatassal dolgoznak leginkabb szuletesi nev es datum kellett hozza emellett nekem is kell itthoni munkat vegeznem.

En felig szkeptikus felig hivo vagyok de amit teszek azt szivvel teszem! Rengetrg konyvet is olvasok a temarol de sajnos a jobbakat csak angolul talaltam igy nem ajanlanek semmit mert biztosan van aki nem beszeli a nyelvet.

Szoval folyamatosan jelzem es irom ha tortenik valami,hogy rendbe tegyuk ezt a temat vegre.



2019. okt. 16. 16:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Sajnos egyet kell értsek a kérdezővel nincs ilyen vagy nem ebben a formában nem ezekkel a mágusokkal... több év és nagyon sok pénzem ment el rá igazából mindenem még az életem is. Addig hajszoltam ezt az egészet, hogy mindenem odaveszett pénz, állás, lakások még az életem is majdnem annyira mélyre húztam magam a hittel, hogy majd egy mágus segí aki persze ígérgetett még egy erősítő mágia még egy ilyen még egy olyan, hogy egyszercsak egy háztető szélén álltam... aztán a kórházban ébredtem... nem láttam értelmét az életnek újra próbálkoztam kocsival a fának... meginz kórházban ébredtem... kezelések agyturkászok és a barátok segítettek, nem mondom, hogy sokkal jobb, de úgy tűnik élnem kell. Nem telik el nap, hogy a volt párom ne jutna az eszembe, néha düh harag és kétségbeesés, de igyekszem, kívánom, hogy legyen boldog bár nem mindig gondolom komolyan. De azt hiszem a lényeg, hogy az élet megy tovább, ne hajszold magad ilyenekbe értsd meg nem tudnak mágiát csinálni, lépj tovább nem lesz egyszerü, de csak ez vezet előre és lehet a jövő jobb lesz. Talán lesz aki megint elhagy, de lehet hogy megtalálod azt aki igazán szeret és veled marad, mert te kellesz neki. Ha írsz leírom kikkel csináltattam mágiákat, ha gondolod akár még a levelezéseket is megmutatom, de azt csak személyesen.Sok mágus elkezd zsarolni, ha reklamálsz, hogy felkeresi az exedet, ami már lényegtelen lenne... szóval ne tedd tönkre magad nem éri meg ne hajszold magad hülyeségekbe nem hiszem, higy neked kellenek lemezek a koponyádba,lábadba, karodba, gerincedbe... Fejleszd magad ismerd meg magad. Vonzás törvénye... hát nem tudom, nincs sok tapasztalatom vele, pontosabban ahogy a kérdező írta, használtam a vonzás törvényét, hogy legyen munkám... kett is, de sokat us tettem érte, hogy legyen...

2020. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Igen, nem létezik, én is sok csaló áldozata lettem.

Ha létezne, nem téged hibáztatnának, hogy nem sikerül, mert nem hittél...ez baromság...ha hittel lehet kötést csinálni, akkor nem kell mágus...azért fordulsz hozzájuk, hogy oldják meg.

Sok cikk van, miszerint vigyázz, mert mindig működik, megbánod, blabla....

Igen, egy weboldalt megérne, hogy kikkel biztosan NEM sikerül, és is adok hozzá neveket!

Továbbá azt gondolom, hogy ha valaki akkora mágusnak tartja magát, hogy képes rá, akkor megcsinálná úgy, hogy FIZETSZ, AMIKOR SIKERÜL.

Hiszen ha sikerül ÚGYIS kifizeted, egyrészt mert boldog vagy, másrészt mert ha létre tudta hozni, szét is tudja szedni, ugye....

Én volt olyan, akinek ezt felajánlottam, hogy siker esetén duplán fizetek...tippeljetek, mi volt a válasz? :D

Mert neki be kell szerezni az eszközöket...hagyjuk már, minden vállalkozás befektetés, és kockázat...nincs 200 Ft-ja gyertyákra?

2020. máj. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Sajnalom,hogy ennyien es ilyen szinten sajat borukon tapasztaltak meg,hogy nem letezik de viszont azzal egyet ertek h a helyzetet el kell fogadni es meg kell tanulni tovabb lepni
2020. okt. 27. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!