Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek sikerült a szerelmikötés...

Kinek sikerült a szerelmikötés és kivel csináltad? Esküvő az, akinél nem sikerült?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 07:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Annie valószínű olyan “ nagy mágus” mint az itt reklámozott többi pl: Bibi Barbara, Betti stb

Az őt reklámozó majd fog neked küldeni egy email címet amin elérheted a “ mágust” , majd megnézi a helyzeted mond egy két általános dolgot rólad!

Nagyon rendes lesz megadja a bankszámlaszámát, hogy tudd átutalni a “ mágia” àrát! Aztán reménykedsz, várod a megadott időpontot!!

Megjósolom nektek ingyen: itt ez csak pénzlehúzás, nem fog történni semmi... sajna!

2019. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Na végre létezik a neten egy értelmes válaszoló a 7.személyében. Köszönöm, hogy a valóságos oldaláról közelítette meg a kérdést.

Nos ez egy olyan dolog,hogy az ember addig hisz benne,amíg meg nem tapasztalja az ellenkezőjét, vagyis hogy nem sikerülhet... Én is így tettem... a többit meg találd ki magadtól...

2019. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Még a 7.válaszadónak:


"Míg a nők nevelésénél ez így nem kerül szóba. Egy nő általában azért tartózkodik az erőszaktól, mivel abban valószínűleg alulmaradna - ezért aztán soha nem is nevelik a nőket arra, hogy ne legyenek erőszakosak AKKOR SE, ha amúgy megtehetik.Mivel nincsen bennük ilyen gát, ezért aztán maradéktalanul ének is vele, ha TELJESEN biztosak, hogy nem lesz semmiféle következménye.

Lásd a lepontozásokat a nők részéről.

Sokszor csak azért pontoznak le, mert megtehetik."


Ezzel arra a kérdésre is választ adott (tudtán kívül), amivel a feminizmus terjedése megmagyarázható a nyugati kultúrákban... No ezért terjed a feminizmus is...

2019. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Fogalmad nincs, milyen területre tévedtél. Működik a mágia, az okkultizmus, csak amikor majd benyújtja a számláját, azt nem köszönöd meg. Menekülj, amíg teheted!
2019. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
=es nő vagyok és teljesen igazat adok neked.Aki megerőszakolja bárki akaratát bármilyen indokkal, az gonosz és önző személy.
2019. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
0%
Szerintem nem létezik, csak a reménytelenek számára egy utolsó lehetőség, amivel rengeteg pènzt ki csalnak az embertől. Tapasztalatból mondom sajnos. Én is próbálkoztam, attól elkezdve, hogy itthon csinàltam magamnak, 3-4 mágusnál is voltam, ismerteknél és kevésbé ismerteknél is, mindegyik nagyon kedves volt stb stb de eredmény sehol..
2019. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló kinél / kiknél voltál?
2019. okt. 31. 23:09
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező, miért hiszed azt, hogy működhet az ilyen? Mert az, hogy a Julcsi bejön a Pistinek, de azért Julcsi csináltat szerelmi kötést, és végül összejönnek, nem tekinthető bizonyítéknak. (Ha náthás vagy, és csak palacsintán élsz, mondhatod, hogy a palacsinta gyógyított meg? Nem, hiszen magadtól is meggyógyultál volna, a palacsintának semmi szerepe nem volt a gyógyulásodban)

Olyat pedig szerintem még egy mágus se tud, hogy beléd szeressen az, aki amúgy utál, mert egy pancser vagy... Mi másért lenne szükséged szerelmi kötésre? Mert másképp már nem is tudsz párt keresni?

2019. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én foglalkozok szerelmikotessel, vannak visszajelzeseim is ! Ha érdekel írj
2019. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Szerelmi kötést csináltattam. Sikerült. Szívesen mesélek róla és ha érdekel megadom az elérhetőségét.
2019. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!