Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan találja meg az energia...

Hogyan találja meg az energia azt a személyt, akire gondolunk?

Figyelt kérdés
Például, ha ismerek valakit, arcát, nevét és rá gondolok, honnan tudja az energia, hogy ő az adott személy? hol közlekedik az energia?

2019. nov. 14. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bocs 9-es de az a telefonos példa nagy kalap $Z@R volt!!! Lehet hogy neked ennyire hiányosak az ismereteid de a telefon radio hullámokon keresztül működik... a mikro/radio hullámok a fény egy sprektuma ez a legkisebb és az egész univerzumot betelitti... a fény hulláma lényegeben elektromoság.... pontosabban elektromágneses sugárzás... a telefon ilyen elektromos hullámokat generál amik a hangodat továbbítják ezen az elektromágneses közegen a radio tornyok pedig összegyűjtik a jelet felerősítik majd elküldik a kívánt címre...

nincs benne semmi misztikum csak tudás kell hozza..... a gondolat nem igy mukodik azaz eddig nincs bizonyítva és cáfolva is van...

az már más hogy vannak olyan dolgok amiket nem fedeztek fel és nem tudnak... magat a gondolkodás/öntudat helyét sem tudtak még megtalálni... de ha tudományosan kell mondanom akkor először is ennek az energiának gondolatnak vagy érzésnek egy közeg kell amin tud haladni!!!!!!! De ahogy a 6. Válaszban le írtam velem is meg esett 1 pár ilyen furcsa eset... szoval biztos van valami én csak a 9-es válaszolonak írtam hogy a radiohullam hogyan mukodik... mert neki a jelek szerint ez is misztikum kategoria...

2019. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 semmi baj köszi, hogy kifejtetted :)

Viszont én pont erre gondoltam, ha létezik az energia, ehhez hasonlóan tudom elképzelni a működését. Valóban nincs benne misztikum, s szerintem az energiával is ez a helyzet...Nem hiszem, hogy olyan bonyolult, misztikus dolog, csak még nincs rá tökéletes magyarázat...valamint gyakran a legegyszerűbb megoldás a legjobb. ;)

miért, ilyen hasonlattal hozakodtam, mert választ kerestem ezekre: mi a spirituális energia? Miként használják? mire hasonlít a legjobban?

Szóval miért ne hasonlítana a rádió hullámokra? Mire tudnád hasonlítani, a materialista világban?

;)

2019. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
* de hé, #6-ban te is felvetetted mint lehetőség... :'(
2019. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!