Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan, aki valóban...

Van itt olyan, aki valóban ért a mágiához?

Figyelt kérdés
Gyermek korom óta foglalkoztat a téma, de sajnos a könyvek, internet szinte egésze hazugság. Van itt olyan, aki valóban ért hozzá?

2020. aug. 10. 15:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
Mondj amit akarsz, én hiszem akkor is. Elég nagyképűség az emberek részéről, hogy azt hiszik minden róluk szól.
2020. aug. 13. 10:28
 52/68 A kérdező kommentje:
Pontosan ezèrt tartunk itt, mert ahelyett hogy a természettel élnének összhangban, azt is tönkre tették. Az miatt a felfogás miatt, hogy minden az övüké, minden róluk szól és mindent szabad.
2020. aug. 13. 10:30
 53/68 A kérdező kommentje:
Ha annyira akartál érveket hát itt vannak. A tudósaid akiknek annyira hiszel, meg olyan okosak azt nem látták meg a mai nap se akarják hogy ezt a nyomorult földet az élővilággal együtt taccsra teszik, és konkrétan mi is a vesztünkbe rohanunk mert annélkül MI SEM létezhetünk... de ezek a jó emberek azt mondták nincs mágia meg semmi, ami valószínűleg összhangban van a természettel, és akkor nekik kell hinni. Inkább hiszek az őseimnek, mint nekik bármit egy szavukat is ebben a témában...
2020. aug. 13. 10:40
 54/68 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, neked is kényelmesebb a fotelkádba trollkodni, és embertársaidat csesztetni mint felállni és élni, kutatni valami után. Ez tipikusan az az emberi jellem, akinek amit a szájába rágnak azt elfogadja és ennyi. Mert lusta, hogy éljen...
2020. aug. 13. 10:43
 55/68 anonim ***** válasza:
72%
Te aztán szépen félre tudod magyarázni magadnak a dolgokat. Szerintem innentől kár is bárkinek erőlködnie azon, hogy valós segítséget próbáljon adni a témával kapcsolatban. Remélem, találsz egy varázslót, aki segít majd.
2020. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
77%

Tehát az a mágia mellett az érved hogy tönkrette az ember a földet. Az hogy hogy keverted ide a tudósokat, nem igazán értem.

Az érvelésed teljesen értelmetlen, de te is nagyon jól tudod hogy ebben csak hinni akarsz, de nem tudsz mert baromság.

Arról meg végképp fogalmad sincs hogy én mit csinálok, vagy ki vagyok, így ismét értelmetlen ez a "lusta hogy éljen" szöveg.

Én épp hogy élek. Tudod... A valóságban és nem mesekönyvekben.

Én itt ezt befejeztem mert nem tudsz érvelni csak személyeskedni. A válaszaidból az jön le hogy egy nagyon alacsony szinten megragadtál szellemileg. Ez megmagyarázza a mágiába vetett hited. Minden jót!

2020. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

Úgy jön ide a tudomány, hogy te azzal érvelsz amit a tudósok állapítottak meg, és tanultál az iskolában is egyben... amit mások mondtak. Most persze besértődtél, mert igazam van, és eltalálhattam egy fájó pontod. Pedig én nem neveztem senkit hülyének mint engem meg sokmindennek... csak annyit mondtam nem élsz... :) nincs valóban, akkor neked miért volt jogod elötte lehülyézni?... :D Ugye milyen elgondolkodtató?...

Hát minden jót! :)

2020. aug. 13. 12:42
 58/68 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hagyjátok, innentől ez tényleg sehova sem vezető, felesleges időtöltés. Vitának nem lehet nevezni, teljesen logikátlan érveléssel jön a kérdező.
2020. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:
Hát persze drágám... :)
2020. aug. 13. 14:36
 60/68 A kérdező kommentje:
Arról nem én tehetek, hogy te nem fogod fel, és számodra logikátlan. :)
2020. aug. 13. 14:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!