Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azt hiszem sikerült démont...

GyBlanka54 kérdése:

Azt hiszem sikerült démont idéznem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszer megpróbáltam démont idézni, azt hiszem sikerült, de nem látom a démont, de néha érzékelem, hogy ott van, pl. érzem valaminek a közelségét, valaminek a jelenlétét, néha azt is érzem, hogy valami megmarkolja a karom. Mit csináljak? Nem elűzni akarom, hanem beszélni vele, kommunikálni, hogy csináljam, hogy lépjek vele kapcsolatba?

2020. okt. 2. 23:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%
Teljesítetted a szerődés rád eső részét?
2020. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
73%

Gratulálok, mi francnak kell ilyenekkel játszani?


Hitből imádkozz, mást nem tudsz tenni.

2020. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%
Démon idézés mint péntek esti program.Olyan fura, szomorú érzés lett bennem úrrá, mintha bántana egy ember sorsa...
2020. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
94%

Készíts ki neki éjszakára kekszet és tejet. Vagy tedd a fogad a párnád alá.


Persze, ha elég erős démon, akkor lehet, hogy majd ő teszi be a fogad a párnád alá. Kivéve, ha jóarc. Mert akkor készít ki neked kekszet és tejet.

2020. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem most csináltam, régebben, de mindegy. Nem szórakozom, komoylan gondolom, meg ha Istenhez imádkozom lókuki se történik. Nem viccből idéztem démont, kérni szeretnék tőle valamit, tudom, hogy kérni akar majd tőlem valamit, de próbáljam meg az idézést mégegyszer, hátha sikerül teljesen megidéznem?
2020. okt. 2. 23:25
 6/44 A kérdező kommentje:
A démon mindenhova követ, érzem, barátnőm is érezni szokta (és neki nagyobb a lélekereje). És lassan egy éve próbálkoztam az idézéssel, ha addig nem csinált semmi rosszat, akkor csak nem lehet olyan rossz, nem?
2020. okt. 2. 23:27
 7/44 anonim ***** válasza:
66%
XDDDDD
2020. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
61%
Ezekre miért nincs külön ész nélküli tinilány kategória????
2020. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
65%
#5 nem vagy normális. Ezzel nem kéne akkor se játszadozni.
2020. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudsz démont idézni ilyen könnyen.

Ha ez csak így menne itt rohangálni minden emberrel egy.

Beképzeltél valamit vagy az esti kakaó volt sok vagy anyud sok nesquik kakaóport rakott bele és behaluztál valamit.

2020. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!