Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azt hiszem sikerült démont...

GyBlanka54 kérdése:

Azt hiszem sikerült démont idéznem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszer megpróbáltam démont idézni, azt hiszem sikerült, de nem látom a démont, de néha érzékelem, hogy ott van, pl. érzem valaminek a közelségét, valaminek a jelenlétét, néha azt is érzem, hogy valami megmarkolja a karom. Mit csináljak? Nem elűzni akarom, hanem beszélni vele, kommunikálni, hogy csináljam, hogy lépjek vele kapcsolatba?

2020. okt. 2. 23:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
0%

10es úgy próbálsz meg poénkodni a kérdezőn mintha értelmesebbnek gondolnád magad nála :D

de attól hogy nem egy tizenéves vagy még ugyan olyan hiszékeny és ostoba..

2020. okt. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg beütött a colából a szénsav vagy mi van?
2020. okt. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
88%
Szerződésszámot írjál légyszíves és utána nézünk mi lehet a probléma.
2020. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Gyógyszereid megvannak?🤒
2020. okt. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
70%
Mi vagyunk saját magunk démonjai. Javaslom pszichológus felkeresését.
2020. okt. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
71%
Exöszájzbuk
2020. okt. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 Grimfox ***** válasza:
42%
Ha démon, akkor már a jelenléte is ártalmas a környezetére. Ez a minimum azt jelenti, hogy nyomasztó, szorongást keltő, és felkavaró, ha jelen van. Ez nem olyasmi amit direkt csinál, ez a puszta jelenlétéből fakad. Ha bármit is csinál, azt még inkább érezni fogod. Ha ezeket nem érzed a jelenlétében, akkor esélyes, hogy nem démont sikerült megidézned, hanem valami mást. Széles a paletta, hogy mi minden lehet még démonon kívül. De szinte egyik sem képes fizikailag megmarkolni a karodat. Nincs fizikai testük sem nekik, sem más szellemeknek, ezért alap esetben nem is tudja megérinteni a fizikai tárgyakat. Nem is törekszik arra, hogy ilyesmire képes legyen. Sok hátránnyal jár, ha valami közel kerül a fizikai világhoz. Ami képes elérni, hogy úgy érezd, hogy megmarkolta a karod, az a saját tudatalattid kivetítése a külvilágra. Ez nem egy egészséges dolog önmagában, de még mindig egészségesebb, mint egy démon. A démonok jelenlétét nagyon jellegzetes érzések kísérik, és ha te magad hívtad oda, akkor már élősködne rajtad, mivel nem vagy elég felkészült, hogy megvédd magad. A démon ezt kihasználja, mert ilyen a természete. Nem fog jóindulatot mutatni csak azért, mert te idézted meg. Neki-és ez kicsit erős lesz-nagyjából olyan vagy, mint az étel, vagy mint egy zsákmányállat. Más szellemek nem feltétlen ilyenek, nem feltétlen ártanak neked, de nem is feltétlen előnyös a jelenlétük. Először is győződj meg arról, tényleg démonról van e szó, utána már el tudod dönteni, mit csinálj következőre. Ha csak "azt hiszed, sikerült démont idézni", az nem bizonyítja, hogy az a valami tényleg démon.
2020. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Nem szedek gyógyszert, nem haluzok. Nem iszom kakaót kedves nem tudom hanyas válaszoló (nem is igazán izgat a szám), mielőtt bárki hiszéleny kislánynak gondol, vagy hülyének, lassan felnőtt leszek, és csak megjegyezném, hogy nem kell kinevetni valakit, mert hisz valamiben, én sem nevetem ki a keresztényeket mert hisznek Istenben, vagy nevetem ki a muszlimokat stb (habár a szektások elég nevetségesek (tudjátok, akik lehúznak anyagilag, nem ugrik be a nevük, sorry) egyenesen nevetséges, unokatesóm ebben nőtt fel, nint egy zombi, de komolyan).

Igyen, úgy érzem sikerült démont idéznem, lehet az utolsónak igaza van és ndm démont idéztem, gondolkodtam rajta, az is leheg, hogy egy szellem, de valami akkor is negragadta a karom, nem húzott sehova, de akkor is belemarkolt (az is lehet, hogy megboldogul nagyapám szelleme, nem vagyok biztos benne), ezért sueretnék kapcsolatba lépni vele, hpgy bkztosra menjek. Mivel barátnőmnek nagyobb a lélekerelye, ő szokta jobban érezni, ha rá kkncentrál látja az alakját anikor becsukja a szemét, egyszer én is láttam halványan.

Miután megidéztem, furcsa dolgok történtek nálunk, pl a kutya megkergült, kaparta az ajtót kintről, mint aki szellemet látott volna (vagy mint amikor megbolondulnak a tűzijátéktól), a macska mintha látta volna, mert csak úgy bámult a semmibe, és ha ez nem elég, akkor amikor nyitva vol az ablak, vmi belökte (dupla ablakom van, a belső volt nyitva, és nintha vmi meglökte volna).

És kedves utolsó válaszoló, köszönöm a választ, mégegyszer. Néha am érzem, hogy vmi követ, néha csak úgy rámtör a rossz hangulat (depi-s érzések stb).

2020. okt. 3. 10:27
 19/44 Grimfox ***** válasza:

Az elmondottak alapján ez inkább olyasamire hasonlít, amit a saját pszichés erődből alkottál meg. Mivel volt egy nagyjábóli elképzelésed, hogy valami formával, és tulajdonságokkal rendelkezőt szeretnél idézni, de valószínűleg nem válaszolt rá semmi, a pszichéd erőt adott ennek a nagyjából elképzelt formának. Akár még kezdetleges eszmélete, azaz tudatossága is lehet. Ez egyfajta gondolatforma, vagy akaratlanul létrehozott elementál. Mivel a saját pszichés erőd tölti ki, ezért képes erőt kifejteni maga körül, feltéve, hogy előtte tőled elvon ebből az erőforrásból valamennyit. Ez magyarázat a levert hangulatra is. Ha a pszichéd kifárad, kimerül, ez egy jellemző érzés. Legalább is ez a legerősebb tippem.

A halottak szellemei nagyon ritkán lépnek direkt kapcsolatba a környezettel, mivel ezek jobbára fantomok, lélek nélküli "emlékképek" amik egy halott után maradtak itt. A lélek nem tud hosszú ideig az élők közelében maradni, csak nagyon erős, nagyon sötét érzelmek akadályozhatják meg egy időre, hogy eltávolodjon, de ezek is kimerülnek idővel. És ha ilyen van a közeledben, az majdnem olyan rettenetes érzés, mint amikor démon. A nagypapádat emiatt, és amiatt, hogy fizikai kontaktust létesített, szerintem kizárnám.


Az állatok minden test nélküli, de viszonylag erős jelenléttel rendelkező dologra érzékenyek. Az ablakos dologra van más magyarázat is, azt ne vedd bizonyítéknak, kezeld inkább érdekes esetként. Minden esetre, amitől a kutya fél, az ártalmas lehet egy ember számára is. A macska más tészta. De amitől már a macska is fél, attól maradj távol.


Szerintem ne próbálj meg kommunikálni ezzel a dologgal, bármi is legyen ez, mivel képes rá, hogy depresszív hangulatot idézzen elő benned. A kommunikáció eleve fárasztó, és ha még ezt a hatást is hozzáadjuk, meg is betegíthet(értsd tényleges depresszió alakulhat ki, vagy rosszabb). Csak olyan szellemi lénnyel szabad megpróbálni kommunikálni, ami nem okoz negatív érzést sem a jelenlétével, sem azzal, hogy megpróbál kapcsolatot teremteni.

2020. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Nen hiszem, hogy pszichés lenne (de megeshet). Egy ideig nem id foglalkoztam vele, de 1× észrevettem, hogy van vmi a közelemben. Én úgy voltam vele, hogy nem sikerült, és kész, de lehet mégsem úgy volt.
2020. okt. 3. 11:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!