Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azt hiszem sikerült démont...

GyBlanka54 kérdése:

Azt hiszem sikerült démont idéznem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszer megpróbáltam démont idézni, azt hiszem sikerült, de nem látom a démont, de néha érzékelem, hogy ott van, pl. érzem valaminek a közelségét, valaminek a jelenlétét, néha azt is érzem, hogy valami megmarkolja a karom. Mit csináljak? Nem elűzni akarom, hanem beszélni vele, kommunikálni, hogy csináljam, hogy lépjek vele kapcsolatba?

2020. okt. 2. 23:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
40%

Szóval azt mondod, hogy nem szabad kinevetni másokat, akik hisznek valamiben, de a szektásokat te is kineveted. Na most a normális ember szemében te pont ugyanolyan vagy, mint a szektások, akkor mégis mért ne lenne szabad téged kinevetni?

Főleg, ha te teszed magadat közröhej tárgyává.

2020. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Nem nevetem ki őket, de akkor is röhelyes, olyan mint a kb a középkorban, búcsúcédulát nem akarnak kérni a jövedelm 10%-ához? Azt mkndom, hogy röhelyes, amit ők leművelnek. A hitgyülekezete egyenes nevetséges.

És mi az már, hogy közröhely tárgyává teszem magam? Tudod 21-es válaszoló, szánalmas vagy, én nem nevetem ki a hitük miatt, de nehogy már én fizessek azért, hogy isten megbocsássa a bűneimet egy nyamvadt cetki miatt, meg, hogy ém fizessek azért, hogy mit tudom én milyen vallás részénsk mondhassam magam. Egyenesen röhelyes, ezért is rühelltem meg a kereszténységet, ahogy a papok kihasználják a népet, kihasználják a hatalmukat.

2020. okt. 3. 11:41
 23/44 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mivel teszed magad röhejessé? Pl azzal, hogy össze-vissza írsz. Először azt írod a szektásokról hogy "akkor is röhelyes, olyan mint kb a középkorban", majd azt írod, hogy nem neveted ki őket.

Apropo, középkor. Szerinted démonidézésben mikor hittek jobban az emberek? A középkorban, vagy ma?

Te beteg ember vagy, aki kezelésre szorul. Valószínűleg skizofrén vagy. Nem tehetsz erről, ezért nem is lehet elítélni téged, de veszélyt jelentesz mindenkire, célszerű lenne téged elzárni, hogy ne lehessen fizikai kapcsolatod más emberekkel. Nem bántásból mondom. Kérlek, gondolkodj el orvosi segítségen!

2020. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
10%
Jezus itt ul mellettem, na ehez mit szolsz nenje
2020. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam pszichológuson. És kedves 25-ös válaszoló, nagyon vicces. És tényleg röhelyes amit csinálnak, és azért oylan mknt a középkorban, mert a sok hülye elhiszi azt a sületlenséget amit mondanak, mint a középkorban. És nem nevetem ki őket, de akkor is röhelyes, szánalmas és sajnálatos egyszerre.
2020. okt. 3. 12:36
 26/44 anonim ***** válasza:

Démont idézni könnyebb, mint Istennel beszélgetni. Ők hamarabb megjelennek a "szolgálatodra". A kérdés, hogy mit akarsz a démonodtól. Pénzt, mások feletti hatalmat, sikert? Ezeket másképp is el lehet érni. A démonok meg nem fogják neked ingyen adni.. "Fizetned" kell érte.


Vagy csak "csevegni" akarsz vele (velük)? Vigyázz mert könnyen az orrodnál fogva vezetnek majd. Ugyanúgy hazudnak, mint a köznapi emberek. Ajánlom figyelmedbe Szabó Judit: A belső érzékelés kézikönyvét.

2020. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, a válaszod. Beszélni szeretnél vele/velük, kérni is szeretnék, tisztában vagyok vele, hogy kérni fog/fognak majd cserébe valamit, azt is tudom, hogy az orromnál fogva tudnak vezdtni, és vigyázok.
2020. okt. 3. 14:13
 28/44 anonim ***** válasza:

Démont nem lehet megidézni. Már nem azokat az időket éljük. Csak egy maroknyi ember képes rá a bolygón, ha egyátalán van aki képes rá.

Én már találkoztam demonnal, és tömegük csak feladat végző entitás, nem fog ott maradni egy esetleges megidézés után egy évig. Valamint nem tudsz velük beszélni. A démonok nem beszédesek. Elvégzik anfeladatukat és tovább állnak. Amikor találkoztam egyel, sok percen át próbáltam vele beszélni, de teljesen ignorált. Éreztem magamban, ahogy egyszerűen egy elvégzendő feladatként néz rám.

2020. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Micsoda badarságokat tudtok összeírkálni...tudod mivel találkoztál te kedves elöző!??Beéreztek baromságokat itt meg tapasztalatként írjátok le.Én nem mondom hogy nem léteznek démonok,de hogy ez a marék gyk-s eggyel se találkozott az tuti.
2020. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
55%
A szellemvilágban sokféle lény létezik. Relatív mit nevezünk démonnak. Amit a keresztények annak neveznek, vagy majd mindenféle másvilági lényt, amelyek az emberrel kapcsolatba léphetnek. Vannak közöttük, amelyek nem beszédesek. Mások viszont azok, és akár még materializálódhatnak is. Én mindenesetre nem alakítanák ki egyikőjükkel sem szorosabb kapcsolatot. Utána annál nehezebb lesz szabadulni tőlük. Alexandra David-Néel ír róla, hogy tartósan láthatóvá tett egy tulpa-t. Amit nem biztos hogy démonnak lehet nevezni, de mások által is láthatóvá vált. Velük együtt élt, de utána viszont félévi kemény munkájába került hogy megsemmisítse, mert már tolakodóan szemtelenné vált, hogy a testi épségét is veszélyeztetve érezte. Franz Bardon részletesen ír az elementálok megteremtésének módjáról. Előtte viszont figyelmezteti a tanítványt, hogy csak akkor fogjon hozzá, ha már egy magas etikai fejlettségi fokot elért, hacsak nem akar önmagának ártani. Bármelyik démonnal való szoros kapcsolat egy veszélyes világ. Lehet velük kapcsolatot teremteni, de lehet hogy csak az idődet vesztegeted velük, mert hamis információkkal láthatnak el. Nem tudod, ki van a vonal túlsó végén. Azt is hozzáteszem, hogy sok okkultista végezte már a pszichiátrián vagy valami hasonló szomorú helyen, mert egy olyan területre merészkedett, amelyre még nem érett még meg.
2020. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!