Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aura érzékelés?

Aura érzékelés?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam, hogy az auránkat lehet úgy érzékelni, hogy leülünk egy székre és nyugodtan csukott szemmel széttárjuk a kezeinket úgy, hogy legalább 1 méter távolság legyen köztük és szép lassan elkezdjük közelíteni egymáshoz őket, akkor egy idő után érezzük hogy nem tudjuk összetenni a tenyereinket mert van köztük egy üres tér ami olyan mint egy lufi lenne vagy pedig mintha mágneses taszító erő hatna rájuk. Akkor nagyon meglepődtem, hogy elsőre működik. Egy kétszer megcsináltam és elmúlt nem sikerült többet. De eltelt egy idő és most már bármikor képes vagyok rá. Ráadásul az elmémmel növeszteni a hatósugarát és keményíteni is. Ha csak az egyik kezemmel próbálom a testrészeim közelében akkor a bőröm alatt érzem ahogy követi a tenyeremet az energia. Mikor az új hegyeimmel próbálkozok is mind az 5-5 újam tud kapcsolódni egymáshoz és halványan látszik is egy kötél szerűség ami összeköti őket.


Lehet hülyén fogalmaztam meg de fáradt vagyok. :D

Tehát van egy láthatatlan energia amit tudok irányítani és érzékelni.

Ha bőr mellet láttok egy vékony aurát, de amikor használom sokkal nagyobb mégse látszik. Elvileg akkora az auránk amekkora a távolság a két kezünk között. Ennek a nagyságát lehet növelni.

Ez kelhet a telekinézishez? Egy tárgyhoz nehezebb kapcsolni az aurát de picit az is sikerül.


Van bárki aki ehhez hasonlót érzékel? :D



2020. dec. 6. 00:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

-Még kiegészítés a korábbihoz a falung dafa, vagy falung gong-val kapcsolatban, ja, az kicsit nekem is fura, de az olvasottak alapján hiteles út lehet...és Kínában tényleg kicsit üldözik őket.-


"Ha megértés nélkül válik valaki cselekvő értelemmé, az lesz a "fekete mágia"." ...és önös céllal, mások kárára, vagy mások ellen, még ennyit tennék hozzá.

Részemről egyfajta szkeptikus, ateista, mérnöki szemléletű hozzáállást képviseltem, azért kezdtem csikungozni, mert a harcművészetek-kungfuval kapcsolatban érdekelt ez az irány, egyfajta energetikai többlet tudáshoz akartam jutni....figyelmeztettek, hogy ez nem az az irányzat, amitől nagyobbat tudok ütni, vagy fizikailag erősebb leszek, de én okosabbnak gondoltam magam :)

Aztán gyakorolsz, először csak megnövekszik az energiaszinted, aztán kibontakozik-kinyílik egyfajta tudatosság, és elkezded másképp látni, megérteni a világot. Önmagadon belül megszületik a világ megértése, anélkül hogy külső dogmákkal tömnének...és helyére kerülnek a darabkák.

Azért szeretem a csikungot, mert ez számomra valóságos, érezhető megérthető rendszer, és olyan messzire vezet, amennyire csak emberként el lehet jutni.

2020. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Grimfox ***** válasza:
100%

Oroszországban most tiltották be őket.


Aki önös célra használja még szürke zónában van, mások kárára már nem. De az a megértés hiányára utal, ha valaki másoknak árt, hogy magának előnyt kovácsoljon. Ebben is van egy "ördög kapu", mert ha nem ismered az alaptörvényeket, akkor úgy is árthatsz, és lehetsz önző, hogy a szándékod épp az ellentéte.


A csikungban az a jó, hogy ha az alapelveket megtanulod, mindegy, melyik irányzatot tanulod, "tudsz nagyobbat ütni", mert irányítod a csi-t a testedben, feltöltöd vele az izmaidat. Ugyanígy irányíthatod az agyad serkentésére, a szerveid megerősítésére, majdnem bármire. Ezért tetszik. Ha az alapokat ismered, már rengeteg dologra tudod használni. Aztán ha egy irányzatnak szenteled a figyelmed, abban még jobban kinyílnak a lehetőségeid. Szerencsére sok irányzat van, különböző célokkal, és majdnem mindenki meg tudja találni ami neki a legjobban fekszik.

2020. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ezt itt beszélitek meg, sok benne a hasznos infó! 😁
2020. dec. 6. 15:50
 14/31 anonim ***** válasza:

Mik ezek a baromságok?



"Oroszországban most tiltották be őket."


Mit a nagy semmit? 😂😂

2020. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Grimfox ***** válasza:
100%

A falun gong csoportot tiltották be most Oroszországban. Elég sok emberről van szó, így nem épp a nagy semmit. Szövegértelmezés.

Szektának, és káros szektának minősítették őket.

2020. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Miért mit csinálak? Drog, fegyver, vagy mi?
2020. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az aura, hanem az életenergia ami kisugárzik. Általában kékes vagy barack színű. A két tenyeret egymáshoz közelítve, fel-le mozgatva érezni lehet az erőteret, pár centiméteres távolságban.


A Kirlian-fotó jól mutatja:


[link]

2020. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 SZücsöm ***** válasza:
100%

Grimfox Koborlo1 Köszönöm az írásotok én is. Jelenleg én is ott tartok "elhatározás" szintjén mint Grimfox azaz bizonyosságot keresek + fejlődni szeretnék az élet minden terén.


Jelenleg én még csak azt próbálom meg kideríteni hogy valóban léteznek e ilyes fajta energiák.


1,5 éve még azt gondoltam volna hogy csak trollkodtok,lódítotok, vagy gyógyszeres kezelés alatt álltok. Azóta viszont rövid idő alatt több olyan emberrel is összehozott a "sors" személyesen akiknek okuk nem volt a hazugságra és bolondnak se tartottam őket attól függetlenül miket "meséltek". Továbbá amióta érdeklődöm a hasonló témák felől már közel sem vagyok olyan biztos abban hogy az a több százezer(akár millió) reinkarnációs vagy halálközeli emlékkel/élménnyel bíró ember mind hazug vagy "süsü".


Csak egy probléma van ebben az elhatározásomban hogy elég nehéz kitalálni hol mivel és hogyan kezdje az ember, ha valami "kézzelfoghatót" is szeretne tapasztalni a "közeljövőben". Viszont Grimfox írásainak hála legalább már pár könyvet sikerült beszereznem online.

2020. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
18# Az egy jó kiindulási pont, ha megpróbálsz meggyőződni ezekről az energiákról, aurikus kisugárzásokról. Személyes véleményem, hogy lehet ezeket érzékelni. De vannak, akik ennél jóval többre képesek. Természetesen nem lehet minden földöntúli képességet egyszerre birtokolni. Fokozatosan lehet haladni, a saját tudatossági szintednek megfelelően. És persze gyakorolni! Vannak fellelhető irodalmak ezekkel kapcsolatban.
2020. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Grimfox ***** válasza:
100%

16.

Alapvetően politikai, ideológiai okokból tartják őket veszélyesnek. Az oroszok a jehova tanúit, és a szcientológusokat sem engedélyezik.

2020. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!