Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aura érzékelés?

Aura érzékelés?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam, hogy az auránkat lehet úgy érzékelni, hogy leülünk egy székre és nyugodtan csukott szemmel széttárjuk a kezeinket úgy, hogy legalább 1 méter távolság legyen köztük és szép lassan elkezdjük közelíteni egymáshoz őket, akkor egy idő után érezzük hogy nem tudjuk összetenni a tenyereinket mert van köztük egy üres tér ami olyan mint egy lufi lenne vagy pedig mintha mágneses taszító erő hatna rájuk. Akkor nagyon meglepődtem, hogy elsőre működik. Egy kétszer megcsináltam és elmúlt nem sikerült többet. De eltelt egy idő és most már bármikor képes vagyok rá. Ráadásul az elmémmel növeszteni a hatósugarát és keményíteni is. Ha csak az egyik kezemmel próbálom a testrészeim közelében akkor a bőröm alatt érzem ahogy követi a tenyeremet az energia. Mikor az új hegyeimmel próbálkozok is mind az 5-5 újam tud kapcsolódni egymáshoz és halványan látszik is egy kötél szerűség ami összeköti őket.


Lehet hülyén fogalmaztam meg de fáradt vagyok. :D

Tehát van egy láthatatlan energia amit tudok irányítani és érzékelni.

Ha bőr mellet láttok egy vékony aurát, de amikor használom sokkal nagyobb mégse látszik. Elvileg akkora az auránk amekkora a távolság a két kezünk között. Ennek a nagyságát lehet növelni.

Ez kelhet a telekinézishez? Egy tárgyhoz nehezebb kapcsolni az aurát de picit az is sikerül.


Van bárki aki ehhez hasonlót érzékel? :D



2020. dec. 6. 00:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

aki sokat olvas az keveset tud elsajátítani.

legalábbis saját tapasztalataimból.

én a 2.-on lakok és sokszor megérzem az emberek auráját. inkább csak arra hangolok rá aki engem keres. még az interneten keresztűl is.

sajnos túl sokat olvastam én is az ilyen témák felöl, s csökkentek a képességeim. tehát inkább már nem olvasgatok s kutatgatok, csak csinálom.

nem kell annyit olvasni, gondolkozni, kérdezgetni s főleg tudni.

csak csinálni kell és kész.

pl.: elkezdesz kosarazni, egyre jobban megy. de aztán úgy rákattansz a témára h össze- vissza olvasol a sporttról, szabályokról, sportolókról-s végül lehet h szakértővé válsz, de elveszted a játékban az örömödet és egyre rosszabbúl megy.

sztem ilyenek a tesitanárok is. mind nagy sportolók, aztán "szakértők"-de végül csak egy kövér követelőző lusta emberekké válnak.


-csak példaképpen írtam.

vagyis arra akarok rámutatni h ne olvasgassatok annyit. ha megérzed, akkor megérzed. nem kell mindent olvasni s hű de tudni.

minden képességgel így van.

még szerencse h a testkilépés még jól megy, mert arról már nem kutatgattam.

2020. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Azért leírhatnád privátba a testkilépést hogy kell :D

Olvasgattam de még nem próbáltam ki

hátha a te módszered rögtön menne

2020. dec. 6. 19:23
 23/31 anonim ***** válasza:

jóga ászána pózok, kundalini jógakríják, légzéstechnikák, egyiptomi csakra meditációk. de ugyebár nekem nem kell mindennap. lazítsd el a tested s lelked. még sokszor elég egy jó tea is.

sokan a nagy baleseteik során is spontán kilépnek. mégha gyenge is a tested v esetleg a lelkiállapotod miatt.. szóval el lehet sajátítani.

első alkalomkor borzalmasan doboghat a szív.

na sokan ettől megijednek s nem sikerül. ne ilyedj meg!

furcsa gyors dobogás. de a többi alkalomkor nem lesz ilyen, csak elsőre vagy max néha.

sokan álomba merülnek közben aztán ara törekednek h felbredjenek. álom után is kiléphetsz.


vannak negatív entitások is akik akadályoznak. a szívdobogást a félelemmel azonosítja az ember. sokan negatív entitások jelenlétére gondolnak ha dobog a szívük.

a negatív lények rémálmokat is okoznak. de ha kilépsz atestedből akkor eliszkolnak. sokan nem értik ezt s ezért félenk az egésztől.


sok olyan lény van akik barátságosak. de mégis valamiért a találkozásuk elött rémálma van az embernek. azért ezeket leírom h valóban akarod vagy sem. vannak lények akik segítenek is ebben.

2020. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Grimfox, igazad van, szürke zóna. A nem ártás a fontos...a közép út járható.


21-es, lehet tehetséged van erre, korábbi életekből áthozva, azért ez nem mindennapos hogy tanulás-gyakorlás nélkül ezek így menjenek...becsüld meg magad :)

Az örült szívdobogás valójában nem a szív, hanem a szívcsakra, az asztrál test használatakor az egy motor, örülten pörög, és nehezen megkülönböztethető a szívveréstől, pláne hogy közel azonos helyen vannak.

2020. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Dark Blue Angel

Volt már élményen entitással és nagyon para volt, de ugyan akkor élvezem az ilyeneket és tudom, hogy nem lehet komolyabb hatással rám tehát szívesen csinálok bármi ilyesmit. Várom a módszered. :D

2020. dec. 6. 20:20
 26/31 anonim ***** válasza:

ennyi a módszerem amit leírtam.

de gondolkozok azon h indítok egy youtube csatornát ilyesmikről.

2020. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Grimfox ***** válasza:
100%

Koborlo, igazából nem a szürke zóna a cél, jobb a tiszta részen maradni, de ahogy írod, a középút még járható.


Dark Blue, a megérzések fontosak, igazából azok nélkül nem lehet dolgozni, de a nyers tehetséget, vagy épp annak hiányát is művelni kell, szélesíteni a látókört, új gondolatokat keresni, és erre az olvasás alkalmas. Egy tanító biztosan alkalmasabb lenne, de nem mindenkinek van módja nálánál tapasztaltabbtól tanulni. Nem is mindenki születik tehetséggel, éles érzékekkel. Az olyanoknak, mint én tanulniuk kell. Ha nem teszem, az jó esetben azt eredményezi, hogy nem érek el semmit, rossz esetben azt, hogy akaratlanul súlyos hibákat követek el. Olvasás általi tanulással(és alapos mérlegeléssel) legalább egy alapot szerezhet az ember, ami támpontot ad, növeli a siker esélyét.

2020. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

igen a szívcsakra. elég sokat tudsz.

ki nyitottad már a csakráidat?

olvasgattam már a te válaszgatásaidat több helyről. nagyon tanúlt vagy, de valahogy mintha nem nagyon sajátítottad volna el a gyakorlati részeket. vagy rosszúl látom?

2020. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

a tesóm is folyton a tehetséggel jön. szerintem bárki képes bármire.

én állítólag szépen rajzoltam s a tesóm meg nem. tanítani akartam, de nemnagyon hagyta. egyszer a körtét tanítottam neki s valami nagyon szépet rajzolt. de aztán azt mondta h nincs tehetsége s felhagyott vele. pedig volt legalább egy sikerélénye, de annyira ragaszkodott ehhez a tehetség nézetéhez h ez miatt abbahagyta a próbálkozást. sohase értettem az embereket.

volt h leírtam egy nőnek h hogyan nyissa ki a csakráit, s rögtön sikerélményei lettek. tehát minden elsajátítható.


nem kell rögtön a "tehetség".

2020. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Grimfox ***** válasza:
Nem rögtön jövök ezzel. 18 éve kezdtem. Ez alatt az idő alatt szereztem tapasztalatot arról, mire vagyok képes, és mire nem. Amire nem vagyok képes, azt tanulom, amire képes vagyok, azt fejlesztem.
2020. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!