Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aura érzékelés?

Aura érzékelés?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam, hogy az auránkat lehet úgy érzékelni, hogy leülünk egy székre és nyugodtan csukott szemmel széttárjuk a kezeinket úgy, hogy legalább 1 méter távolság legyen köztük és szép lassan elkezdjük közelíteni egymáshoz őket, akkor egy idő után érezzük hogy nem tudjuk összetenni a tenyereinket mert van köztük egy üres tér ami olyan mint egy lufi lenne vagy pedig mintha mágneses taszító erő hatna rájuk. Akkor nagyon meglepődtem, hogy elsőre működik. Egy kétszer megcsináltam és elmúlt nem sikerült többet. De eltelt egy idő és most már bármikor képes vagyok rá. Ráadásul az elmémmel növeszteni a hatósugarát és keményíteni is. Ha csak az egyik kezemmel próbálom a testrészeim közelében akkor a bőröm alatt érzem ahogy követi a tenyeremet az energia. Mikor az új hegyeimmel próbálkozok is mind az 5-5 újam tud kapcsolódni egymáshoz és halványan látszik is egy kötél szerűség ami összeköti őket.


Lehet hülyén fogalmaztam meg de fáradt vagyok. :D

Tehát van egy láthatatlan energia amit tudok irányítani és érzékelni.

Ha bőr mellet láttok egy vékony aurát, de amikor használom sokkal nagyobb mégse látszik. Elvileg akkora az auránk amekkora a távolság a két kezünk között. Ennek a nagyságát lehet növelni.

Ez kelhet a telekinézishez? Egy tárgyhoz nehezebb kapcsolni az aurát de picit az is sikerül.


Van bárki aki ehhez hasonlót érzékel? :D



2020. dec. 6. 00:22
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
29-es: a tesód fix mindset-es, te pedig grofth mindset-es vagy. 30-asnak igaza van abban, hogy ami nem megy tanuld, ami megy, fejleszd.
2022. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!