Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Több év meditáció után telepat...

Több év meditáció után telepatikusan kommunikál velem egy entitás.Mennyi tudást és segítséget fogadnátok el tőle?

Figyelt kérdés

Több év az 10 évet jelent.

Első év a tudat behangolását jelentette erre az útra, lecsendesítését.

Figyelni a mozdulatlanságot.Később elkezdtem érezni dolgokat, de csak finoman.Ez az érzék a tapintás érzéséig jutott meditációban.Az energiát éreztem mint valami sűrű anyagot.Irányítani tudtam,befolyásolni.Ehhez a kezdeti időszakhoz kapcsolódik sok paranormálisnak mondott de valójában természetes képesség is amit felfedeztem ezután magamban.Chi vagy éter energiának is lehetne nevezni, amit érezni később irányítani tudtam.Kezdetben a távolból ráhatást gyakoroltam könnyű dolgokkal majd később nehezebb dolgokkal.Egy idő után megijedtem mikre voltam gy képes, majd következett egy kis szünet a meditációban, hogy mindezt emésztgessem.Pár hónap múlva mikor feldolgoztam mentálisan minden tudást újból meditálni kezdtem.

Teljesen mást éreztem.Egy erőt, ami hívott irányítani akart.Sugalmakat mutatott ami finom érzések formájában megnyilvánult, később mintha valami filmet néznék képek mindehonnan, majd jött a kommunikáció alapja.

Fura volt megtapasztalni papírt és tollat kellett a meditáció kezdete előtt odarakni ahol meditáltam.mikor transzba estem a végére a lap tele volt írva.

Mágia és a tudati erők alkalmazása volt rajta ebből sok írás lett.

Így indultam el ezen az úton.Mivel közösséget kerestem ahol ezt továbbfejleszthetem külföldre költöztem,ahol egy csoport hasonló dolgokkal foglalkozik.

Egy év után jelentkezett egy entitás mint mester, közölte hogy ő volt az aki eddig vezetett segített mindenben.

Gyakorlati mágiában segít hogy a tudást elmélyítsem.

Kérném anyagi és egyéb egyszerű dolgok miatt ne keressen senki nem ezért kérdeztem ezt.

Amit akartam mindent megkaptam már, anyagiakban ,érzelmekben, mindenben amit ember akarhat.

Engem inkább az érdekelne más is tapasztalt meditációval, elmélkedéssel hasonlókat?

Ha valaki használta itt a meditációt évekig meddig jutott az alkalmazásában?

Tisztelettel, egy úton lévő vándor-kereső.



2021. febr. 27. 19:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Miért mihez ért az entitásod? Virológus? Lehet hogy életében közmunkás volt vagy munkanélküli, te meg tőle kérsz tanácsokat, ez ciki.
2021. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
65%
Van olyan. Csak én a pozitív, kollektív fejödésben hiszek. Kizárólag "önmagam segítésére használom, nem másokra" egy zsákutca.
2021. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 SZücsöm ***** válasza:
43%

12 es. Az önfejlesztés sohasem zsákutca. Az se - ha valaki előtérbe helyezi a saját fejlődését és a többiekét csak másodsorba. Ahhoz hogy a kollektíva fejlődésének a segítségére legyél ahhoz neked mint egyénnek alapból el kell érned egy bizonyos "fejlettségi szintet"(szerintem):


Am kérdező nekem is eléggé kamu szagúnak tűnik a sztorid. Persze ez még nem jelenti azt hogy tényleg trollkodsz. Amikor a chi érzékelésről olvastam itt gyakorin azt is szkepticizmussal fogadtam.(te meredekebbeket állítasz) Azóta pár segítőkész Gyk. tag válaszai alapján kipróbáltam azokat a gyakorlatokat amiket tanácsoltak és valóban működtek. Azt már nem tudom hogy csak "placebo" hatás e vagy tényleg chi érzékelés.


De hogy a kérdésedre válaszoljak. Igen meditálok. Nem nem hallok hangokat.

Igen én is képes vagyok valamit érezni a tenyereimmel,ujjaimmal,(kicsit talpamon)és elég koncentrációval a hasamon "nagyon erősen".


psi wheel mozgatását gyakorlom még. Többször előfordult hogy SZERINTEM úgy mozdult a papír ami "nem természetes" de eddig nem nagyon forgott körbe folyamatosan. Burával pedig 0 mozgás.

2021. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 knox válasza:
67%
Dr David R Hawkins videói között megvan a válasz. Megjárta már az utat és az egyik videóban pont ezekről az entitásokról beszél. Nem emlékszem a címére de lényeg az hogy mint mondja:légy nagyon óvatos hisz nagyon okosak és nem biztos hogy a te megvilágosodásodban érdekelt. Keresd meg több más infó is érdekes lehet számodra. Remélem segítettem.
2021. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%
13. Vagy egy fontos szó a 12-es kommentben. -KIZÁRÓLAG-
2021. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 SZücsöm ***** válasza:

15. Van egy fontos szó a 13-as kommentben is. -FEJLŐDÉS-

Na már most a fejlődés útján mindig van egy kiinduló pont.

Ahhoz hogy a kollektívnak a segítségére lehess neked mint egyénnek 2 dolog kell feltétlenül. Valamiféle hatalom/erő/tehetség/vagyon stb. amivel rendelkezel és egy megfelelő morális/erkölcsi stb. értékrend ami alapján te érzed a késztetést hogy segíts a "köznek".


Ha csak a segítési szándék van de erő hozzá nincs akkor egyénileg lehetsz szent de a nagy kép szempontjából neutrális figura lennél.


Természetesen ha csak hatalmad van de 0 szándék arra hogy segítsd a közt az se jobb.Ebben az esetben képes lennél hatni a világra de itt valószínűleg attól függne hogy + vagy - lenne a változás hogy neked melyik lenne az érdekedben. Itt egyénileg neutrális figura lennél (hisz a rombolás/ártás sincs a szándékodban) de a nagy kép szempontjából kb. lutri lenne a pozíciód.


De mint "mondtam" SZERINTEM hamukázik a kérdező. Aki tud is valamit (még ha keveset is) az szokott néha csepegtetni infókat. Itt a Gyk.n eddig kb 2 olyan személyt tudnék mondani akiről el tudom hinni hogy valóban elért valamit és pont azért mert csepegtettek abból amit tudtak amit bárki ki is próbálhatott. Az már másik téma hogy szinte senki se veszi a fáradtságot rá hogy ki is próbálja de vannak kivételek(pl:én).

2021. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
16. Mégegyszer leírom a mondatot hogy értelmezni tudd, habár nem neked írtam eredtileg hanem a #8 kérdezőnek válaszoltam. KIZÁRÓLAG "önmagam segítésére használom, nem másokra" egy zsákutca. Te meg az önfejlesztésről keztél hadoválni. Vannak olyan egoista emberek mint a kérdező, és akár el is érhetett dolgokat. A kérdés hogy később milyen árat kell érte fizetnie.
2021. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 SZücsöm ***** válasza:

17. Köszönöm elsőre is értettem sőt második és harmadik alkalommal is. Amikor pedig az önfejlesztésről és a fejlődés útjáról kezdtem el "hadoválni" csak arra akartam utalni hogy kizárólag magadon segíteni (ebben az esetben ez tanulás/fejlődés ezáltal önfejlesztési folyamat) nem zsákutca. Remélhetőleg ahogy fejlődik az ilyen ember 1szer eljön az a pont amikor már úgy érzi hogy más téren is fejlődni kell és előbb vagy utóbb ez az önfejlesztés pozitív világnézet váltással jár.


A zsákutca az az amikor valaki semmit nem kezd az életével vagy egyenesen rombolja a környezetét.

2021. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
18. Amit írsz az önfejlesztésről teljesen igaz, viszont a kérdező leírása alapján egészen másról van szó. Arra írtam hogy zsákutca.
2021. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
55%

Hülyeség, csak hallucinálasz össze vissza.


Honnan tudod hogy nem csak odaképzeled az egészet?

2021. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!