Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Több év meditáció után telepat...

Több év meditáció után telepatikusan kommunikál velem egy entitás.Mennyi tudást és segítséget fogadnátok el tőle?

Figyelt kérdés

Több év az 10 évet jelent.

Első év a tudat behangolását jelentette erre az útra, lecsendesítését.

Figyelni a mozdulatlanságot.Később elkezdtem érezni dolgokat, de csak finoman.Ez az érzék a tapintás érzéséig jutott meditációban.Az energiát éreztem mint valami sűrű anyagot.Irányítani tudtam,befolyásolni.Ehhez a kezdeti időszakhoz kapcsolódik sok paranormálisnak mondott de valójában természetes képesség is amit felfedeztem ezután magamban.Chi vagy éter energiának is lehetne nevezni, amit érezni később irányítani tudtam.Kezdetben a távolból ráhatást gyakoroltam könnyű dolgokkal majd később nehezebb dolgokkal.Egy idő után megijedtem mikre voltam gy képes, majd következett egy kis szünet a meditációban, hogy mindezt emésztgessem.Pár hónap múlva mikor feldolgoztam mentálisan minden tudást újból meditálni kezdtem.

Teljesen mást éreztem.Egy erőt, ami hívott irányítani akart.Sugalmakat mutatott ami finom érzések formájában megnyilvánult, később mintha valami filmet néznék képek mindehonnan, majd jött a kommunikáció alapja.

Fura volt megtapasztalni papírt és tollat kellett a meditáció kezdete előtt odarakni ahol meditáltam.mikor transzba estem a végére a lap tele volt írva.

Mágia és a tudati erők alkalmazása volt rajta ebből sok írás lett.

Így indultam el ezen az úton.Mivel közösséget kerestem ahol ezt továbbfejleszthetem külföldre költöztem,ahol egy csoport hasonló dolgokkal foglalkozik.

Egy év után jelentkezett egy entitás mint mester, közölte hogy ő volt az aki eddig vezetett segített mindenben.

Gyakorlati mágiában segít hogy a tudást elmélyítsem.

Kérném anyagi és egyéb egyszerű dolgok miatt ne keressen senki nem ezért kérdeztem ezt.

Amit akartam mindent megkaptam már, anyagiakban ,érzelmekben, mindenben amit ember akarhat.

Engem inkább az érdekelne más is tapasztalt meditációval, elmélkedéssel hasonlókat?

Ha valaki használta itt a meditációt évekig meddig jutott az alkalmazásában?

Tisztelettel, egy úton lévő vándor-kereső.



2021. febr. 27. 19:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
24%

Elmentél egy csoportba ahol elmesélted a történeted, és a "vezetőd" azt mondta én voltam én voltam az! kicsit se kamuszagú hülyeség, és csak palira akarnak venni, mert fogékony vagy rá... mennyibe is fáj ez neked? Gondolom nem két forint bármi ilyen "önfejlesztés" és segítség.


Lefilmezted legalább hogy lebegteted a dolgokat? Nem? Hát akkor bocs, de pont hogy inkább máshol lenne a helyed, tudod, szanatórium.

2021. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
71%
A helyedben nem bíznék senkiben, csakis önmagadban és az Istenekben, Démonokban.
2021. márc. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
53%
Beszéltem ezzel az entitással, jót röhögött és mondta csak hülyére vettek.
2021. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem bevallom annyira ezt a meditációt, és ha már itt tartunk neked mi a vélményed az én meditációmról? Mesélem: bekapcsolok egy meditációs zenét és máris repülök tájak felett bárhol lehetek, teljesen élethűen. Egyszer volt egy olyan hogy valami sivatagban élő női arccal találkoztam, mosolygott rám valamilyen ismeretséget véltem felfedezni vele kapcsolatban aztán eltünt ez a kép, de emlékszem az érzésre hogy szép érzéseim voltak mintha ismerném. Volt egy ferfi is hasonlóan kedves arca volt és mosolygott rám. Vele már nem emlékszem az érzésre mit ereztem de az arcára még mindig emlékszem. Ez lehet nem meditáció talan csak képzelődik picit az agyam de egész kellemes.🙂
2021. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Miket hallucináltok? Pontosan mit csinálsz utolsó?
2021. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Semmit, csak bekapcsolom a relaxációs zenét alváshoz és egyszerüen elindulok valahonnan és szárnyalok olyan tályak felett amiket életembe soha nem láttam még. Nagyon régen nem aludtam így el és tegnap újra bekapcsoltam a zenét és megint repültem tájak felett. Nagyon regóta megint újra így szabadnak éreztem magam belül. Nagyon jó volt.Én úgy érzem picit lejet irányítani mármint a kezdeteket és utána magától pörög a video. Én sem tudom mi ez, ja és nem szívok vagy ilyesmi. Közöm sincs tudatmódosító szerekhez.🙂
2021. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

bekapcsolom a relaxációs zenét"


Az is tudat módosító.

2021. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező azt írja, meditáció során találta meg ez az entitás. Lehetséges meditáció során negatív entitásokat is bevonzani? Érdekel a válasz, mert eddig ilyenről még nem hallottam és kíváncsi vagyok, valóban fennáll-e a lehetősége, mert ez azt jelentené, meditáció közben védtelen az ember...
2021. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Meditáció közben néhány emberben kinyílnak extraszenzoros képességek (hülye kifejezés, de most jó) és kapcsolatba kerülhet magasabb szintű entitásokkal. Az hogy pozitív vagy negatív entitássokkal kerül kapcsolatba az nagyrészt függ gyakorló (lelki) beállítottságától

, valamint a céljaitól.

Esetünkben a kérdező egy eleve negatív önös célokkal, önmagát szolgáló beállítottságú személyként kezdett bele, tehát neki nyíltan "felfedhette" magát egy negatív magasabb síkon létező "szellemi" entitás, és felajánlotta hogy segíti, tanítja, ha őt szolgálja cserébe.

Amennyiben ugyan ez az entitás egy pozítív meditálót szemelne ki, akkor nem fedné fel magát, azt hazudná hogy ő is pozítív lény, és részben hamis információkat adna, pozitívitást mímelő -de negatív tanításokat-, hamis jóslatokat, hogy lejárassa majd a pozitív gyakorlót.

Mindkét eset előfordul.

2021. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Link a videót
2021. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!