Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan,aki csináltatott...

Van itt olyan,aki csináltatott vagy csinált már szerelmi kötést? És akinek a visszafordíthatatlan kapcsolata is visszafordítható lett? Én tudok ilyet,de érdekelne, köztetek is van e!

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen sok ilyen elmeroggyant van ezen az oldalon akiknek fogalmuk sincs mit tettek. Aztán majd pár év múlva jönnek sírni, ha még élnek
2021. márc. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Rendben, lapozzunk...
2021. márc. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
ki nem szrja le
2021. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Csináltattam már kötést, 3.5 éve . nem érzem hogy bármi bajunk lenne 😂
2021. márc. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
4es még nem... ez nem 1-2 év mire kihat. Inkább 5-6. Utána következik az igazi pokol, de majd meglátod, ha túléled.
2021. márc. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5ös te már nagyon okos vagy :D HA mondom HA van egy kis fogalmad a fekete mágiáról tudod h a következő életedben fogsz kapni egy komolyabb Karmát amit karma oldással el is intézel:)
2021. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os, ha lenne egy kis fogalmad a démonokkal való alkuról tudnád hogy nem elégednek meg azzal ha következő életeden rossz karmát kapsz. Hidd el, tudom megszívtam én is egy szerelmi kötéssel, kb egy évembe került mire megszabadultam tőle, és még most, 10 év távlatából is ha csak egy picit hasonlító jele érzékelek magamon, rettegek hogy visszatért. Nem tudom ki magyarázta be neked ezt a karma dolgot de hatalmasat hazudott vagy neki sincs fogalma a dolgokról. Én a saját bőrömön tapasztaltam. És sajnos az is akit megkötöttem.


Rengeteget tudnék mesélni.

2021. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerelmi kötés nem létezik, vonzás létezik!

Mert a kaput meglehet nyitni, de más szabadakaratból lépbe.


Egy szerelmi kötés valamit ápolni kell, ez a házaság. De még a vonzásokkal is foglalkozni kell olyakor.


Illetve olyan létezik, hogy valakinek befolyásolod az elméjét és a sorsát.

Az sosem lesz szerelem. Csak ego hizlalás :D Aztán megy a csodálkozás hogy nem jó a kapcsolat.

2021. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4˘-es szerintem te vonzást csináltál.
2021. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!