Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés hogyan?

Szerelmi kötés hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok már itt az ilyen kérdés,nem is az érdekel hogy milyen eszközök kellenek hozzá. Sokkal inkább hogy mi azaz erő ami által működik?

Esetleg valamely entitás segítsége kell hozzá?

Megrendeltem és letöltöttem néhány varázskönyvet hogy el tudjam kezdeni a kutatást.

Minden érdekel erről,segítsetek kérlek!



2021. máj. 24. 14:01
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
27%
9, szerinted nem szánalmas és önző, ha valaki így akarja a másikat akarata ellenére hozzákötni? Ha valaki ebben hisz, az is alapból gáz
2021. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

#10 Köszönöm a válaszod,hasznosnak véltem.

Találtam olyan forrást,amelyben szellemlényekrő (démonokról akár) írnak,amelyek szakterülete a szerelmi ügyek.

Kritikus vagyok,ezért szeretnék több forrásból is csipegetni ezen területen is.

Ismertek írásos forrást ebben a témában?

Jelenleg a Demonomicon van meg.

2021. máj. 24. 21:00
 13/60 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező ha öngyilkos akarsz lenni, miért választod az évekig húzó fájdalmas fajtáját? Látszik fogalmad sincs az egészről különben eszedbe se jutna.


Másik kérdés: te mit szólnál ha olyan ember akarna magához erőszakolni akivel te nem akarsz lenni, rosszul vagy az egésztől de nem tudsz szabadulni? Szerinted milyen egy ilyen párkapcsolat?

2021. máj. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 SZücsöm ***** válasza:
36%

9 Nekem van jobb ötletem. Kommunikáció,udvarlás. Én alapból kétlem hogy szavakkal és rituálékkal meglehetne változtatni egy ember akaratát. Abban se vagyok biztos hogy nem csak trollkodsz, de most úgy állok hozzá hogy komoly a kérdés.


De egy dolgot tisztázzunk. Ugye tisztában vagy vele hogy te nem szereted az adott illetőt. Csak mert ha valakit szeretünk "nem próbáljuk ledegradálni kutyába".


10. Ha van lélek ezáltal beszélhetünk ezotériáról akkor kétlem hogy az ember el tudna kárhozni. "Maximum" "negatív" karmát szerezhet.

2021. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

#13 Néha nehéz,melós és rizikós döntéseket kell hozni.

Valóban fogalmam sincs az egészről,különben már csinálnám.


#14 Bizonyára a te értékrendedbe nem fér bele a drasztikus problémakezelés. Tiszteletben tartom azt,aki a véleményed osztja.

Az én értékeim másak,a világnézetem más.

Azonban a tegyem-ne tegyem kérdését eldöntöttem,így ennek a vitatása talán valami etika témakörben kaphatna helyet,és aligha hinném hogy itt. Ugye a feltett kérdés értelmében.

Válaszaitokat köszönöm!

2021. máj. 25. 11:09
 16/60 anonim ***** válasza:
15, tudod mi az a szociopata? Nem érdekli, hogy a másik embernek rossz vagy sem, csak a saját érdekei szerint manipulál. A te eseted - már amennyiben sikerülne ilyen varázslat - eléggé erre az antiszociális személyiségzavarra hajaz.
2021. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
9%

13-as kérdése tök jogos:


"te mit szólnál ha olyan ember akarna magához erőszakolni akivel te nem akarsz lenni, rosszul vagy az egésztől de nem tudsz szabadulni? Szerinted milyen egy ilyen párkapcsolat?"

2021. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
54%

"10. Ha van lélek ezáltal beszélhetünk ezotériáról akkor kétlem hogy az ember el tudna kárhozni. "Maximum" "negatív" karmát szerezhet."


Nyilván, ha az indiai bölcseletből indulunk ki, akkor így van.

---


Kérdező, az ilyen tett nem oldja meg a problémádat. Véletlenül sem.

2021. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

#16 Lehet.


#17 Jogos,de nem ezen kérdés alatt. Megválaszolom azért.

Fogalmam sincs,hogy miként reagálnék rá. Talán kezdetben nem tetszene,majd alkalmazkondnék,mint ahogy sok helyzetben teszi ezt az ember.

Az esetemben azonban a kapcsolaton belül kialakult széthúzás problémája orvosolandó csupán. Én ezt a tipusú eljárást választottam és a döntésem megmásítására képtelen vagyok.

Bízom benne hogy a téma kapcsán felvetődő egyéb kérdéseket,mellékvágányokat ezzel tisztáztuk és a kérdésre hegyezhetjük a szóváltást.

2021. máj. 25. 11:35
 20/60 anonim ***** válasza:
54%
19. Oké, hogy hiszel ebben a hókuszpókuszban, de emellett azért próbáld meg normális, valós módszerekkel is helyrehozni a kapcsolatodat. Sok kommunikációval, de ha nem megy, végső esetben párterápiával. Ha mégsem jönne össze az ókori babona, ez hátha segítene, a kettő nem zárja ki egymást.
2021. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!