Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltak nekem szerelmi...

Csináltak nekem szerelmi kötést, mivel kértem egy boszit az internetről. Ment a kettőnk képe, születési adatok, komplett csomag. Fizettem is nem keveset, majdnem egy hónapja, de vicces dolog áll fenn. 🙈👀 Véleményekre lennék kíváncsi???

Figyelt kérdés

Nagyon erősen szerelmes voltam az alanyba, mindig rá gondoltam. Most, hogy telik az idő, minden kezd belőlem "kihalni". Nincsenek érzelmeim az illető iránt, és még a gondolatától is menekülök. Megspékeltem egy kis manifesztálással (meditáció, 5x55) is, hogy biztosan összejöjjünk, házasság stb. Rosszul voltam többször is, főleg hányinger, alvatlanság.

Ebből azt a konzekvenciát vontam le:

- a mágia kamu, a pénzemre hajtott a nőci

- a bevonzás ugyan úgy, itt szerencsére nem fizettem

- van egy nagyobb hatalom = élő Isten, aki befed, és megóv, oltalmaz engem. >> Ebben az esetben nem lehet megérinteni.


Ezt lehet úgy venni, mint egy bizonyság a Mindenható létezéséről, és munkájáról. ✝



#kiábrándulás #szerelmi kötés #belebetegedés #Isten befed megóv #mágia csalás
2021. szept. 18. 03:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy A, állításodból (a mágia kamu) és B, állításodból (a bevonzás is) nem következik a C, kijelentés (Isten van)

Ez nem zárja ki Isten létezését, csak a ok okozat amit levezettél értéktelen.

2021. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

# 11. Valaha keményen hívő ember voltam (2006-18), de csalódtam. Páromat elvesztettem, mert megcsalt. Így Istenben is csalódtam, miért engedte meg, pedig ő házasság párti. Másfél évig könyörögtem...mégis vesztettem. Később nagyon világias életet kezdtem élni, de nem volt meg benne soha a lelki békém. Ennek a következménye is a szerelmi kötés. (Csavar: nem az elvesztett páromért ment már) Azóta azt a kapcsolatot feldolgoztam.

Tisztában vagyok vele, Isten kezében van minden. Neki joga van csak egy picit is szólni, és bármi előáll, emberek változnak meg stb. Tehát elfogadom, és meghajlok a Mindenható előtt. Minden egyéb szellemi légy (Biblia is írja, vannak,és ellenük csatázunk), a lába alá van vettetve.

Azt akartam ebből kihozni, engem az Isten megvédett ettől a nagy bűntől, hogy sikerüljön ~ szerelmi mágiát beteljesülté tenni. ~ Jézus vére van rajtam.

Lehet ez most egy nyilvános bűnvallásom is, mivel erősen nem vagyok büszke ezekre a nem kóser dolgaimra. 😒

2021. szept. 19. 03:05
 13/26 anonim ***** válasza:
45%
12es, nem nem védett meg hiszen amiket leírtál pont annak a jele hogy elkezdett dolgozni az átok amiért fizettél. Hát..kitartást nagyon nem irigyellek.
2021. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

# 13. Azt mondta, hogy karmikus átok van rajtam. Először azt vette le, hogy "Tiszta legyek", utána a kötést. (Kb. az összes ezt szokta ilyenkor mondani, hogy minél több zsozsót kihúzzanak.)

Most ebben mi az átok szerinted, hogy magamra rakattam ? Egy másik jós is megnézte a szitut, ő meg azt mondta, a nagy Ő szeret is, meg haragszik is rám.( Szintén közhely)

2021. szept. 19. 18:09
 15/26 anonim ***** válasza:
33%

14es, a szerelmi kötés az egy átok, mivel a másik beleegyezése nélkül, démonokkal köttetik, és negatívan befolyásolja mindkettőtök életét.


De ha akarod megnézem neked sikerült-e a szerelmi átok.

2021. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Uhhh, ezt látod soha nem gondoltam, hogy átok lenne. Szégyellem is miatta magam.

Hogyan tudod megnézni, sikerült vagy sem ? Bár egyértelmű, hogy nem, különben néha egy üzit küldene, vagy valami. 0 érdeklődést mutat irántam.

2021. szept. 19. 21:56
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
írd meg privátban a nevét és én kártyából megnézem neked
2021. szept. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Andrew Wommack - Szellemi hatalom
2021. okt. 3. 02:59
 19/26 anonim ***** válasza:
83%

"karmikus átok van rajtam"

Ez úgy értelmetlen, ahogy van, azért mondta, mert így többletmunkát mondott - és fizettetett meg veled.

A Karma az előző életeid tetteinek következménye.

Ha előzőekben olyat tettél, ami szellemi fejlődésedre káros, azt hátráltatja, a Karma jó irányba terel, ha kell, jó irányba pofoz.

Ezt pedig senki, semmiféle, magát boszorkánynak nevező egyén nem tudja megakadályozni.

.

A Karma nem átok, aki ezt állítja, nevessed ki - és mondd meg neki, fogalma sincs, miről mit beszél, mit akar "beadni" neked!

2021. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Eleve amelyik vallás karmában hisz, abban mágia nincsen, csak ezek a most divatos katyvasz-irányzatok szeretnek mindent összekeverni. Vagy ebben hiszel, vagy abban.
2021. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!