Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltak nekem szerelmi...

Csináltak nekem szerelmi kötést, mivel kértem egy boszit az internetről. Ment a kettőnk képe, születési adatok, komplett csomag. Fizettem is nem keveset, majdnem egy hónapja, de vicces dolog áll fenn. 🙈👀 Véleményekre lennék kíváncsi???

Figyelt kérdés

Nagyon erősen szerelmes voltam az alanyba, mindig rá gondoltam. Most, hogy telik az idő, minden kezd belőlem "kihalni". Nincsenek érzelmeim az illető iránt, és még a gondolatától is menekülök. Megspékeltem egy kis manifesztálással (meditáció, 5x55) is, hogy biztosan összejöjjünk, házasság stb. Rosszul voltam többször is, főleg hányinger, alvatlanság.

Ebből azt a konzekvenciát vontam le:

- a mágia kamu, a pénzemre hajtott a nőci

- a bevonzás ugyan úgy, itt szerencsére nem fizettem

- van egy nagyobb hatalom = élő Isten, aki befed, és megóv, oltalmaz engem. >> Ebben az esetben nem lehet megérinteni.


Ezt lehet úgy venni, mint egy bizonyság a Mindenható létezéséről, és munkájáról. ✝



#kiábrándulás #szerelmi kötés #belebetegedés #Isten befed megóv #mágia csalás
2021. szept. 18. 03:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%
Mi a különbség a mágia, isten, és a vonzás közt? Semmi. Ugyanaz az egyetlen abszolútum, törvény.
2021. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Lassan 2 hónapja, hogy csinálták a kötést. Tapasztalatom:

Már egy másik ember érdekel. 👀 és azt keresem az agyammal, miért is ne ragaszkodjak tovább hozzá.

A boszi belebukott, bóvli, átvert, lehúzás.

2021. okt. 14. 03:30
 23/26 anonim ***** válasza:
Kérdező és azt ugye elmondta hogy mire elkezd hatni a kötés az minimum 3 de lehet 6 hónap is?
2021. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23. Nem mondott semmit sem. Csak a pénz kérte el, de busásan.
2021. okt. 14. 20:18
 25/26 A kérdező kommentje:

Új tapasztalatom van, gondoltam megosztom.😉

A régi, akiért ment a kötés, még mindig érdekel, bármikor szaladnék hozzá💞..több mint 3 hónapja semennyi kommunikáció nem is volt köztünk.

Viszont jött egy új, aki belém lenne szerelmes, de nekem nem az esetem. 🙈


Ezenkívül kigyulladt a lakásban egy gyertya, és az egyik szobát újra kellene festeni. Tiszta kormos, fekete, pókhálós minden. (Horror szoba) 😳


Bátran ki merem jelenteni, hogy SZERELMI KÖTÉS NEM LÉTEZIK !!!!!!!!!!!

Az összes!!! ezzel foglalkozó mágus a pénzre hajt, semmi több. 👎🤮


Mindenki ostoba, aki ezeket pénzeli, hogy megéljenek, kis luxusban. Menjenek el, és dolgozzanak meg a pénzért, ne naiv embereket csapjanak be ❗

2021. nov. 6. 05:16
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia. Változás azóta? Update?
2022. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!