Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csináltattam szerelmi kötést....

Csináltattam szerelmi kötést. Ez mindkettő félre hat?

Figyelt kérdés

Csináltattam szerelmi kötést és most telt el azóta egy hónap és most már állandóan éjjel a nőmről aki elhagyott róla álmodok, minden gondolatomban ő van. Rám is hat a kötés? Olvastam hogy ahogy nálam ez erősödik ugyan úgy nála is. Kinek mi a tapasztalat?

Kettő hónapja hagyott el a párom de még semmi jel nincs felőle.



2023. aug. 6. 06:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
9es, képzeld én tudok kötést csinálni(nem vállalok) és több egyéb mágiát és kártyajóslást is, de sose kérek érte pénzt. A mamám azt tanította, hogy ha segíteni tudunk másnak, akkor etikátlan pénzt kérni érte, kihasználva a másikat.
2023. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%
Csak arra hat, aki hisz benne, arra is csak addig, amíg hisz benne. Csak a te elmédben létezik ilyen. Használd az agyadat hasznosabb dolgokra, és boldogabb leszel.
2023. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz még nem jött a kérdésre csak a negatívság...
2023. aug. 6. 10:49
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
Ostobaságra ne várj értelmes választ.
2023. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

Nézd meg ezt a filmet:

[link]

2023. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%
Azthittem ilyet csak hibbant tinilányok csinálnak unalmukban.Már a srácok is??Az én időmbe jó bebasztunk ha elhagyott a picsa.2-3 hét és el is felejtettük.Szerelmi kötés jóisten....😂😂
2023. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 hosszúhajú ***** válasza:
87%
én azt hallottam méghozzá profi jósok, médiumoktól, akik ezt nem végzik, hogy ez a kötés létrehozhat egy olyan állapotot, hogy már szenvedsz, menni akarsz, - mindkét fél - és nem jó a kapcsolat, normál esetben már szép intelligensen szét is ment volna a pár, képeseket lettek volna kiszeretni a másikból, mindketten élnének boldog kapcsolatban, de nem megy a szétválás, és egy se vele se nélküle, egy helyben való fájdalmas időhúzás lesz belőle. megreked az élet nem tudsz továbblépni, mert a kötés nem enged. majd visszamegy hozzád és együtt szenvedtek tovább.
2023. aug. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%

17.


Marhaság. Utólagos belemagyarázások, ostobaságok.


"Profi" jós és médium esetében természetesen szándékos hazudozások is. Nyilván védi a munkáját, megélhetését. Ezek végtelen ostoba aljas gerinctelen emberek is ráadásul. Nem csak buták.


Viszont az is igaz, hogy aki ezeknek hisz, meg is érdemli. Noha ez egy filozófiai kérdés lehetne, aki nagyon buta, miért kell még jobban bántani? Szép dolog ez az élettől?


Nem! Az élet kegyetlen. Evolúció van, a gyengéknek bukni kell. Aki ostoba, hulljon el!

2023. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Mendy98 ***** válasza:
52%

A mágia és okkultizmus rovatban mit keresnek a hitetlenek?

Húzzatok már innen és hagyjatok teret annak akik ezek tényleg érdekelnek és értenek hozzá.


17. Pontosan így van, ezért nem jó szerelmi kötést csinálni.


Kèrdező: Valószínűnek tartom, h a mágia nem jól sült el és vissza hatott rád.

A csajnál meg, mivel még azóta sem keresett, (max 2 hetet adható még neki de nem valószínű) nála nem hatott.

Így igazából adtál egy hatalmas pofont magadnak.

2023. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
61%

Szia! A kötésnek időre van szüksége, mert időbe telik amíg minden úgy alakul, ahogy azt szeretnénk. Képzeld el, mennyi mindenen kell változtatni, ahhoz, hogy megkapd amit szeretnél.

Ha viszont tényleg vissza akarod kapni, akkor semmiképp se veszítsd el a reményt.. próbáld meg a napodat végigvinni anélkül, hogy nagyon ragaszkodnál hozzá, csak hagyd, hogy minden tegye a dolgát. Te pedig tudd, hogy már úton van.

2023. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!