Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom kifejleszteni a...

Hogyan tudom kifejleszteni a telepátia/jövőbe látás/mágia képességét?

Figyelt kérdés
már próbálkoztam de a legnagyobb dolog amit tudtam, hogy a gondolatommal kinyitottam egy ajtót=(
2010. nov. 4. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A jósláshoz annyit tudnék még hozzáfűzni hogy rengeteg egyéb módszer van még ami lehetőséged adhat a jövőt , múltat esetleg a jelent kiolvasni.

pl: egész sor kártyajós technika. tarot, cigány kártya ,angyalkártya stb. de még a sima francia vagy magyar kártyával is lehet jósolni erről rengeteg anyagot találsz fenn neten is de a legjobb ha ezekből azért szelektálsz és saját megérzéseidre hagyatkozol.


klasszikus még az ingázás igen nem kérdésekre eztán teafűből olvasás vagy rúna jóslás és ha rákeresel kb. még vagy 40 féle egyéb módszert fogsz találni.

Majd elfelejtettem a leg leg leg régebbit a tenyérjóslást.

Na ez egy nagyon szép témakör.


Amit említettél hogy amikor koncentrálsz valakinek egy adott testrészére s az odanyúl azt nem sorolnám tisztán a telepátia tárgykörébe.

Inkább mondanám azt hogy egy csipet telepátia és egy kevés szuggesztió/akaratátvitel vagy egy másik eset hogy a koncentráció létrehoz egyfajta hidat a saját és az illető energiarendszere között (aminek az aura is része) S ezt érzékeli az másik energiateste s önkéntelenül is meg akar szabadulni a behatoló energiától. Ezt általában egy söprő mozdulattal intézik el. s azért okoz ez bosszús nézést mivel ez egyfajta megsértése a belső energiarendszerének.

ugyan ezt lehet alkalmazni más módszerekkel pl. gyógyításnál ahol a páciens már a beleegyezését adja s ilyenkor nem lép fel ez a dolog. Ilyenkor engedéllyel tevékenykedhetsz a másik energiaterében.


A telepátiához még talán az tudna segíteni hogyha sikerülne találnod első ízben egy állandó partnert akivel gyakorolhatsz. S akiben megfelelő mélyésgig megbízol

mert ugye az elme mégiscsak magánterület s ki tudja mit hoz ki a másikból. Amellett nem hátrány hogy a végén nem egy olyan emberrel állsz szemben aki az egészet hitetlenkedve s furcsa szemmel nézi. és ad egyfajta biztosítást hogy ami kettötök között történt az ott is marad.

Sjanos hallottam már olyan esetet mikor három lány elkezdte gyakorolni a mágiát s a végére kettőnek fejébe szállt s visszaéltek vele a harmadik meg mondta hogy ne tegyék s ebből egy igen csak eldurvult átkozódás lett a vége. szegény haramadik lány osztályt is váltott mert az ofője kőmaterialistaként elkezdte csúfolni az osztálya is ferde szemmel nézte úgyhogy kénytelen volt osztályt váltani.

Tehát csak óvatosan kire bízzuk titkainka.

2010. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
olyan hosszú szöveget írtál hogy 100%-ban nem tudom elképzelni neked hogy hazudsz könyörgök mondja meg az a kedves válaszoló aki a jövőbe látással írt mondja meg nekem léci hogy 1tollat hogy mozgassak meg???? írhatsz priviben is
2010. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kérdező erre amúgy tudok neked válaszolni a vakarásossal gondolom ha a csöcsére bámulsz a csajnak akkor kicsit bemelegedik a csaj és ezért fog neki viszketni =) és azért bámul rád mérgesen mert szerintem ez nem igazán tűnik helyesnek neki :DDD
2010. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
63%
Szerintem hagyd a faszba. Ez valóvilág, nem a Harry Potter.
2010. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Az utolso válaszolo kisé szkeptikusnak látszik :)
2011. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Most éppen rád bízták az FBI az X-aktáit, hogy ilyet kérdezel?
2012. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
megkell olnod 10 latot es akkor kapsz 5xpt.amit a jovolato skillre teszel majd ha elered az 50es szintet meg a lotto szamokat is tudni fogod :DDDDDD
2012. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 tito93 válasza:

szerintem van bene valami pl számtalanszor voltmár példa ara hogy ( most ez hülyén fog hangazani kicsit )de amikor én a fürdöben voltam ugy az esetek töbségénél ott voltam

ez a testvérem szobája melet van és magamban gondoltam egy számra pl csillagok háboruja föcim dalára de persze nem csak ere a testvére kb rá 2 mp-re elkezdi énekelni vagy dudolni a szobájában de a fürdöben az ajtó csukva és én csak magamban dudoltam agy csak gondoltam a számra.

2012. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!