Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Árnyak Könyve? Segítségre...

Árnyak Könyve? Segítségre lenne szükségem. Mindenki válaszoljon aki tud mert most tényleg mindenki tud szerintem.

Figyelt kérdés
Úgy gondolom már ideje lenne egy könyvbe/füzetbe összegyűjteni a hasznos varázslatokat meg ilyesmiket, legyen ez lehet bármi, az evokációtól a mások védelmezéséig minden tehát tényleg Bármi :D SZeretném ha leírnátok nekem amit ti tudtok és jónak véltek ^.^ Legyen az szellemidézés, elküldés, védelem, bármi amit az okkultizmus magába foglal akár wicca akár vodunizmus akár nekromantia mindegy :)!! KÖSZÖnöm szépen :)
2010. dec. 24. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Leírok neked egy pár egyszerű gyakorlatot amit egy átlagember is gyakorolhat. Most csak igy röviden de azért tudod gyakorolni rendesen.Kezdem azzal hogy a tudatalatti nagyon fontos eszköz. Ha pl valamitől félsz hogy elfelejted (én szinte nap mint nap alkalmazom) vagy mondjuk le akarsz szokni valamiről, akkor a tudat alatti befolyásolása nagyon egyszerű és hatásos feladat. a gyakorlatot leginkább este alvás elött félálomban legjobb elvégezni: Figyelj a nyelvtanra hogy hogy beszélsz magadhoz pl.: Holnaptól ne kívánjam a cigarettát, ne akarjak majd rágyújtani. Vagy pl.: Holnap ne felejtsek el szólni neki stbs stb... ez volt az egyik egyszerű gyakorlat amit akartam írni neked. A másik amit még nyilvánosan leírok az az ételekhez kapcsolódó témakör. Ha pl előtted van egy tál étel, akkor azt előtte megtelítheted bizonyos gondolatokka, szándékokkal, például ha beteg vagy arra gondolsz hogy energiát viszel az ételbe (természeesen átéléssel, ha nincs senki a közelben vagy nem néznek hülyének tedd a kezed a kaja fölé) és gondolj erősen arra hogy ez gyógyszer a betegségedre majd miután elvégezted a gyakorlatot, nem kell több mint 1 percig csinálni, megeszed, egyszer még arra gondolsz hogy megetted, ezáltal végbement a gyógyítás mert bevitted a szervezetedbe a gyógyszert és slussz többet nem gondolsz rá. ennyi az egész. Mást nem írok le mivel téged sem ismerlek azokat sem ismerem akik ezeket olvassák, miért pont őket fosszam meg ezektől a dolgoktól és miért pont téged gazdagítsalak vele? Remélem segítettem :)
2011. márc. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Írj privit megosztok veled pár egyszerű meditációs gyakorlatot és alap szintű varázslatot ha gondolod.
2011. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Írhatnátok néhány konkrét dolgot is, és hogy honnan szereztek bele információkat.
2012. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!