Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom eladni a lelkem?

Hogyan tudom eladni a lelkem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:

mindent ő adott.és amit az ateisták kiröhögnek, és nem értenek, azt más vallásúak megérthetnének, hogy a hinni valamiben akkor lehet igazán amikor nincs rá kézzel fogható bizonyíték, nem kiabál isten a felhőkből és dobálózik villámokkal

"Boldogok, akik nem látnak, mégis hisznek" Jn 20,19

2011. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 Dinye ***** válasza:

Hát régen én is elvoltam vakíttatva és csináltam hasonló rossz dolgokat ami után rémisztő dolgok történtek ugyhogy ha azt akarod megtapasztalni van e Isten keresd Jézust és hidd el akkor is megkapod a megdönthetetlen bizonyitékot + az örök életet na szerintem ez a jó üzlet. Az ateista barátaimnak csak annyit hogy mi is voltunk ateisták és tudjuk jól milyen rossz Isten nélkül élni és azt hajtogatni hogy én csak magamban hiszek. De amugy én észrevettem hogy az ateizmus hirdetői a legerőszakosabb hit hirdetők mert aki nem ért az ő hitükkel egyett azokat mind bolondnak és örültnek bélyegzik és ezt olyan indulatossággal teszik ami sokszor már ijesztő :S. A sátánnal kapcs meg annyit hogy tényleg a megtévesztés félrevezetés mestere mint ahogy az Fiszen keresztül is látszik. Kedves Fisz elég érdekes vallásod van hogy te leirod amit tudni kell róla de az igazadat megvédeni nem vagy hajlandó mert az időpazarlás :)Hát szerintem is időpazarlás lenne amugy védelmezned

Isten áldása legyen rajtatok.

2011. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:

A zsidó/keresztény istened és a názáreti fia fikció. Már belefáradtam a keresztények érveibe amik mindig és mindig ugyanazok.


És mint leírtam az igazi Sátánizmusban nincs véráldozat...

2011. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
hát hogy a tested hogy tudod eladni azt tudom, de különben nincs ebben tapasztalatom... xDDDDD nem mintha a prostiskodásban lenne... x,D
2011. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés mi van ha eladom a lelkemet cserébe egy...lélekért? ergo ha a fizikai testem része testet cserélhetek vagy nekem is lesz egy rabszolgám egy másik világban? Mert a logika szerint akkor én egy rabszolga leszek akinek rabszlgája van. Amúgy kifejezetten vicces ahogy az egyik vallás híve fikciónak nevezi a másik vallást, nah mind egy. Amúgy meg: agnosticism rules.
2011. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:

Úgy adhatod el mint Bart Simpson. Egy kis útmutató:

[link]

2011. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a helyzet, hogy mindenki eladja a lelkét, többé-kevésbé öntudatlanul.

Az első kérdés, hogy tudod-e egyáltalán, melyik részed a lelked? Ha biztos vagy benne, mi a lelked, akkor gondolkozhatsz azon, tényleg szeretnéd-e eladni.

Amikor ismered, hogy mi is a lelked, az a lelkiismeret. Amikor érdekből, haszonszerzésből szeretnél valamit megtenni, és a szívedbe nyilall egy rossz érzés, vagy megszólal egy vékonyka hang: ne tedd másokkal, hisz nem szeretnéd, ha mások ezt tennék veled...

Amikor nem hallgatsz erre a hangra, olyankor mindig eladod a lelked egy kis darabját. A csere mindig valami olyan, amit abban a pillanatban kellemesnek, jónak tartasz önmagad számára. Lehet ez egy ülőhely a buszon az öreg néni előtt, de lehet sok pénz egy korrupciós ügyben, ... szerintem te is tudod sorolni hosszan, hisz van lelkiismereted.

Manapság nem népszerű azt mondani: ne add el a lelked! Ma pillanatnyi haszon, és a lélek tagadása a trendi.

Én mégis azt mondom, hogy légy éber és ne add el nap mint nap lelked darabkáit! Azért éri meg, mert így érheted el a belső békét. Belső béke nélkül pedig legjobb esetben is csak dühös, rosszkedvű, szorongó, (stb.) szegény emberből dühös, rosszkedvű, szorongó, (stb.) gazdag ember leszel...

2011. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 Dinye ***** válasza:

Fiesznek

Szia én nem tudom a többi kereszténynek mi volt az érve aminek hallgatásába belefáradtál de azt tudom hogy én nem vallást hanem Istent kerestem és szinte mindent megpronáltam de sehol sem volt Isten és ami érdekes számomra hogy Jézus talált rám. Ez azt jelenti hogy jelen van az életemben de nem mint egy eszme vagy vallási tradició hanem ténylegesen Istenként, azt szeretném csak megkérdezni töled a te Istened is megnyilvánul a te életedben küld neked gyogyulást vagy bármely más modon átlépi a fizikai határokat megnyilvánul neked mert ha nem akkor inkább a te Istened a mese. Mindenkitől bocs tudom nem erről szól a topic de ha válaszolni akarsz szivesen beszélek veled ha nyitsz erröl egy részt vagy irsz dzsordzsbusz@gmail.com

2011. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 Dinye ***** válasza:
Ja és bocs nem fiesz hanem Fisz
2011. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
Dinye! Hidd el körülbelül pont ugyanezt, de azért válaszolok neked. Igen, Sátán Atyám és az Ő Démonjai teljes mértékben jelen vannak az életemben és nem csak úgy hogy látom hogy minden jól megy, hanem 'fizikai' valójukban is megmutatkoznak. Testi és lelki gyógyulást is hoznak nekem, sose vagyok beteg és soha nem vagyok egyedül a problémáimmal szemben, rájuk mindig számíthatok, akármiben. Mindenki az én vallásomban írta hogy miután dedikálta a lelkét (DEDIKÁLTA nem eladta) Sátánnak teljesen megváltozott az élete, nagyon pozitív irányba, és rá kellett jönnöm utána hogy mindannyijuknak igazuk volt. Ráadásul a mágia ajándéka és a képesség saját magunk fejlesztésére sem semmiség.
2011. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!