Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom eladni a lelkem?

Hogyan tudom eladni a lelkem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

14:46

A butaság sugárzik a soraidból. Fogalmad sincs róla hogy miről írsz.


Utolsó: Azért valós történelmi személyeket ne keverj a kitalált istened mellé.

2011. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked,hogy amit te valósnak tartasz,azok nem kitaláltak?
2011. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
A tapasztalat.
2011. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
Kezetfogtál Kis Pipinnel?
2011. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:

Kedves Bíró Miklós!


Nekem az a tapasztalatom, hogy aki megtalálja ISTENT, az valójában a végtelen szeretetet találja meg. A türelmet, az együttérzést.

A soraidból gyűlölet, lenézés és türelmetlenség tükröződik...

2011. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy jutottál ahoz a tapasztalathoz.Sajnos az még nem teljes. Bár úgy lenne!

ami engem illet,abban sajnos igazad van.a hülyét ugyan nem gyűlölöm,de a megátalkodottat,a csökönyös hülyét,aki mégcsak nem is akar elmozdulni az egy pontról a kettőre,nos sajnos azt nagyon tudom gyűlölni.s aztán ha még tanítani is akar... nos akkor nekem végem van. Nem elég hogy őmaga hülye s akkor még tanítványokat akar szerezni a hülyeségéhez.Nem azért írom,hogy sajnálj,de a gyűlöletnek megvan az a belső természete,hogy azt öli aki teszi.Benne van magában a szóban: gyűl-öl.tehát ha én gyűlölök azzal magamat ölöm.Márcsak ezért is igyekszm leszokni róla.majd ,ill.máris imádkozam érte - Értük - hogy Isten világosítsa meg előrrük is azŐ arcát.

Köszönöm,hogy őszinte voltál.

2011. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
Bíró Miklós, én csak annyit látok hogy te nem bírsz elmozdulni egyről a kettőre, nem ismerlek (nem is akarlak megismerni..) de ennyi teljesen világos. Imádkozz csak a kitalált istenedhez attól minden sokkal jobb lesz, nemde?:p
2011. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
milyen érdekes h a mi "kitalált" Istenünkben elég sokan hisznek, de a te szegény elnyomott DNS-Sátánodba és a jótündér démonokba, alapítani fogok egy vallást, ahol a Mikulás van félremagyarázva és naponta áldozok majd neki húsvéti nyulakat
2011. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

19:26!

Köszönöm,hogy írtál,mert már attól féltem,csak hietlenek vannak. Én kiszállok.Nem hagyom magam tudatosan bosszantani,mert már ilyen gyanúm is van.

2011. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi érdekes, 2000 éve jól megy az agymosás tűzzel vassal, félelemkeltéssel. Az én vallásom jó pár ezer évvel megelőzte a tiédet csak a barbár keresztények szerettek pogányokat mészárolni nem de? Az "istenetek" szeretete nevében, nem igaz?
2011. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!