Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom eladni a lelkem?

Hogyan tudom eladni a lelkem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 12:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim válasza:
Te is túl sok Odaátot néztél?:) Amikor én néztem ezeket a keresztutas részeket, én is minden áron ki akartam próbálni... :)
2011. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
Szerintem probalkozz ugyanott, ahol, elozoleg tuladtal az agyadon....
2011. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
uccsónál a pont x,,DDDD
2011. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 Dinye ***** válasza:
Azért lenne még itt egy pár tisztázatlan kérdés Fisz. Amiről én beszélek annak igazság tartalmát alá támasztják történelmi feljegyzések is de kérdezem amiről te beszélsz mivel tudod hitelességét alátámasztani? Mert kb szerintem annyira hiteles mint a szientologia és ha már itt tartunk igazad van a sátán is tud segiteni csak az a kérdés megéri e a földi jó lét az örök kárhozatért cserébe? de ezt eddig sem feszegettem hisz te nem hisszel benne azaz te a zsidó keresztény vallás alapjait helyezted egy görög római vallási környezetbe. Persze ha megadod az irodalomnak a nevét vagy elérését gondolom megelözhetnéd hogy több számodra egyértelmü kérdéssel ne zavarjalak. Bár nagyon kételkedem hogy ezzel kapcsolatban hitlesnek mondható iratokkal tudnál szolgálni.
2011. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim válasza:
Feladsz apróhírdetést, vagy kiraksz magadra egy táblát, lélek eladó.Ne legyetek már ilyen hülyék, az Istenért!!!!!!
2011. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
Történelmi bizonyíték? A zsidó/keresztény bibliára gondolsz? Ne nevettess... Viszont nekünk ott az Al-jilwah, Sátán Fekete Könyve a 12. századból amit Sátán maga diktált le egy Adi Sejk nevű Yezidinek. A könyv többek között tartalmazza az emberi DNS leírását is Sátán "parancsolatai" mellett, ami elég bizonyíték nekem, mint mondtam egy 12. századi könyvtől. Továbbá az Ősi civilizációk üzenetei, az egyiptomi hieroglifák is mind Sátánista doktrínákat hordoznak. Ha írsz egy privátot rengeteg könyvet is tudok neked küldeni pdf fájlban, többek között az Al-jilwah egy magyar nyelvű kiadását is.
2011. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim válasza:

óanyám.:'DDDD

dikk. ez kajak?:'DD

2011. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
0%

"Történelmi bizonyíték? A zsidó/keresztény bibliára gondolsz? Ne nevettess..."


Miért is nem? Biztosan 2000 évvel ezelőtt a sumeroknál hetente lehetett látni egy-egy misztikus jelenetet az égben éjjelenként, majd azt leírták... de manapság miért nem látunk? Ennyit az intuitív okkultizmusról.


"Viszont nekünk ott az Al-jilwah, Sátán Fekete Könyve a 12. századból amit Sátán maga diktált le egy Adi Sejk nevű Yezidinek."


Aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul. Angol nyelvű oldalakon ugyanilyen, ennél sokkal hihetőbb meséket olvashatsz, csak arról bevallják, hogy mese.


"A könyv többek között tartalmazza az emberi DNS leírását is Sátán "parancsolatai" mellett, ami elég bizonyíték nekem, mint mondtam egy 12. századi könyvtől. Továbbá az Ősi civilizációk üzenetei, az egyiptomi hieroglifák is mind Sátánista doktrínákat hordoznak."


Kis eredetiséget, si placet. Mindegyik hollywoodi okkult jellegű feldolgozás így kezdődik...

2011. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim válasza:

Nézz Supernaturalt, ott egy csomószor megcsinálják a keresztutas verziót. A fotód meg egy csomó más cuccost elásol egy útkereszteződésbe, megjelenik egy démon, elmondod neki mit kérsz, ő elviszi a lelked és ad neked 10 évet, hogy élvezd amit kértél. 10 év után rád küldi a pokolkutyáit azok széttépnek, te a pokolba kerülsz, ahol az idők végezetéig újra és újra kínoznak.

Nagy baromság, ha engem kérdezel, de a kedvenc sorozatom^^.


Vagy nézz D.Gray-Man-t, bár az nem a keresztutas változat...XD

2011. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

A facebookot már sikerült megszüntetnem (szüneteltetnem,köszönöm annak,aki megírta itt,hogy kell. Azt a pofátlanok miatt,most meg ezt az oldalt akartam megszüntetni,mert annyi a haülye kérdező és válaszoló,hogy uvdorodom tőlük. vagy talán gyűlölöm inkább? Vagy vegyes. Biztosan tudom: Isten minden teremtményének adott annyi észt,amaennyi neki kell.akkor mégis hogy lehet ekkora hülyeséget kérdezni. Nem tudja mit ad el,nemt udja mit vesz meg,azt se,hogy kitől,de ő elad,de ő vesz.

No komám!Hogy mit adsz el,azt nem tudom,mert nem tudom,hogy a lelked mennyire mocskos. Azt se tudom,hogy a kérdésed komoly,vagy csak ugratásnak szántad,vagy a lehetséges válaszokra vagy kiváncsi. Nos ezeket nem tudom...de,hogy azon az áron mit vásárolhatsz magadnak,azt igenjól tudom. Írom is neked: Kínt,gyötrelmet,fájdalmat,lángban égést,ami alatt a bennünklakó lélek szenvedését kell érteni. A lélek nagyon tud fájni,tudom,mert megéltem.(Soha ne tudd meg milyen!)

Hogy ne legyek terhedre sok beszéddel,egy jó tanácsot adok,amit minden vásrló tud. (lehet,hogy még gyerek vagy?) Mielőtt bármit vásárolnál,nézd meg jól az árút és hogy mibe kerül.

Minden tagadónak! Aki Istent,Jézust letagadja,megteheti Mátyáskirállyal is,Nagy Sándorral is, Kis Pipinnel,,és a történelemben tanult összes uralkodóval. Mért ne!


Kedves Dinye!

Mint fentebb említettem.már nem ekerok a sok tökhülyének írni. Hülyét oktatni falrahányt bórsó. Csak igenritkán van másképp. Tudom,nem tőlem,a kérdezőtől kérdezted: az ő Istene megnyílvánult-e az ő életében? Nos az enyémben az EGY ISTEN igen.Ezért válaszolom ezt neked: www.osys.hu/biromiklos Több,mint 30 évemet közölte velem egy álomban előre. Olyant amire nem is gondoltam.(nem is gondolhattam) Ez utóbbit csak azért említettem,mert előre tudom lesznek nagy okosok ((TÖKHÜLYÉK) Akik ezt a két,a jobb és bal agyféltekével fogják magyarázni.Hadd tegyék. Amire nem gondoltam az egyik féltekében sincs

Isten áldjon! maradj a hitben.

2011. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!