Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Külömbségek az igaz és hamis...

Külömbségek az igaz és hamis között. Te tudod?

Figyelt kérdés

lenne 2 kérdésem a válaszok sorszámozva kérném 1-2 maj a nagy komment

1. Keresztényvagy ?

2. Csak hiszel vagy tapasztaltad is már hited?


Kérnélek titeket hogy irjátok meg ezekk és gondolkozzatok rajta kicsit.

Ha hiszel valamiben az még mindig gyökereiben ás mint amit tapasztalsz és érzel.

-Aki istenben hisz az tapasztalta már ? Tipem:(99,99% nem lessz)

-Aki a Spirits of Eridu wordpress oldalán van tapasztalta már ? Tippem: (70% - 90% igen)


2011. jún. 24. 23:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
55%

váó, egy újabb sátánista, rossz helyesírással. miért nem lepődök meg?


keresztény vagyok

minden nap minden másodpercében tapasztalom Istent.

a hitet meg nem tudom hogy hogyan lehet tapasztalni :D összekevered a dolgokat.

2011. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
Kérd meg a démonodat, hogy tanítson meg a helyesírásra is!
2011. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:

A 23:38 asnak üzenem a kereszténységet szidom mert szidnak!Lásd eltorzitják a spirituális tudást és a démonok (igazi istenek) ocsmány szörnyeknek titulálják ezét szememben nem jbbak mint a patkány!(nem mindenki tudja mit tesz!)

Amugy nincs bajom a hiteddel azt hiszel amit akarsz.

2011. jún. 24. 23:42
 14/86 A kérdező kommentje:
má bocsesz de ha nem megy a röviditések (vagy kicsit hibás szöveg ) értelmezése akk bocs nem kötelezö ittlenni.
2011. jún. 24. 23:44
 15/86 anonim ***** válasza:

Ha a Te hited szerinted különb kereszténységnél. És a keresztények a rosszak, mert eltorzítják a Te hited, akkor miért alacsonyodsz le hozzájuk? Ennyit a remek hitedről...


Egyébként nem a rövidítésekkel van a baj, hanem pl:

salyát - saJát

komoj - komoLY

2011. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim válasza:
A helyesírás istene hol marad ilyenkor? Pedig lesújthatna, mert nagyon vágyakozunk rá.
2011. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 A kérdező kommentje:

A 23:53 as nak mondom h kattincson szépen a jobb fenti piros X re ha nemtetszik valami!


Az elöttelévönek meg :

A keresztények azt a vallás torzitják el ami az eredeti és igaz!A spiritualitás hiánya teszi az emberek arrogánsá és a gyenge aura miatt tudunk könnyen megbetegedni ,én viszont azota nem vagyok beteg miota komolyabban belefogtam az auta gyakorlatokba ( én elég beteges voltam elötte )

2011. jún. 24. 23:57
 18/86 anonim ***** válasza:
Nem vagyok keresztény, nem tapasztaltam. Azt tisztelem, amin élek és amiből élek, mint mondtam már pár helyen. Véleményem szerint te most is eléggé beteges vagy, de ez is csak egy vélemény a sok közül. De ha már így állítod hogy jobb, mondd csak, miért? mondj okokat, próbálj meggyőzni. Miért ők az igaz "Istenek"?
2011. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:

1.: Nem, Wicca vagyok.

2.: Igen tapasztaltam már nem is egyszer.


Spirit Of Eridu: Sajnos tapasztaltam már. :( Légyszíves amit ott olvasol azt ne hidd el.

2011. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
és akkor mit gondoltok arról, hogy a Wicca is tapasztalta, a keresztény is tapasztalta, a nem keresztény is tapasztalta, a sátánista is tapasztalta?... mégis miért a tiétek lenne az Igazi?
2011. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!