Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Külömbségek az igaz és hamis...

Külömbségek az igaz és hamis között. Te tudod?

Figyelt kérdés

lenne 2 kérdésem a válaszok sorszámozva kérném 1-2 maj a nagy komment

1. Keresztényvagy ?

2. Csak hiszel vagy tapasztaltad is már hited?


Kérnélek titeket hogy irjátok meg ezekk és gondolkozzatok rajta kicsit.

Ha hiszel valamiben az még mindig gyökereiben ás mint amit tapasztalsz és érzel.

-Aki istenben hisz az tapasztalta már ? Tipem:(99,99% nem lessz)

-Aki a Spirits of Eridu wordpress oldalán van tapasztalta már ? Tippem: (70% - 90% igen)


2011. jún. 24. 23:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:

A pápa nem rokonom,nem is haver.Nem vagyok katolikus.Az viszont biztos: ha csak őt vádoljátok különféle vallásháborúk miatt,nagy tudatlanságot tanúsítotok magatokról.Már évezredekkel korábban is ödökölték egy mást a papok és különböző vallások hívei. Lásd Egyiptom. Aton és Ehnaton papjai. Olvasd a könyvet: Shinue.

De így volt ez japánban is Kínában is és Aki mindeneket tud az tudja még hól.

Ha majd egyszer a sátánizmus nagyobb erőre kap - Isten ne adja,hogy úgy legyen- úgy lesz nálunk is.

Jóccakát!

2011. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:

Mostanáig hallgattam arról,ami majd lentebb következik. Előbb a kérdésekre válaszolok.

1. szeretnék keresztény lenni. (Templombajárni,vagy a mindennapokban elegetteni az elvárásoknak,erősen kettő dolog.)

2. Na ez az ami erre az írásra sarkall,ösztökél,mert többen is kérdezték már. Kéretlenül kaptam,de hisz olvasod majd. Amit majd megtudsz rólam,azért nagyra ne tarts,nem az én érdemem,mivelhogy kaptam. Ne is irigyeljTied is lehet. Ha teszed,amit Isten Ábrahámnak mondott. Nem zsidó vagyok,református hitben nőttem fel. Ábrahám héber volt. NEM afajtától vagy vallástól függ Istennek emberhez való viszonya,hanem az ember hitétől. Ábrahám hitt az ÚRnak ezért mondta az ÚR neki:

Megáldom a téged áldókat,

s megátkozom a téged gyalázókat.

1 Móz 12,3 (olvasd:Mózes első könyve 12-ik rész 3-ik vers)

Az ember azért bukott el,mert Sátánnak hitt,vagyis engedetlen volt Istennek. Ha nem akarsz úgy járni,mint Ádám,NE ÁLLJ szóba a Sátánnal. Látod az eredményt.Csak egyet mondhatsz neki: TÁVOZZ tőlem Sátán.Amit lentebb olvasol kb 14 év alatt írtam,2 éve van a neten. Ez annak összefoglalója.

Közérdekű.Tájékoztató

Kedves Ismeretlen!

Én már 71 éves vagyok,és néhány olyan dolgot tapasztaltam meg kisgyermekkoromtól mostanáig,amik az embereket általában érdeklik. Ilyenek voltak: látomás,,jósálmok,melyek bekövetkeztek,tettkövetketmények észrevétele: akik valamiképp bántottak,ártottak nekem,meghaltak,vagy komoly balesetet szenvedtek,utána csonkolták,mely rossz dolgokat nem kellett volna elszenvedniük,ha ők nem tesznek rosszat nekem.

Tudom,nehezen hihető dolgok ezek,nem is mertem volna leírni,ha nem lenne könnyen lenyomozható,mivel ma élő,vagy élt emberek nevét használom. Két helyen is írtam másik bizonyságomat: Úgy legyen irgalmas hozzám a Mindenható Isten az öröklétben,ismétlem,az öröklétben,amilyen tisztán,igazul bántam én a szavakkal.stb.

Ha ezek a dolgok érdekelnek,jól jársz ha végigolvasod írásom,mert még javadra is lehet.

Írásom végső célja semmiképp sem a magamramutogatás,hiszen már 60 éves is múltam talán,mikor a Legfelsőbb Hatalom vezetése folytán tudtam meg,hogy Istennek különleges célja van velem. Ahogy én se tudtam ezt évtizedeken át,úgy te sem tudhatod magadról még (esetleg) és másik emberről sem. Vigyázz miként viselkedsz az emberek között,és hogyan bánsz velük,nehogy súlyosabb legyen a következmény,mint az átlag ember esetében. Rem,élem még jókor szóltam. Az UTÓSZÓ már mostolvasandó. Folytatás az interneten: www.osys.hu/biromiklos Kérlek beszélj erről,és e-mailezz ahova tudsz,akár Magyarországra is,mert nekem nincsenek címeim.Üdv: Bíró Miklós

2011. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 A kérdező kommentje:

Bocs de a ábrahám hisz istenben résznél abbahagytam.

Semmi kedvem veled vitatkozni mert ugyse lenne eredménye csak vita.

Amit gondolsz aszt te gondolod.

én nem a pápát szidom hanem a katolikusok.

Ha teis azvagy akk ez van.

Az én hitem szilárd és rengethetetlen akármit mondassz mondjad csak a billenytüid koptatod mert nem érdekel a kereszénység.

Megmondom öszintén nemtartom többre a kereszténység hitét mint valami pestisjárványt az emberek között.

2011. júl. 8. 16:40
 84/86 anonim válasza:

Na most figyelj ide kedves kérdező!

Nem vagyok keresztény, nem is vagyok megkeresztelve, DE én megtértem a buddhizmusba, aminek az alapvető lényegisége az emberi lélek egy szintre hozásával a Buddha szintű entitásokkal. ŐK, valóban ezért tesznek, amit te az isteneidnek hívsz, azok nagy hatalmú fekete mágusok eszközei. Ha valóban olyan jártas lennél a mágiában mint, ahogy azt te hiszed, akkor tudnád, hogy a "Sátán" akit tisztelsz nem több egy egyszerű embernél aki - jelen esetünkben - a krisztusi energiát lecsapolja és különböző sötét pecsétekkel látja el, amit aztán rád fog közvetíteni. Amikor te bele egyezel ebbe, a mágussal lesz egy amolyan "csere szerződésetek". ő a te hitedből táplálkozik te meg úgy érzed mintha erős lennél, pedig nem.. tehát koránt sem úgy vannak a dolgok mint ahogy azt te hiszed... a valós erő nem 3 nap alatt érik.. az hosszú hosszú évek alatt fejlődik ki.. viszont ha sikerül az előző életedből felszabadítani a tudást máris megspóroltál 70 évnyi meditációt a semmiről.. :D szóval lényeg a bélyeg, ezt beszoptad, át lettél baszva, ha ennyire az északi-sumer istenségek érdekelnek, menj el egy wicca közösségbe, esetleg olvass utána a skandináv-sumer folklórban.. viszont arra számíts, hogy koránt sem lesz olyan szívélyes fogadtatásod.. például Enki. Enki egy elég furcsa isten, nagyon szeszélyes, és csak azért gyűjti az emberi lelkeket, hogy leigázhassa a Földet (persze csak szakrálisan). Aztán ott van Odin, nos ha nem vagy Svéd-Norvég-Finn-Dán-Lapp-Észt. akkor le fog téged szarni.. ez van akkor ha nem megvilágosodott istenekkel foglalkozol, szeszélyesek mint az emberek.. én egy ilyet nem imádnék.. csak tisztelem mert erősebb nálam.. inkább legyél te is Buddhista, vagy Wicca, a Wiccák képviselik a Föld igazi energiáit, magam is sok varázslatot vettem át tőlük. Ja és Ábrahámról meg a Zsicikről csak annyit, hogy egy vérimádó hiperagresszív Aparadzsita-Jehova-Jehora néven futó nagyon magas szintű démon aki elmenekül akármiféle Amon Ra-Krisztusi-Vajra Dara energiától, tehát kijelenthetjük, hogy rég nem ők Isten kiválasztott népe.. jelenleg senki sem az, nem vagyunk rá szellemileg érettek, sem méltóak :D röviden ennyi, bocs a szar fogalmazásért de beszélgetés szerűen írtam az egészet

2011. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim válasza:

1. Keresztény vagyok, de nem az a "kocka" fajta

2. nem tudom, hogy mit higgyek, de átlagban igen hiszek Istenben. Tapasztalatom is volt már.


Régebben mentem haveromhoz ki tanyára, de a környező kóbor kutyák garázdálkodtak az útra, és ahogy haverom mesélte igen veszélyesek voltak azok a kutyák.

Megyek a földes úton balról domb, jobbról bozótos. mind a két oldalon 3-3 kutya vicsorgott rám, én meg majdnem magam alácsináltam, hogy mi lesz itt. álltam vagy 4percig, mire eldöntöttem, hogy átmegyek köztük. Neki is indultam, és mikor közibük értem mintha megfagytak volna, vagy nem láttak volna, mert nem néztek rám és nem is törődtek velem, pedig az előbb még majdnem szétakartak szedni:|

vagy mikor a házunk mellett lévő fába belecsapott a villám, és az is csak széthasadt, a mellette lévő tuják meg sértetlenek voltak, pedig csak 1,5m volt köztük.

2011. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
Olyan hogy sátán és démonok nincs.... mindegyik egy ősi "pogány" hitvilág valamilyen eleme. A hitet az ember alakitja, még pedig az alapján, hogy minden embernek kell egy felette álló gondviselő. Ha egy népcsoport fölött uralkodni akarsz, avgy asszimilálni őket a legjobb ha földbe döngölöd a hitét, és hogy ne térjen később vissza hozzá rossznak kiálltod ki... erről szól a hit. uralkodásról
2011. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!