Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Külömbségek az igaz és hamis...

Külömbségek az igaz és hamis között. Te tudod?

Figyelt kérdés

lenne 2 kérdésem a válaszok sorszámozva kérném 1-2 maj a nagy komment

1. Keresztényvagy ?

2. Csak hiszel vagy tapasztaltad is már hited?


Kérnélek titeket hogy irjátok meg ezekk és gondolkozzatok rajta kicsit.

Ha hiszel valamiben az még mindig gyökereiben ás mint amit tapasztalsz és érzel.

-Aki istenben hisz az tapasztalta már ? Tipem:(99,99% nem lessz)

-Aki a Spirits of Eridu wordpress oldalán van tapasztalta már ? Tippem: (70% - 90% igen)


2011. jún. 24. 23:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:

ma 01:07

Jó, tényleg az az utolsó hozzászólásom ebben a témában, aztán hagylak titeket beszélgetni, nem szólok bele többet. De remélem, tudod, hogy bármi, amit elveszel, az nem ingyen van, egyszer ki fog egyenlítődni. Tehát, ha elveszel valamit, előbb-utóbb elveszítesz valamit.

Na, jó éjt mindenkinek! :)

2011. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:
Ez nem a "Full metal alcemist 2" jóember
2011. jún. 25. 01:22
 73/86 anonim ***** válasza:

1. nem

2. a kereszténységet nem!


Eddig egyetlen egy vallást tapasztaltam egy bizonyos szinten. Az pedig a wicca. A sátánizmusban is lehet igaz, a buddhizmusban is, de a kereszténységben még nem láttam semmi igazat. Még keresem a hozzám legközelebb álló vallást, mert most egy ilyen kavalkád szerű sajátos "hitem" van, de hogy nem a kereszténység, meg a biblia lesz a mindenem, az biztos. Ocsmány, hogy régen is a tudósokat megölették, mert azt mondták, hogy a nap körül keringenek a bolygók. Az is ocsmány, amit a boszorkánysággal műveltek. Most nem csinálnak semmit, (ami szerintem jó), de a pápaság hatalmas túlzás... Mindenki abban hisz, amiben akar. Felőlem aztán lehet valaki keresztény, csak ne akarja rám erőltetni, és megmagyarázni nekem hogy a biblia tanítás így, meg isten, meg jézus úgy, meg ilyenek. :) Én sem teszek ilyet. (ez is csak a véleményem volt, amit itt leírtam)

2011. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:

Én vagyok Isten, boruljatok térde elöttem halandok!! Muhahahahaa



"Az emberek semmitől sem félnek jobban, mint a haláltól!

Ezért hajtják fejüket a földre, és könyörögnek Isten megbocsájtásáért.

Nem tudnak segíteni magukon.

Minden élőlényre jellemző ez, hogy fejet hajtanak a félelem előtt.

Szánalmas.

Ez a ti ösztönötök."

2011. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 A kérdező kommentje:

Ezt honnan szedted ?

nagyyondurvaaa. xDDD

majnem komojan is vettelek :P

2011. jún. 27. 12:24
 76/86 anonim ***** válasza:

ma 10:11 vagyok.


One pieceben mondta Enel. (Istenek valja magát, és egy egész nép is istenek tartja. )


:D

2011. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 A kérdező kommentje:

Nemnézel kicsit sok tévét ?

Én nem meséröl beszélek, sajnos.

2011. jún. 28. 21:23
 78/86 anonim ***** válasza:

Azért ezeknek a "meséknek" elég sok mondani valojuk van. :D Nem mindegyik animének a hétéves korosztály a cél csoportja. A one piece az nem egy "kezdö anime", de nézd meg a death note elsö két részét. (durván 40 perc a kettö eggyütt)Az elég komoly anime. Persze csak eredeti (japán) hang, + magyar felirat.

ha megnézted, lehet hogy nem fogod annyira gyerekesnek találni. :)

2011. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 Balais válasza:

kedves kérdező. A kérdés eléggé hülyén hangzik, ahhozképest, hogy te démonidézőnek tartod magad.

Ha tényleg azlennél tudnod kéne, hogy mi az igazság.

De nem tudsz semmit. Először is. Ha te tényleg találkoztál volna démonnal, már rég nem élnél.

Másodszor, ha te sátánnal akarsz találkozni, arról tegyél le, mert olyan ősi gonosz Istenek vannak, amire ránézel és összetojod magad.Harmadszor ez nem Isten, vagy ördög kérdése, tudnod kéne, hogy mind kettő csak létra ahhoz, hogy az ember rájöjjön ő tud egyedül a tudatával teremteni. Senki más...Csak ő. Ez az ő erejük. bebizonyítsam? Tegyükfel te kávét akarsz inni, és megcsinálod. Már is teremtettél, pedig nem is akartál.

Ennyire egyszerű. szóval amit mondasz egy nagy rakat marhaság. Nincsen jó és rossz, se színek, ezt is tudnod kéne. Nincs ISten, se teremtő, csak az egyensúlytartó.

tudod egyszer egy okos mágus aztmondta nekem, minden amiben hiszünk kollektív. Amit hinni akarunk az fog megvalósulni, nem pedig egy elképzellt lila ködfoszlány fog előttünk úszkállnui, csak mert mi rögvest azt akarjuk.

A mágia nem ilyen.Szóval röviden, vagy hazudsz, vagy büdös szót sem tudsz a mágiáról, annak ellenére, hogy hűű de nagy démonbarát vagy.

2011. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim válasza:

Nincs isten se sátán

Nincs se meny se pokol és angyalok és démonok sem léteznek

2011. júl. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!