Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha megátkoztak irigységből...

Ha megátkoztak irigységből boszorkánynál mert én szebb vagyok, akkor hogyan kell feloldani?

Figyelt kérdés

Az átok úgy szól hogy betegeskedjek és ráncosodjak. Már nagyon sok és mély ráncom keletkezett 1 hét alatt 6 évet öregedtem az ismerőseim szerint. A szívem pedig nagyon fáj néha. Mint ha valamivel szurkálnák. Hát ennyi.

Próbálkoztam Bibliával, fehér gyertyával de semmi hatás. Hogy kell feloldani ezt az átkot?


2011. júl. 20. 14:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

14:56 köszönöm szépen.


Nem biztos h irigységből, de az biztos h megátkozott 2 lány 1 boszorkánynál. Adtak 1 cipőt és azt mondták hordjam. Azzal mit csináljak?

2011. júl. 20. 15:10
 12/24 anonim válasza:
Ha úgy érzed,hogy átkozták/rontást küldtek rád akkor menj el egy jósnőhöz..ő fel tudja oldani a rontást és az valami rossz formájában visszaszáll arra aki rád rakatta a rontást.Mert ez,hogy valaki mást elátkoz ebben a világban( alvilág vagy h nevezik nem tudom pontosan), ittis ez a leg elítélendőbb dolog...ezért száll vissza arra aki rádrakatta lehet, hogy betegség formájában,vagy akinek a menstruációjával történik valami..esetleg váratlanul teherbeesik...
2011. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jó.
2011. júl. 20. 16:26
 14/24 anonim ***** válasza:
Ásol egy nagy gödröt. Veszel egy üstöt. Telesz.arod. Belerakod a gödörbe. Elásod. Még egy gödröt ásol, de azt kézzel kell kikaparni! És abba pedig behánysz.
2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amugy meg sok és mély ránccal nem vagy szép akármennyire is szeretnéd azt hinni.
2011. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Verdd ki a faszod
2011. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nem vagy egy kicsit beképzelt? :D hogy szerinted annyira szép vagy, hogy bárki időt pazarolna rá, hogy megátkozzon? :D Esetleg aludd ki magad és eltűnnek a vélt ráncaid. Kialvatlanul bárki elég csúnyán tud kinézni :D
2011. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Holnap délelőtt 10re megyek 1 boszorkányhoz azt mondta vállalja. Nem kell vinnem semmit csak magamat. 10.000Ft ot kért. De valami olyasmit mondott hogy minden negatív valamitől megszabadít. Adott 1 hét garanciát is! Azt mondta ha utána 1 hét alatt továbbra is jelentkeznének a gondok, akkor visszatéríti az egész pénzt!
2011. júl. 21. 09:09
 19/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :DD
2011. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 phoenix9876 ***** válasza:
nem eleg levenni az atkot, mert ujrateheto. Keves ember van, aki kepes egy feketemagus erejet 100%-ban elvenni, de az a vegleges megoldas
2011. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!