Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányság? Szerelmi...

Boszorkányság? Szerelmi kötés? Nem fog visszaütni?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvasni... Az általam ismert könyvben tiltják a kötéseket, a szabad akarat korlátozását. Ez visszaüt;

[link]

De rengeteg helyen ajánlják a szerelmi kötéseket, stb. Mit gondoltok, szabad ilyet csinálni? Azzal is ártunk másoknak, nem?


2011. szept. 7. 18:44
1 2 3
 11/28 Neménvagyokaz ***** válasza:
100%
Nem büntetlenül teszi meg az ember, a belefektetett energia mennyisége hozza meg a kellő eredményt(szerintem).
2011. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Sorry, de én még mindig nem értem... Hol van az egyensúly? Olyan sztem nincs, h vki megtehessen bármit... Ha sikerül, egy ember élete fog tönkremenni. És ennek az egy kis kimerültség lesz az ára, amit aztán kipihensz?
2011. szept. 7. 19:42
 13/28 anonim ***** válasza:
47%
egyensuly soha nem is lesz ijen kis mértékbe csak nagyobba ez meg nem akkora.
2011. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Neménvagyokaz ***** válasza:

Az egyensúly itt úgy jön képbe hogy,(ha jól tudom) a szerelmi kötést nem lehet visszavonni, és ha a varázslat használójának mégse tetszene az "áldozat" akkor se tehetne ellene semmit, így a saját életét is tönkreteszi.

De lehet rosszul tudom, mert csak innen gyakoriról szereztem a szerelmi kötéssel kapcsolatos infókat:D

2011. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én meg megrögzött szketikusként írom, hogy bizonyos cselekedetek nagyon vissza tudnak ütni.
2011. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló; Tapasztalat?


Neménvagyokaz! Lehetséges, h igazad van...

2011. szept. 7. 20:12
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

Ezzel lehet szerelmi kötést csinálni !


[link]


[link]


Ha megvan dobj egy mailt. ;)

2011. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
nem üt visza, és aki nem akar az áldozata lenni, az meg tanulja meg kivédeni...enyi
2011. szept. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Judith444 válasza:
49%

Én jártam Wildánál,és Ő elmagyarázta,hogy miért nem szabad kötést tenni senkire.Wilda jósnő,és ért a mágiához is,nem is kicsit.Ő hiába tudná megcsinálni,azt mondta,soha semmi pénzért!Engem lebezélt róla tavaly,és ma már hálás vagyok neki.ANem akarom itt hosszasan ecsetelni mit mondott,de a lényeg az az,hogy egyfelől tisztességtelen dolog a másik ember háta mögött akár csak még gondolatban is ilyet csinálni,a másik,hogy visszaüt,van olyan pasi akire tettek,és megőrült,vagy alkoholista lett,és még sorolhatnám.

Mára van új partnerem,a régi kedvest elengedtem,igaza volt Wildának: van az úgy,hogy bármennyire fáj,el kell engednünk valakit,le kell zárnunk,és így teret adunk egy újnak,akivel talán boldogok lehetünk mindenféle mágia nélkü,mert önmagunkért szeret a másik.

2011. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Solarian ***** válasza:
46%
Boszorkányság meg ilyen marhaságok nincsenek, sajnálom.
2011. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!