Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányság? Szerelmi...

Boszorkányság? Szerelmi kötés? Nem fog visszaütni?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvasni... Az általam ismert könyvben tiltják a kötéseket, a szabad akarat korlátozását. Ez visszaüt;

[link]

De rengeteg helyen ajánlják a szerelmi kötéseket, stb. Mit gondoltok, szabad ilyet csinálni? Azzal is ártunk másoknak, nem?


2011. szept. 7. 18:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%

Utolsónak: El kell hogy keserítselek, de boszorkányság létezik. És mágia is. Ha tetszik ha nem. Attól még hogy megtagadod attól még élni fog benned is.


Kérdezőnek: A sors mindig kiegyenlíti a számlát. ;)

2011. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Tom Benko ***** válasza:
66%
Bizonyítsd be!
2011. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Örülök,h nem csak én gondolom úgy,h nem szabad ilyet tenni,illetve ilyesmivel kísérletezni. Mindenki vissza fogja kapni,amit a másikkal tesz!
2011. szept. 10. 17:35
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Judith444-nek hát akkor sajnos az én férjemet is valaki szerelmi kötéssel súlytotta,mert a drágám nagyon alkoholista,lusta is ,pedig mikor megismertem nem volt egyik sem.
2011. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Judith444 válasza:
61%

Szia!Jót nevettem a hozzászólásodon.Hát valószínűleg nem kötés van a párodon,az biztos,mert akkor már másik nővel is élne,de ez nincs így,jól el van egy olyan nővel,aki elviseli a hülyeségeit.:))Vagyunk így egy páran:))

De viccel félre téve: a kötés baromság,és aljasság is szerintem.Én sem örülnék,ha egy számomra taszító pasi magához kötne,és tényleg előfordulnak olyan esteke,amikor ha valakire kötést tesznek,a tudatlattija tiltakozik még akkor is, ha a tudta befolyásolva van,és ez olyan zavarokat okozhat,amelyek miatt sűlyos lelki válságba kerül az akire a kötést tették.Csak azt nem tudom,hogy egy nő hogy tud boldog lenni egy olyan férfi mellett,aki nem saját elhatározása miatt van vele..én is majdnem ilyen baromságot csináltam,mert szerelmes voltam,és pánikba estem,de amíg élek hálás vagyok Wildának,mert felnyitotta a szememet,és mára rendeződött mágia nélkül is az életem

Hiszem hogy visszaüt,és kivétel nélkül rossz vége lesz minden szerelmi kötésnek.

Pároddal meg át kéne beszélnetek a helyzetet,és a problémákat nem?Vagy nem partner ehhez?Tarts ki:))

2011. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia Judith444!

Nagyon igazad van,hogy te sem szeretnéd,ha egy visszataszító illető kötéshez folyamodna.A környezetemben rengeteg ember van aki megérdemelné,hogy megleckéztesse valaki,már nem pont a szerelmi kötésre gondolok.Van a munkahelyemen egy senki,semmit tevő,de arra van esze,hogy azt lesse,hogy én vagy a kolléganőm mikor mit,és miért nem csinálunk.Megérdemelné,hogy valamivel megleckéztessem,de hát tehetetlen vagyok.

Hát sajnos aki alkoholista az nem ismeri el,hogy az,és nem is téma nagyon nálunk,mert úgyis tagadja.Az a legrosszabb az egészben,hogy /kénytelen/vagyok elviselni,mert függünk tőle,én is és a kisfiam is.Egyedül nem tudnám eltartani,meg hol laknánk.Anyám az csak magának él,nem érdekli mi van velünk.Marad a bírom ameddig,de végül is nem bánt,meg ilyesmi.Köszi a válaszodat,aranyos vagy,hogy elolvastál.Era

2011. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
25%
Najo álljon meg a menet. ennyi hülyeséget egy helyen még nem olvastam. A mágia létezik, és igenis visszaüt. És akkor itt leírnám saját vallásom ( wicca )két fő törvényét. 1: Ha azzal nem ártasz azt tégy amit akarsz. 2: Háromszor jó háromszor rossz. második arra vonatkozik h ha vmit csinálsz az háromszorosan fog visszaütni akár jó akár rossz. Ezért se gyakorolj fekete mágiát. A szerelmi kötés pedig nem fekete mágia egészen addig amig az a másik beleegyezésével történik.
2013. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Tom Benko ***** válasza:
0%
Na ne mondd! És erre hol van egy aprócska bizonyíték is?
2013. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!