Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet levenni átkot,...

Hogyan lehet levenni átkot, ha nincs rá pénz, hogy szakértő csinálja? Létezik olyan hozzáértő, aki puszta jószándékból segítene, aki nem köti az ebet a karóhoz, hogy fizess akkor is, ha tényleg nem tudsz - ha igen, hol találom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 18:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
42%
Puszta jóindulatból nem, de én kedves vagyok és jóindulatú, keresek neked szakembert, aki meggyógyítja az elmebajod. Nem tudom, hány éves vagy, de ha átkokban és hasonló ökörségekben hiszel, akkor nem kéne szabadon járkálnod. Inkább vmi olyan hely kéne, ahol figyelnek rád, őriznek :)
2011. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
45%
Szegény kmd és a hasonlók, tényleg mosolyogni való, olyan gyerek, vagy ha felnőtt, akkor szegényke borzasztó gyerekes, és még tényleg szánalmassá is tette magát, azt hiszi, ezzel a begyöpösödött fafejűséggel bosszantani tudja az emereket és hogy ő mekkora csávó, csak hogy aki nem az ő kis elmaradott agyszintjén van, azt egy cseppet sem érdekli az ő kis játszmája. :)))
2011. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
11%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:04


Édes vagy. Ja, bocs, inkább ostoba :)

2011. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
51%

Végre valaki a mágia altopicban is aki szeret úgy trollkodni mint én vagy várjunk csak, hiszen az igazat mondjuk!


Kedves kérdező menj orvoshoz azt fizeti a TB!


Ui: És szentül megvannak győződve mindenféle átokról, babonáról, bár tény a mai társadalom jóval a középkori alatt van átlagban csak fürdenek(többnyire) és vannak a technológiai fejlődéssel(nem társadalmi vagy értelmi!) együtt járó eszközeik!

2011. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%
Te még hiszel ezekben az ostoba dolgokban? Átoklevétel, rontáslevétel! Te a középkorban élsz?
2011. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
58%

szegény kérdező, még jó hogy valaki tényleg tudta a választ

szerintem vannak érzékeny emberek, akiken fog az átok

ez is olyasmi lehet mint a hatodik érzék, nem lehet bizonyítani, bár már vannak ebben a témában is kutatások, csak Magyarországon nem tudnak pénzt szerezni a kutatásokhoz

2011. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
51%

Igen, biztos én vagyok a begyöpösödött fafejű, mert nem hiszek az átkokban...


Arra nem gondoltatok, hogy nem azért történik veletek a rossz mert meg vagytok átkozva, hanem azért, mert a helyett hogy a rossz elkerülésén/megoldásán/megelőzésén lennétek rajta, azon moziztok hogy veletek ez biztos azért történik mert meg vagytok átkozva? Hm?


Mellesleg hagyjuk már hogy én azt hiszem kemény csávó vagyok, meg hogy én most majd megmondom a tutit, nem hiszem, azt hiszem viszont hogy nem szorulok orvosi segítségre veletek ellentétben. Pusztán hangot adtam abbeli meggyőződésemnek, hogy nem vagytok normálisak hogy ilyenekben hisztek. Nem azért, mert nekem az orrom alá kell dugni mindenről a bizonyítékot hogy elhiggyem, de azért olyanban nem hiszek ami minden realitást nélkülöz:)


Átkok...B@zdmeg!:D

2011. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom hallottad-e a mondást: 48-óta nem fog az átok!

Tehát legyél nyugodt.

2011. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
ha tartós ideig dörzsölsz egy péniszt, akkor hármat kívánhatsz tőle. legyen az egyik, hogy levegye rólad az átkot
2011. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Egy jobb egyenes és megtisztulsz az átoktól.
2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!