Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet levenni átkot,...

Hogyan lehet levenni átkot, ha nincs rá pénz, hogy szakértő csinálja? Létezik olyan hozzáértő, aki puszta jószándékból segítene, aki nem köti az ebet a karóhoz, hogy fizess akkor is, ha tényleg nem tudsz - ha igen, hol találom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 18:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
89%

Az agykontroll tanfolyamon azt tanítják, hogy a gondolaltnak teremtő ereje van. Vagyis amit elképzelsz magadnak, és hiszed is, hogy megkaphatod, vagy bekövetkezik, az előbb-utóbb megjelenik az életedben.


A Vonzás törvénye is azt mondja, hogy amire gondolsz, azt bevonzod magadhoz, ezért kell az általunk kívánt dolgokra sűrűn, és persze hittel gondolni.


Minden a hiteden múlik. Ha elhiszed azt a cigányasszonynak, hogy ő képes volt téged megátkozni, és ezen rágódsz gondolatban, heteken, hónapokon keresztül, akkor nem a cigányasszony átka, hanem saját gondolataiddal, te magad teremted meg magadnak mindazt, amit a cigányasszony előre megmondott.


Ezért, ha hiszed azt, hogy az átok rajtad nem fog, akkor az nem fog! Kezdd el ezeket a gondolatokat forgatni a fejedben, és akkor az úgy is lesz!

2011. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
12%

19:47

így lehet baromsággal baromságra válaszolni:D

2011. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
59%

19,50-nek:

"Legyen néked a te hited szerint" ... nekem meg az enyém szerint.

2011. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
19:47 Szerintem jól mondja.
2011. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Jó csaj vagy? Ha igen és elmúltál már 18, én leveszem rólad az átkot ingyen. Persze kérni fogok érte cserébe valamit, de nem pénzt. Oksi?
2011. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%

Átok

Jézus, azért jött megszabadítónak (a neve ezt jelenti), hogy semmiféle átok ne fogjon rajtunk, ha elfogadjuk Őt. Őt elfogadni nem nehéz. Csupán ennyit kell mondanunk: 'Szeretlek Jézusom, jöjj a szívembe!' Ezzel már minden átkot fel is oldottunk. Ez azért ilyen egyszerű, mert Ő, Jézus, valóban legyőzte a sátáni, az átkokkal terhelt világot (János 16;33). Nem kell tehát más, mint az, hogy az Ő oldalára álljunk! E kis mondattal: 'Szeretlek Jézusom, jöjj a szívembe!', máris az Ő oldalára álltunk! Ezek után az a fontos, hogy földi életünkben ne a negatív jelenségekre figyeljünk, hanem arra, hogy Ő a körülményeinknek is az Istene, tehát mindent, amit te most rossznak élsz meg, javadra fordítja. Ennek érdekében vállalnod kell a gondolkodásátalakítást! Jézus, legyőzte a világot! Hogyan lehetnének átok alatt azok, akik elfogadják Jézust, uruknak, megszabadítójuknak?! Semmiképpen! Azok viszont, akik bár megtehetnék, de nem fogadják be Őt, akkor is átok alatt vannak, ha senki nem átkozta meg őket! Értsük meg már végre, hogy rajtunk kívüli erők nem képesek hatni ránk úgy, hogy hatásuk boldogtalanná tehetne minket. Szent és igaz az az ígérete, amelyet János evangéliumában, a 14;23-ban mondott! Teljes képtelenség, sőt istenkáromlás arra gondolni, hogy az, akiben Ő, Jézus élhet, valamiképpen átok alatt lehetne! Átok alatt azt az állapotot kell érteni, amelyben Ő, Jézus, az illetőnek tudatos, Vele szembeszegülő akarata miatt, nem élhet benne. Az teljesen mindegy, hogy mások mit kívánnak nekünk! A döntő mindig az, hogy mi mit kívánunk magunknak. Az viszont igaz, hogyha mi rosszat kívánunk magunknak, akkor ebben segíteni tudnak azok, akik szintén rosszat akarnak nekünk. Az is igaz, hogy azok, akik jót akarnak nekünk, tudnak segíteni, ha mi is az Általa elgondolt jót akarjuk magunknak. Megnyugtatásul, ha visszavonod azokat az átkokat, melyeket valaha másokra mondtál, akkor semmiféle átok nem ül majd rajtad. Csak olyan emberen van átok, aki gonosz lelkeket hív segítségül tervei megvalósításához. Átok csak addig van rajtad tehát, míg valakit megátkoztál, s azt nem vontad vissza. Tehát csak az átkozódó emberen van átok.- E téren tehát könnyű magadon segíteni.

2011. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, más ellenszolgáltatásban is tudsz fizetni nekem. :) Ha férfi, akkor nem, sorry.
2011. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek nincs joga ilyen jellegű véleményeket alkotni, anélkül hogy jártasak lennének a témában.

Én hiszek ezekben, de sajnos ilyen szertartásokat szerintem csak igen drágán hajtanak végre.

2011. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de azért annyira mégsem, hogy levegyem az átkot. :D
2011. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Keress meg privátban, segithetek.
2011. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!