Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek az karkötő miatt...

Szerintetek az karkötő miatt lehetett?

Figyelt kérdés
Van egy angyalterápiás karkötő ami az használói szerint nagyon hatásos.Ismerősei közül többen is kipróbálták és szinte mindenkinél hat.Ti hisztek ebben?Anyagi téren szeretnék javulást és szeretném kipróbálni csak félek tőle.
2012. febr. 13. 14:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a kedvességedet!!!!!!
2012. febr. 13. 15:17
 12/18 anonim válasza:
Én is sok sikert kívánok, nem egészen a karkötőhöz,de tényleg legyen az életed szerencsés!
2012. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
haha.. hát igen, kár hogy nem ilyen egyszerű. nekem is kéne mondjuk egy ötös a lottón.
2012. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, gondolom vannak akiknek egyszerű, és vannak akik 1 percen belül elveszik a pozitív gondolkodástól a jó kedvet:) Tehát az élet nem egyszerű, mert akkor a lottó ötös bejönne, és csak ez létezik ez a fontos:)))))
2012. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nekem nem kellene a lottó ötös csak annyi, hogy a családomnak mindent megtudjak adni és azt egy jó munkából is meglehet tenni.
2012. febr. 13. 15:39
 16/18 anonim válasza:

Szerintem placebo az egész. Felesleges érte pénzt kidobni. Eleve ha "Istentől szolgálatában lévő angyaloktól" származik miért kerül pénzbe?:D

Szerintem ez olyan mint a power balance. Valaki kitalálta a kis történetet hozzá. Összerakott pár anyagot és kész.

2012. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mustafa33 ***** válasza:
A karkötő csak akkor hat az anyagiakra (az enyémre) ha azt tőlem veszed.
2012. márc. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mustafa33 ***** válasza:
Vagyis ha azt akarod, hogy a karkötő hasson a te anyagi helyzetedre, akkor találj ki egy szépet, csináld, add el és ha az üzlet beindul jól jársz. Csak vigyázz az Apehra.
2012. márc. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!