Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudja a lelkét eladni...

Hogyan tudja a lelkét eladni az ördögnek az ember?

Figyelt kérdés
NO! erre volnék kíváncsi a trollokra viszont nem!... ha megkérdezitek miért akkor leírom de úgy érzem csak offolás de ha nagyon muszáj leírom szal' hogyan lehet lelket eladni az ördögnek? (nem tudom amúgy h jó kategória már h ezotéria na mind)

2012. júl. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
Es mi van a reptoiddokkal?
2012. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim válasza:
Kedves Kérdező!Nincs olyan dolog a világon,amiért érdemes lenne eladni a lelked!Ha ilyennel próbálkozol,csak akkor csináld,ha tudod,kivel állsz szemben!Már pedig ha tényleg tudod,eszedbe sem jut,hogy eladd a lelked!
2012. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:

Tudom, már régi a kérdés, de azért egy valamire válaszolok: valaki írta, hogy ha ördögöt lehet idézni, Istent miért nem. hát elmondom hogy lehet. Na nem úgy hogy füstölôt meg ilyen szarokat gyújtunk azt' majd megjelenik és beszélgettek. Nagyon nem. Ha imádkozol hozzá akkor megérzed a szeretetét, érezni fogod hogy ô létezik és OTT van és meghallgat. Ennyit az idézésrôl.

Ördögöt is gondolom hasonlóképp lehet (igaz, nem tudhatom, nem értek az ördögökhöz mert nem vagyok sátánista). Elhiszed hogy jelen van, hogy létezik és elmondod amit el akarsz. Csak nyilván nem béke meg szeretet lesz benned (mint egy ima után) hanem pont az ellentéte. az ilyen ördög/ démon idézgetéseknek a következményeit meg vállalnod kell. Hogy hogyan adhatod el nekik a lelkedet, azt nem tudom de nem is érdekel. Komolyan, nem értem az embereket...


(Remélem azért ezt valaki olvassa)

2013. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!