Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Úgy hallottam meditációval...

Úgy hallottam meditációval megnyitható a harmadik szem, ez valóban így van és én ezt honnan fogom tudni, hogy felnyitottam, vagy tényleg elég hozzá a meditáció?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
hányszor kérdezed még meg?
2012. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
??? még egyszer sem kérdeztem meg :D
2012. szept. 17. 20:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Beszéld meg ezzel a pofával, mert ő hisz benne.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__34..

2012. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

elvben elég hozzá. Észre fogod venni, hogy felnyílt, mert olyasmit tapasztalsz, amit eddig nem. Auraérzékelés, idegen entitások érzékelése, stb. De óvatosan, ha nem állsz készen rá, két lehetőség van:

a, annyira akarod, hogy bár nem nyílik, beképzeled magadnak, hogy megnyílt, hallucinálni kezdesz és mehetsz az elmegyógyintézetbe.

b, megnyílik, olyat érzékelsz, amire nem vagy felkészülve, megijedsz, aminek hatására többnyire örökre vége a nyitogatásnak, vagy megint hallucinálni kezdesz és úgyszintén mehetsz az elmegyógyintézetbe.

Szóval gondold meg, mielőtt belevágsz. De meditálni meditálj szépen, nagyon jót tesz.

2012. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én meg ijednék ha meglátnák egy embert "3" szemmel :D
2012. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Imádom, hogy minden kib.szott nap ugyanazokat a kib.szott kérdéseket teszitek fel, és akkor még problémáztok, hogy széttrollkodják!
2012. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Elég nehéz felnyitni mivel el van meszesedve, köszönhetően annak hogy a Reptoidok fluoridozzák az ivóvizet és a fogkrémet. De ha észlelni fogsz vele, mindenképpen tudni fogod ! Lenyűgöző a hatása.
2012. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod, az ilyen dolgok (ha egyáltalán működnek) nem úgy működnek, hogy olvasol valamit interneten, aztán egyből te leszel a csodatáltos/megasámán/Buddha reinkarnációja. Ha eltöltöttél néhány évet a meditáció aktív gyakorlásával, akkor esetleg van értelme feltenni az ilyen kérdéseket.
2012. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, gyakorlott-kitartó meditációval lehetséges, hogy el kezd megnyílni a 3. szemed. De van egy biztosabb módja is: Célzott technikák rá! ;)


Tükörnézés, kifejezetten 3. szemre ható meditációk...stb.:

Ha érdekel részletesebben keress meg priviben. :)

2012. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

OFF!

Szia Mici, Joci vagyok! :D

ON!

2012. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!