Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Legetséges olyan, hogy átválto...

Legetséges olyan, hogy átváltozott egy ember állattá?

Figyelt kérdés

Halottam olyat, hogy a középkorban egy varázsló, vagy boszorkány átváltozott hollóvá, és elrepült. Meg voltak olyan emberek, akik át tudtak változni valamilyen állattá. Úgy tudom, hogy erre nincs bizonyíték. De, szerintem, akkoriban nem volt olyan fantáziájuk az embereknek, mint manapság. És szerintem biztos van valami valóság alapja. Pont úgy, mint a sárkányok...stb.

És nem hinném, hogy valaki ezeket csak úgy kitalálta.

Létezhetett ilyen?


2009. szept. 23. 08:25
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Én nem osztom az észt. Bár egyes embereknek nem ártana... de mind1!
2009. szept. 23. 11:01
 12/36 anonim ***** válasza:
51%
Szeretnéd ha éjszaka berepülne hozzád egy denevér???
2009. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
20%
fuh de hülye ember vagy kérdező.
2009. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
88%
Miért lenne hülye???Attól mert ilyeneken elgondolkodok még nem hülye!!!!Én is bele gondoltam már ebbe.És nem tartom magam hülyének.Érdekes dolog.
2009. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
97%

Egyébként sárkányok tényleg voltak. Legalábbis sárkány szerű élőlények. Nemrég volt a valamelyik adón egy több órás dokumentumfilm. És nagyon érdekes volt.

De szerintem ez az ázváltoztatás nem létezett, nem létezik.

2009. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%
Meg ott a pillangó és a kukac esete is például... Na uggye
2009. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
Vannak éjszakaiak. de ezt inkább ne folytassuk...
2009. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
24%

a kukac nem fél perc alatt alakul át de nagyon hülye.

vagy te azt is csodának tartod, hogy a kis csecsemőből felnőtt lesz? uramatyám, borogass...

2009. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
71%
De ha belegondolna, hogy hogy tudna átváltozni egy ember pölö macskává? Hogy zsugorodik össze macskaméretűre? Hova lesz a többi tömeg? Honnan szerzi a szőrt a testére? Hogy lesz immunis különféle emberi betegségekre? Nem tudom te hogy gondoltad ezt, de egy kicsit gondolkodj már a kis agyacskáddal. És ha már állattá is át tud változni, akkor szerintem egy ceruzává is, vagy pedig egy mákossütivé, amit majd jól megesz valaki, de ő nem adja fel és a faszi gyomrában visszaváltozik emberré, ezzel szétfeszíti a csávót, mint az élien és él vígan tovább.
2009. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
41%
Lehet olyan is, hogy a csávó kutya lesz. Mikor visszaváltozik, megdugja a barátnőjét, de véletlen kutyaspermát lő a csaj p uncijába és kilenc hónap múlva megszületik egy kutya, amit még iskolába is járatnak és felöltöztetik mindenféle csini ruhába.
2009. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!