Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Legetséges olyan, hogy átválto...

Legetséges olyan, hogy átváltozott egy ember állattá?

Figyelt kérdés

Halottam olyat, hogy a középkorban egy varázsló, vagy boszorkány átváltozott hollóvá, és elrepült. Meg voltak olyan emberek, akik át tudtak változni valamilyen állattá. Úgy tudom, hogy erre nincs bizonyíték. De, szerintem, akkoriban nem volt olyan fantáziájuk az embereknek, mint manapság. És szerintem biztos van valami valóság alapja. Pont úgy, mint a sárkányok...stb.

És nem hinném, hogy valaki ezeket csak úgy kitalálta.

Létezhetett ilyen?


2009. szept. 23. 08:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Hát igen a képzelet egy szép dolog:) amíg nem dobnak rá atomot:)
2009. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
az átváltoztatás lehetséges. Rákkel jönni hogykell . Bájital is van ojan amivel egy szarvasbogarat denevérré változtattak csak emberre veszéjes az a ital . És ez igaz tévébe is mondták. Valami növényböl kel elkészíteni . ugyhogy lehetséges
2010. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
SZVSZ a kérdezőt nem kell egyből leordítani, joga van hozzá, hogy kérdezzen! Mellesleg tökéletesen egyetértek azzal, hogy attól, hogy valamiről még nem tudsz vagy nem láttál, esetleg elhallgatnak előled, az még lehet, hogy létezik (esetleg létezett)! Hatalmas a világ, és ha belegondolunk minden információt a médiából kapsz (ami ugye maga a kőkemény cenzúra). Akkor miért ne létezhetne?
2010. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
ugyanúgy a varázslás is lehetséges . csak mi nemtudunk róla még d evanak akik igen
2010. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
egyébként én is áttudok változni emberből állattá (ha van elég alkohol a közelben)
2011. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 mustafa33 ***** válasza:
Az anyósom át tud változni. Az utcán általában ember képében jár. Ha beér hozzánk, átváltozik előbb áspiskígóvá, később tűzokádó egyfejű sárkány lesz, azután alvó krokodil. Többnyire csak skorpió állapotban leledzik.
2012. júl. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!