Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágiával valóban meglehet...

Mágiával valóban meglehet változtatni emberek életét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Félreértések miatt közlöm nem foglalkozom ilyenekkel ... nem is szeretnék csak sokszor hallottam, hogy ha vizualizálsz embereket meg nem tudom még vannak ilyen meditációs módszerek (nekem amúgy ezeket egy ismerősöm mesélte), hogy lehet másokat befolyásolni érzelmeket stb.

Ti hisztek ezekben? csak szimplán a vélemények érdekelnek :) köszönöm előre is



2013. júl. 22. 12:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%
9-es, akkor van egy éved, hogy kimenj az űrbe, és a Google igazgatója legyél. Sok sikert.
2013. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

11es

ami te írtál, az max neked az álmod, én amit akartam elértem, most a saját könyvtáramban olvasgatok, és az ilyen tudatlanokon jót nevetek...

2013. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
60%
Valószínű, 38%-os mutatóval. :D Ha annyira bölcs ember lennél, akkor VALÓBAN a könyvtáradban olvasgatnál, nem pedig gyerekekkel vitatkoznál. Barom.
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

38 %

mi??

lehet több okból is...pl h pontozzák az embert és sok embernek pl nem jön be a véleményem...

na erre válaszoljál légyszíves !

miért van az h egy rossz életed van, szinte semmiben nem vagy siekres, egy panelban vagy egy rossz családi házban ülsz, tele vagy pénzügyi gondokkal, és az életben egyről a kettőre nem jutsz előre, a családi kapcsolatod egy nagy nulla, a szerelmi életedről inkább ne is beszéljünk...

várom a választ.

mert ugye te mindent elértél mi?

vagy jó a százalékos arányod?

mert a saját, igazi véleményed, még egy anonym oldalon sem mered leírni.

szép napot!

2013. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

A mai szabadfogású szájkarate összecsapást ezennel hivatalosan is megnyitom.


*dinnggg!!!*

2013. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

bocs, érdemben nem teljes volt a válaszom.

nem gyerekekkel vitatkoznál te barom!

neked is jó napot, polgár!:)

itt minden korosztály megtalálható, vagy magadról írtál most(gyerek)

mert ha igen akkor a szüleid jó lenne ha megtanítanának h miképpen kell tisztelettudóan írni, még egy ilyen ismeretlen oldalon is.

marha....barom hasonló értelmű kifejezése, csak kicsit súlyosabb.

2013. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
:S
2013. júl. 22. 14:44
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
38%-os emberke! Nem nagyon értesz a mágiához, mert baromira mellélőttél, milyen életem van, és mennyire értékelem azt. :D Dolgozom, komoly barátnőm van, és habár nem a saját lakásomban élek, de boldog vagyok úgy, ahogy. A többi meg még majd jön magától. Szóval hagyjál lógva, és fantasy helyett olvassál a jövőben szépirodalmi könyveket. Köszönettel, tisztelettel (?) :D
2013. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Az állás eddig 1-1, de a bajnokság mg közel sem ért véget.
2013. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

én a magam részéről lefújom, nem vitatkozni akartam, sőt nem is azért írtam.

csak nem szeretem , ha mások egyből ocsmány szavakkal dobálóznak, holott ennek helye sem volt.

majd felnősz, és megtanulod tisztelni a másikat, vagy magadba nézel, és jobb emberré válsz egykoron.

csak az nem most lesz!

2013. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!